🔥قوانین پاکت آپشن برای پرداخت – بررسی قوانین بروکر پاکت آپشن Pocket option

قوانین پاکت آپشنقوانین پاکت آپشن برای برداشت – سیاست پرداخت پاکت اپشن

یکی از مهمترین مسایلی که باید معامله گران، برای انجام فعالیت و معامله در بروکر پاکت اپشن و همچنین سایر بهترین بروکرهای باینری آپشن به آن توجه نمایند، اطلاع از قوانین پاکت آپشن می باشد.

زیرا عدم آگاهی نسبت به قوانین یک بروکر ممکن است موجب ایجاد مشکلات و ضررهای جبران ناپذیری برای مشتریان گردد. لذا تردینگ سنتر قصد دارد در این مقاله، قوانین پاکت آپشن (به خصوص برای برداشت) را جهت آگاهی شما همراهان گرامی بررسی نماید.

تا پس از ثبت نام در بروکر پاکت آپشن بتوانید با آگاهی کافی و خیالی آسوده به فعالیت بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این بروکر پیشنهاد می کنیم مقاله همه چیز درباره بروکر پاکت آپشن را مطالعه نمایید. همچنین در صورت تمایل برای ثبت نام می توانید از دکمه زیر استفاده کنید.

ثبت نام در پاکت آپشن

با تریدینگ سنتر همراه باشید تا با قوانین بروکر پاکت آپشن شامل قوانین و مسئولیت های پاکت آپشن در قبال مشتریان و بلعکس، قوانین امور مالی و برداشت آشنا شوید.

قوانین پاکت آپشن برای برداست ، قوانین برداشت از پاکت آپشن ، روش های برداشت پاکت آپشن ،‌تریدینگ سنتر

در صورتیکه با مراحل ثبت نام در این بروکر آشنایی ندارید، می توانید مقاله آموزش ثبت نام در پاکت آپشن به صورت تصویری را مطالعه نمایید. برای این کار از لینک زیر استفاده کنید:

ثت نام در پاکت آپشن - آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

نحوه ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

پس از اطلاع از قوانین بروکر پاکت آپشن، برای آشنایی با مراحل ثبت نام در این بروکر می توانید از دکمه زر استفاده کنید:

ثبت نام در پاکت آپشن

 

قوانین بروکر پاکت آپشنقوانین پاکت آپشن چیست؟

هر بروکری قوانین مختص به خود را جهت ارایه خدمات، استفاده از پلتفرم، واریز و برداشت و غیره ارایه می دهد. لذا آگاهی از این قوانین توسط مشتریان باعث می شود تا مشکلات احتمالی برای آنها به حداقل برسد.

از طرفی ممکن است با موارد متعددی از شکایات و مشکلات مطرح شده توسط مشتریان مواجه شوید. اما بیشتر آنها به دلیل نا آگاهی کاربران از قوانین بروکر مانند پاکت آپشن بوده و به اشتباه این موارد را به عنوان کلاهبرداری پاکت آپشن یا مشکلات پاکت آپشن گزارش می نمایند.

بنابراین در صورتیکه نیاز به مشاوره در این رابطه دارید می توانید از طریق لینک های زیر با نماینده رسمی بروکر پاکت آپشن در ایران (پشتیبانی تردینگ سنتر) ارتباط برقرار نمایید.

تماس با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن (تریدینگ سنتر) با تلگرام

 

 

آیکون مشخصات بروکرجدول مشخصات و قوانین بروکر پاکت آپشن

💎ثبت نام پاکت آپشن افتتاح حساب در پاکت آپشن
🤵🏻‍♂️پشتیبانی  پاکت آپشن فارسی پشتیبانی پاکت آپشن تلگرام
💳روش های واریز و برداشت 💳پرفکت مانی، وبمانی، ارز دیجیتال (بیت کوین و تتر)
✅حداقل برداشت ✅10$ دلار
🪙مدت زمان برداشت 🪙1-5 روز کاری
💴حساب سرمایه گذاری (کپی تریدینگ) 💴دارد
💻سایت فارسی 💻دارد
💡رگولاتوری 💡IFMRRC
💵حداقل مبلغ شارژ (دپوزیت) 💵5 دلار
📱اپلیکیشن موبایل 📱دارد

 

 

نحوه کار با تقویم اقتصادیمعرفی شرایط و قوانین برداشت از پاکت آپشن – Payment Policy

موارد مهم قوانین و شرایط برداشت در این بروکر شامل موارد زیر می شود. لطفا این موارد را با دقت مطالعه نمایید.

