🤖انواع استراتژی ربات پاکت آپشن – بهترین استراتژی ربات پاکت آپشن [pocket option]

بررسی استراتژی ربات پاکت آپشن – استراتژی ربات معامله گر پاکت آپشن

در معاملات باینری آپشن و به خصوص در بروکر پاکت آپشن، ‌استراتژی های معاملاتی خودکار که معمولا به آنها “ربات ها” (Bots) گفته می شود، به عنوان ابزاری قدرتمند ظاهر شده و عصر جدیدی از کارایی و دقت را به ارمغان آورده اند. یکی از دلایلی که پاکت آپشن را به یکی از بهترین بروکرهای باینری آپشن تبدیل نموده است، ارایه همین ربات ها می باشد.

استراتژی های ربات ها در پاکت آپشن، الگوریتم های اتوماتیکی هستند که برای بررسی بازار و اجرای معاملات طراحی شده اند. این استراتژی ها، امکان شناسایی روندها، کسب سود در بازارهای پرنوسان و شناسایی دقیق نقاط ورود و خروج را بدون دخالت احساسات و به صورت خودکار در اختیار معامله گران قرار می دهند.

با ثبت نام در این بروکر می توانید به راحتی و به صورت رایگان از استراتژی های ربات های ارایه شده استفاده نمایید.

ثبت نام در پاکت آپشن

همچنین در مقاله آموزش ثبت نام در پاکت آپشن، مراحل ثبت نام به صورت تصویری ارایه شده است. با تریدینگ سنتر همراه باشید تا در این مقاله با انواع استراتژی ربات پاکت آپشن آشنا شوید.

استراتژی ربات پاکت آپشن - استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن

 

 

ثت نام در پاکت آپشن - آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

🔶آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

راهنمای ثبت نام در بروکر پاکت آپشن به صورت تصویری در این مطلب ارائه شده است:

ثبت نام در پاکت آپشن

 

 

استراتژی ربات پاکت آپشن چیست؟

استراتژی‌ های ربات، الگوریتم‌ های معاملاتی ای هستند که به صورت خودکار برای انجام معاملات از طرف شما و به توسط ربات ها، بر اساس معیارها و شاخص‌ های از پیش تعریف‌ شده طراحی شده‌اند. این ربات ها، کارایی، سرعت و ثبات در اجرای معاملات را به معامله گران ارائه می دهند.

 

جدول انواع ربات پاکت آپشن

استراتژی ربات پاکت آپشن – جدول انواع ربات ها
ثبت نام در بروکر پاکت آپشن پشتیبانی فارسی پاکت آپشن
ربات تلگرام پاکت‌ آپشن [Pocket option Telegram Bot]
ربات نوسان گیری پاکت آپشن [Wisy Volatility Pocket]
ربات پیووت پاکت آپشن [Wisy Pivot Pocket]
ربات افزونه گوگل کروم [Google Chrome Bot]
هزینه ربات $0
ساعت پشتیبانی 24/7

 

 

بررسی انواع استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن

برای استفاده صحیح از استراتژی‌ های ربات های پاکت آپشن، درک استراتژی مورد استفاده مهم است. در این بخش، انواع استراتژی‌ های مهم ربات ها را که در پلتفرم پاکت آپشن قابل دسترسی هستند، بررسی می‌کنیم.

 

استراتژی ربات تلگرام پاکت آپشن | Pocket option Telegram Bot

یکی از محبوب ترین ربات هایی که در این بروکر ارایه شده، ربات تلگرام پاکت آپشن (ربات رسمی) می باشد که به ربات سیگنال دهی پاکت آپشن نیز معروف است.

استراتژی های مورد استفاده در این ربات مشخص نمی باشد و معامله گران تنها می توانند تنظیماتی نظیر تایم فریم، میزان سود،‌ نوع حساب و نوع نماد معاملاتی را تغییر دهند.

معامله گران با استفاده از این ربات می توانند سیگنال های با کیفیتی را دریافت نمایند و معاملات خود را به صورت اتومات یا دستی از طریق نرم افزار تلگرام و به صورت مستقیم در حساب پاکت آپشن خود انجام دهند.

