💵معرفی کپی تریدینگ پاکت آپشن – حساب کپی ترید پاکت اپشن

بررسی کپی ترید در پاکت اپشن – کسب درآمد بدون دانش با کپی ترید پاکت آپشن!

کپی تریدینگ پاکت آپشن یکی از قابلیت های فوق العاده برای کسب درآمد آسان می باشد که بروکر پاکت آپشن برای مشتریان خود ارایه داده است. این بروکر یکی از بهترین بروکرهای باینری آپشن برای ایرانیان می باشد که پلتفرم سوشال تریدینگ را ارایه نموده است.

همانطور که اشاره کردیم، در این بروکر مدل دیگر از کپی تریدینگ به نام سوشال تریدینگ (Social trading) یا “معامله اجتماعی” ارایه گردیده که مزایای بیشتری نسبت به سیستم کپی تریدینگ معمولی در اختیار معامله گر قرار می دهد. که در ادامه توضیح می دهیم.

برای استفاده از این قابلیت فوق العاده باید دراین بروکر ثبت نام نمایید. در صورت تمایل به افتتاح حساب در پاکت آپشن می توانید از دکمه زیر استفاده نمایید.

ثبت نام در پاکت آپشن - کپی ترید در پاکت اپشن

قابلیت کپی ترید پاکت آپشن برای معامله گران تازه کار که دانش و تجربه کافی ندارند می تواند بسیار مفید باشد تا بتوانند با کپی کردن معاملات افراد موفق به کسب درآمد پرداخته و همچنین با بررسی معاملات آنها مهارت خود را بالا ببرند.

وی آی پی تریدینگ سنتر در این مقاله قصد دارد پلتفرم سوشال تریدینگ پاکت آپشن را به طور خلاصه و مفید معرفی نماید. از طرفی در مقاله آموزش کپی ترید در پاکت آپشن که لینک آن در ادامه ارایه شده، نحوه استفاده از آن را به طور کامل توضیح خواهد داد.

آموزش کپی ترید در پاکت آپشن ، کپی ترید پاکت آپشن ، کپی تریدینگ در پاکت آپشن ، تریدینگ سنتر

برای آشنایی با نحوه ثبت نام می توانید راهنمای تصویری ثبت نام را از طریق لینک زیر مطالعه نمایید:

ثت نام در پاکت آپشن - آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

🔶اموزش افتتاح حساب پاکت اپشن

با ثبت نام در این بروکر می توانید به صورت رایگان از قابلیت کپی تریدینگ پاکت آپشن استفاده نمایید. برای آشنایی با مراحل افتتاح حساب به مقاله زیر  مراجعه نمایید.

ثبت نام پاکت آپشن

 

 

کپی تریدینگ در پاکت آپشن چیست؟ – پلتفرم سوشال ترید در پاکت آپشن

سوشال تریدینگ یا [کپی تریدینگ پاکت آپشن] به قابلیتی گفته می شود که به معامله گران اجازه می دهد با یکدیگر تعامل داشته، استراتژی های معاملاتی خود را به اشتراک بگذارند. همچنین معاملات معامله گران حرفه ای و موفق را کپی نمایند.

از طرفی با استفاده از این قابلیت امکان تنظیمات مورد نظر از جمله میزان تناسب سرمایه گذاری، لغو کپی به صورت اتومات و میزان حداقل و حداکثر مبلغ برای کپی معاملات نیز ارایه شده است. استفاده از این قابلیت کاملا رایگان (0$) می باشد.

معامله اجتماعی [سوشال تریدینگ پاکت آپشن]، نوعی از معامله است که در آن معامله گران بر هوش جمعی جامعه معامله گران اعتماد می کنند تا بتوانند تصمیمات معاملاتی آگاهانه ای را اتخاذ نمایند.

از طریق پلتفرم سوشال تریدینگ پاکت آپشن، مشتری می تواند با سایر معامله گران، در ارتباط با تحلیل وضعیت بازار به گفتگو بپردازد. و از این طریق نظرات و استراتژی های مربوطه را به اشتراک بگذارند. همچنین برای معاملات خود برنامه ریزی نموده یا استراتژی معاملات معامله گران موفق را کپی نمایند.

 

جدول سیستم کپی ترید در پاکت آپشن

💎ثبت نام پاکت آپشن افتتاح حساب پاکت آپشن
🤵🏻‍♂️پشتیبانی  پاکت آپشن فارسی پشتیبانی پاکت آپشن در تلگرام
🌱نام قابلیت 🌱کپی تریدینگ پاکت آپشن (سوشال تریدینگ)
🪙عملکرد 🪙کپی معاملات معاله گران با تجربه
💰مدیریت ریسک 💰دارد
💻کمیسیون 💻ندارد
💡رگولاتوری 💡IFMRRC
💵حداقل مبلغ شارژ (دپوزیت) 💵5$
💳روش های واریز و برداشت 💳پرفکت مانی، وبمانی، ارز دیجیتال (بیت کوین و تتر)
📱اپلیکیشن موبایل 📱دارد
🕔ساعت پشتیبانی 24/7

 

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن - افتتاح حساب پاکت آپشن

 

کار با کپی ترید در پاکت اپشن چگونه است؟ – معرفی حساب کپی تریدینگ پاکت آپشن

حساب کپی ترید پاکت اپشن بسیار ساده و کاربردی طراحی شده است. برای دسترسی به این قسمت و آشنایی با بخش های مختلف آن مطابق تصویر و دستورالعمل های زیر عمل نمایید:

آموزش کپی ترید در پاکت آپشن ، کپی ترید پاکت آپشن ، کپی تریدینگ در پاکت آپشن ، تریدینگ سنتر

 

مرحله اول: ثبت نام و دسترسی به حساب “معامله اجتماعی”

پس از ثبت نام در بروکر پاکت آپشن، با کلیک بر روی گزینه “معامله اجتماعی” می توانید به پلتفرم سوشال تریدینگ این بروکر دسترسی داشته باشند.