قوانین پاکت آپشن برای برداست ، قوانین برداشت از پاکت آپشن ، روش های برداشت پاکت آپشن ،‌تریدینگ سنتر

 

مسئولیت پاکت آپشن برای حفاظت از سرمایه مشتریان

🔷۱- بروکر پاکت آپشن از لحظه اولین واریزی تا زمان برداشت کامل سرمایه مسئول حفاظت از سرمایه مشتری می باشد. و مشتری می تواند در هر لحظه ای که بخواهد، هر مقدار از موجودی خود را برداشت نماید.

🔷۲- مسئولیت شرکت زمانی است که پول به حساب بانکی شرکت و حساب های متناسب با روش های پرداخت ارایه شده در سایت پاکت آپشن واریز شوند. و این مسولیت زمانی که مبالغ از حساب بانکی شرکت يا حساب های دیگر مرتط برداشت شود، به پایان می رسد.

لذا هیچ مسئولیتی را در قبال سایر روش ها یا سرویس دهندگان خارجی ای که مشتری ممکن است برای واریز و برداشت استفاده نماید،‌ ندارد.

🔷۳- در صورت مشاهده هرگونه تخلف، تقلب و کلاهبرداری در حین یا بعد از تراکنش مالی، این حق برای پاکت آپشن محفوظ است که تراکنش های مربوطه را لغو و حساب مشتری را معلق نماید.

🔷۴- تنها روش هایی که معامله گران می توانند برای واریز و برداشت در پاکت آپشن استفاده نمایند، همان روش هایی است که در سایت رسمی پاکت آپشن وجود دارد.

هچنین لازم به ذکر است که شرکت های ارایه دهنده روش های پرداخت، شریک و همکار این شرکت نیستد و معامله گران باید ریسک های استفاده از این روش ها را در نظر گرفته و پاکت آپشن هیچ گونه مسئولیتی را در این موارد نمی پذیرد.

🔷۵- پاکت آپشن هیچ گونه مسئولیتی در قبال تاخیر یا لغو یک تراکنش توسط ارایه دهندگان روش های پرداخت ندارد. در این موارد مشتری باید با بخش خدمات یا پشتیبانی شرکت مورد نظر تماس گرفته و مشکل خود را مطرح نماید.

🔷۶- در مورد هر گونه مشکلات فنی مربوط به تراکنش های مالی، این شرکت حق لغو چنین تراکنش هایی را دارد.

 

مسئولیت های مشتریان در پاکت آپشن

🔷۱- هر مشتری، تنها می تواند یک حساب کاربری ثبت شده در سایت اصلی پاکت آپشن داشته باشد و در صورت تشخیص هر گونه حساب دیگری از مشتری، امکان توقیف حساب و موجودی مشتری را بدون حق برداشت برای خود محفوظ داشته است.

🔷۲- برای برداشت از پاکت آپشن حتما باید مراحل احراز هویت در پاکت آپشن را تکمیل نموده باشید.

🔷۳- درخواست برداشت مشتری باید شرایط زیر مطابقت داشته باشد:

 • باید معادل مبلغ برداشت درخواست شده (شامل کمییسیون ودیگر هزینه ها)، موجودی در حساب مشتری وجود داشته باشد.
 • درخواست برداشت باید با قوانین و محدویت های کشوری که مشتری در آن زندگی می کند، مطاببقت داشته باشد.
 • برداشت پول از حساب مشتری با همان روشی که مشتری برای واریز پول استفاده نموده، امکان پذیر می باشد و ممکن است این بروکر برداشت را یه یک روش پرداخت محدود نماید. البته می تواند استثناهایی نیز قايل شود، ولی برای این کار بروکر می تواند اطلاعاتی را از مشتری درخواست نماید.

🔷۴- مشتری باید درخواست برداشت را بر اساس ارزی که در هنگام واریزی (دپوزیت) استفاده نموده اعلام نماید. اگر ارز واریزی با ارز تراکنش متفاوت باشد، پاکت آپشن مبلغ تراکنش را بر اساس نرخ تبدیلی که خودش در آن لحظه ارایه نموده، به ارز تراکنش تبدیل می نماید.

 

قوانین امور مالی در پاکت آپشن

🔷مالیات بر درآمد

پاکت آپشن یک شرکت مالیاتی نمی باشد لذا اطلاعات مشتریان را به هیچ شرکت یا سازمان دیگری ارایه نمی دهد. تنها در صورت درخواست از نهاد های رسمی دولتی امکان ارایه اطلاعات مشتری وجود دارد.

🔷نرخ تبدیل، کمیسیون و سایر هزینه های مربوط به هر روش برداشت توط بروکر پاکت آپشن تعیین شده و ممکن است در هر زمانی به صلاحدید شرکت تغییر نماید. این نرخ تبدیل ممکن است با نرخ تبدیل بازار یا نرخ ارایه شده توسط سازمان های مالی یک کشور متفاوت باشد که در هنگام بداشت نمایش داده می شود.

🔷پاکت آپشن حق تعیین حداقل و حداکثر مبلغ قابل برداشت را بر اساس روش برداشت برای خود محفوظ دانسته است. این محدودیت ها در داشبورد پاکت آپشن مشتری نمایش داده می شود.

🔷درخواست برداشت، تنها در صورتی که در داشبورد پاکت آپشن مشتری ایجاد شده باشد، مورد قبول واقع می شود و در بخش تاریخچه حساب مشتری نمایش داده می شود. در غیر اینصورت، در خواست های برداشت قابل قبول نبوده و اجرا نخواهد شد.

🔷درخواست برداشت از حساب پاکت آپشن مشتری ظرف ۵ روز کاری بررسی و اجرا خواهد شد. در صورتیکه درخواست مشتری ظرف این مدت انجام نپذیرد، مشتری می تواند از شرکت درخواست نماید که این تراکنش را پیگیری نماید.

🔷اگر مشتری اطلاعات اشتباهی را در درخواست برداشت خود ارایه دهد که باعث عدم انجام تراکنش گردد، باید کارمزدی را برای رفع این مشکل به پاکت آپشن پرداخت نماید.

 

شرایط روش های برداشت از حساب پاکت آپشن

برای روش های برداشت از پاکت آپشن شرایط و محدودیت هایی وجود دارد که باید به آنها توجه نمود و عبارتند از:

🔹برداشت از طریق حساب بانکی

این مورد برای ایرانیان ساکن کشور ایران کاربرد ندارد و ایرانیان مقیم خارج از کشور و دارای ویزا کارت ومستر کارت می توانند از این روش استفاده نمایند.

 • برداشت از این طریق تنها به یک حساب باکی که به نام خود مشتری است، امکان پذیر می باشد و امکان انتقال به شخص ثالث وجود ندارد.
 • پاکت آپشن در قبال مدت زمان پردازش درخواست انتقال پول توسط بانک مشتری هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.

🔹برداشت از طریق سیستم های پرداخت الکترونیکی

 • در این روش مشتری نمی تواند همزمان چند درخواست برداشت را ثبت نماید.
 • امکان برداشت از طریق تنها به کیف پول الکترونیکی ای که به نام مشتری می باشد،‌امکان پذیر است.
 • پاکت آپشن هیچ گونه مسئولیتی را قبال اشکالات فنی و مدت زمان پردازش توسط ارایه دهنده پرداخت الکترونیکی ندارد.