ثبت نام در پاکت آپشن - کپی ترید در پاکت اپشن

مرحله دوم: انتخاب معامله گر حرفه ای

پس از آن می توانند در لیست معامله گران موفق به جستجو پرداخته و تاریخچه معاملات، عملکرد و سایر اطلاعات مربوطه را مشاهده نمایند. مشتریان همچنین می توانند مشاهده نمایند که سایر معامله گران با کپی کردن معاملات یک معامله گر چقدر پول بدست آورده اند.

 

مرحله سوم: کپی معاملات

پس از شناسایی معامله گر موفقی که تمایل به دنبال نمودن آن دارند؛ می توانند به سادگی بر روی دکمه «کپی» کلیک کرده تا به طور خودکار معاملات آنها را به صورت لحظه ای و آنلاین کپی نمایند. سپس پلتفرم «کپی تریدینگ پاکت آپشن» تمام معاملات معامله گر انتخاب شده را به حساب مشتری کپی می کند.

 

مرحله چهارم: ارتباط با سایر معامله گران

از طرفی معامله گران می توانند تنظیمات و محدودیت های مورد نظر خود، از جمله تعیین حد سود و زیان و غیره را برای مدیریت ریسک خود تعیین نمایند. علاوه بر کپی کردن معاملات، معامله گران می توانند از این طریق با یکدیگر ارتباط برقرار کرده؛ ایده و استراتژی های معاملاتی خود را به اشتراک بگذارند و حتی گروه های معامله گران خود را ایجاد نمایند.

این کار باعث ایجاد حس یک جامعه همسو و صمیمی در بین معامله گران می گردد؛ و فرصتی را برای به اشتراک گذاری دانش و همکاری فراهم می نماید. در صورتیکه برای استفاده از قابلیت کپی ترید پاکت آپشن نیاز به مشاوره داشتید، می توانید از طریق لینک زیر با پشتیبانی پاکت آپشن فارسی ارتباط برقرار نمایید.

تماس با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن (تریدینگ سنتر) با تلگرام

 

برای آشنایی با نحوه کار پلتفرم سوشال تریدینگ این بروکر می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید:

آموزش کپی ترید در پاکت آپشن - کپی تریدینگ پاکت آپشن

🔶آموزش کپی ترید در بروکر پاکت آپشن

سیستم کپی تریدینگ پاکت آپشن به خوبی طراحی شده از سادگی و کارایی خوبی برخوردار است که در مطلب زیر به طور کامل به آموزش آن پرداخته ایم.

نحوه کپی ترید در پاکت آپشن

 

 

نظر تریدینگ سنتر درباره حساب کپی تریدینگ در پاکت آپشن

به طور کلی سوشال تریدینگ یا کپی تریدینگ در بروکر پاکت آپشن [Pocket option] می تواند قابلیت مفیدی برای معامله گرانی باشد که به دنبال بهبود عملکرد خود و یادگیری از سایر معامله گران در جامعه ترید می باشند.

به هر حال مهم است که به خاطر داشته باشید در معاملات ریسک هایی وجود دارد. لذا معامله گران همیشه باید احتیاط کرده و قبل از انجام هر معامله ای تحقیقات خود را انجام دهند. همچنین توجه به این نکته مهم است که عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست و معامله گران نباید برای تصمیم گیری در مورد معاملات خود صرفاً به کپی ترید پاکت آپشن متکی باشند.

سوالات متداول

🔷پلتفرم کپی ترید پاکت آپشن چیست؟

معامله گران با استفاده از پلتفرم کپی تریدینگ در پاکت آپشن (سوشال تریدینگ)، می توانند با یکدیگر گفتگو کرده، تحلیل ها و استراتژی های خود را ارایه نموده و همچنین استراتژی های معاملاتی تریدرهای موفق را کپی نمایند.

با ثبت نام در بروکر پاکت آپشن می توانید به صورت رایگان از پلتفرم سوشال تریدینگ پاکت آپشن استفاده نمایید.

🔷نحوه کار با پلتفرم کپی تریدینگ پاکت آپشن چگونه است؟

پس از ثبت نام در بروکر پاکت آپشن مطابق دستورالعمل زیر عمل نمایید:

  • معامله گر مورد نظر خود را از لیست معامله گران برتر و با مشاهده تاریخچه معاملات و عملکردشان انتخاب نمایید.
  • تنظیمات مورد نظر خود مانند حد سود و زیان را تعیین نمایید.
  • بر روی دکمه “کپی” کلیک نمایید.

در صورتیکه سوالی در ارتباط با نحوه استفاده از پلتفرم کپی ترید پاکت آپشن دارید، می توانید از پشتیبانی پاکت آپشن در تلگرام ارتباط برقرار نمایید.

 


درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.