کپی تریدینگ پاکت آپشن ، نحوه کپی ترید در پاکت آپشن

 

قوانین پاکت اپشنمعرفی انواع روش های واریز و برداشت از پاکت آپشن

بروکر پاکت آپشن یکی از بهترین بروکر های باینری آپشن برای ایرانیان می باشد و روش های متنوع و قوانین مشخصی را برای واریز و برداشت از پاکت آپشن ارایه نموده که شامل موارد زیر می شود.

 • کارت های بانکی مانند ویزا کارت و مستر کارت که مناسب ایرانیان خارج از کشور می باشد.
 • پرداخت های الکترونیکی مانند شارژ پاکت آپشن با پرفکت مانی و وب مانی
 • ارزهای های دیجیتال (کریپتوکارنسی) مانند شارژ پاکت آپشن با تتر و بیت کوین

متاسفانه در این بروکر امکان واریز وبرداشت ریالی وجود ندارد ولی می توانید با استفاده از صرافی تاپ نوبیتکس به راحتی و با کارت بانکی ایرانی، تتر (USDT) خریداری کرده و حساب پاکت آپشن خود را شارژ نمایید، که در مقاله شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس به آموزش این روش پرداخته ایم و از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید:

pocketoption deposit nobitex 01b قوانین پاکت آپشن

🔶واریزی ریالی پاکت آپشن با نوبیتکس

برای شارژ ریالی حساب خود می توانید از صرافی نوبیتکس برای تهیه تتر استفاده نموده و سپس با تتر حساب خود را شارژ نمایید. برای این کار راهنمای شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس را مطالعه نمایید.

 

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از روش های برداشت در پاکت آپشن می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید:

برداشت از پاکت آپشن - نحوه برداشت پول از پاکت اپشن - تریدینگ سنتر

🔶روش های برداشت از پاکت آپشن

روش های محبوب برداشت از پاکت آپشن برای ایرانیان شامل برداشت با تتر، پرفکت مانی و نوبیتکس می باشد که در مقاله بررسی روش های برداشت از پاکت آپشن به معرفی آنها پرداخته ایم.

 

 

نمای کلی تقویم اقتصادینتیجه گیری و نظر نویسنده

آگاهی از اصول و قوانین یک بروکر برای انجام فعالیت در آن کارگزاری و پیشگیری از مشکلات احتمالی، از ضروری ترین موارد برای یک معامله گر محسوب می گردد. لذا پیشنهاد می کنیم حتما اطلاعات خود را قبل از انجام هر معامله ای در مورد قوانین پاکت آپشن یا هر بروکر دیگری کامل نمایید.

اینجاست که یاد جمله معروفی میفتیم که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است که این امر نیز تنها با کسب آگاهی امکان پذیر می باشد. در آخر جهت دریافت مشاوره در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارسی پاکت آپشن از طریق دکمه زیر ارتباط برقرار نمایید.

تماس با پشتیبانی پاکت آپشن با تلگرام

سوالات متداول

✅قوانین برداشت از پاکت آپشن چیست؟

قبل از ثبت نام در بروکر پاکت آپشن بهتر است از قوانین بروکر پاکت آپشن به خصوص قوایین واریز وبرداشت از پاکت آپشن مطلع گردید. برای این منظور می توانید مقاله قوانین پاکت آپشن در سایت تریدینگ سنتر را مطالعه نمایید.

 

✅چگونه با پشتیبان فارسی پاکت آپشن تماس بگیریم؟

پاکت برای حساب کاربری سطح غریبه پشتیبانی فارسی ارایه نمی دهد ولی می توانید با نمایندگی رسمی این بروکر در ایران (پشتیبانی فارسی تریدینگ سنتر) از طریق لینک های زیر اقدام نمایید.

🙍🏻‍♀️پشتیبانی پاکت آپشن تلگرام🙍🏻‍♀️

 

🙍🏻‍♀️پشتیبانی پاکت اپشن واتساپ🙍🏻‍♀️


درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.