استراتژی ربات پاکت آپشن - بهترین استراتژی ربات پاکت آپشن
استراتژی ربات پاکت آپشن – نمونه سیگنال ربات تلگرام پاکت آپشن

 

استراتژی نوسان گیری ربات WisyVolatilityPocket – ربات معامله گر پاکت آپشن

استراتژی استفاده شده در این ربات رایگان پاکت آپشن که در واقع یک ربات معامله گر پاکت آپشن می باشد؛ با شناسایی تغییرات ناگهانی قیمت، با فرص اینکه به حالت “عادی” بر می گردد، طراحی شده است.

برای این کار دو خط که همان سطوح حمایت و مقاومت می باشند؛ در بالا و پایین قیمت (کندل نمودار شمعی) رسم نموده و هنگامی که نمودار قیمت هر کدام از این خطوط را می شکند (Breakout)، وارد معامله می شود. برای استفاده از استراتژی این ربات به صورت رایگان حتما باید از طریق لینک دعوت شرکت سازنده ربات در پاکت آپشن ثبت نام نمایید.

 

استراتژی روند برگشتی ربات WisyPivotPocket

این ربات تریدر پاکت آپشن بر اساس روند برگشتی عمل نموده و از شاخص های زیر برای ورود به معامله استفاده می کند:

 

پیووت (Pivot):

ربات در این حالت سطوح حداقل و حداکثر پیووت را به عنوان سطوح حمایت و مقاومت در نظر گرفته و هنگام برخورد نمودار قیمت با سطوح در نظر گرفته شده، با فرض وقوع برگشت روند، وارد معامله می شود.

 

باند بولینگر (Bollinger Bands):

معامله تنها هنگامی که کندل شمعی قیمت، خارج از باند بالا یا پایین باندهای بولینگر بسته شود (با فرض برگشت روند) ثبت می شود.

 

شاخص قدرت نسبی (RSI):

در این حالت، ربات زمانی وارد معامله می شود که کندل در منطقه اشباع خرید یا اشباع فروش (با فرض برگشت روند) بسته شود.

 

جهت گیری بیش از حد (سقف روند – Directional Excess):

ربات زمانی وارد معامله فروش (PUT) می شود که تعداد از پش تعیین شده و مناسب، کندل سبز بسته شده باشد؛ با این فرض که بازار به حداکثر سطح رشد خود رسیده است و نمی تواند به همین روند ادامه دهد.

و بلعکس، زمانیکه تعداد مناسب از پیش تعیین شده از کندل های قرمز بسته شده باشد، وارد معامله خرید (CALL) می شود.

 

استراتژی ربات افزونه گوگل کروم [Google Chrome Bot]

این ربات به عنوان یک افزونه (Extension) مرورگر گوگل کروم طراحی شده است. این ربات به صورت رایگان قابل نصب بوده و برای انجام معامله در حساب دمو و واقعی قابل استفاده می باشد.

با نصب ربات Pocket Option Robot (unofficial، یک معامله گر می تواند:

🔹معاملات خودکار انجام داده و سیگنال های مبتنی بر استراتژی های ربات که بر طبق اندیکاتورهای معاملاتی پلتفرم پاکت آپشن بوده، دریافت نماید.

🔹استراتژی های خود را بر اساس اندیکاتورهای ارایه شده با استفاده از تنظیمات استراتژی ربات ایجاد نماید.

استراتژی ربات پاکت آپشن - بهترین استراتژی پاکت آپشن
استراتژی ربات پاکت آپشن – انواع استراتژی ربات افزونه گوگل کروم پاکت آپشن

 

 

بهترین استراتژی ربات پاکت آپشن

بهترین استراتژی ربات در بروکر پاکت آپشن یا هر پلتفرمی، کاملا به اهداف معاملاتی فردی، تحمل ریسک و شرایط بازار بستگی دارد. با این حال برای معامله گرانی که به دنبال یک استراتژی ربات عالی و پرکاربرد هستند؛ استراتژی مبتنی بر روند، اغلب یک انتخاب مناسب در نظر گرفته می شود.

این استراتژی بر اساس اندیکاتورهای تکنیکال مانند میانگین متحرک [Moving average] برای شناسایی و سرمایه گذاری بر روی روندهای بازار،  ارایه سیگنال های ورود و خروج متکی می باشد.

این استراتژی برای معامله گرانی که قصد دارند روندهای صعودی و نزولی را دنبال کنند، مناسب بوده و می توانید برای هماهنگی با بازه های زمانی و نمادهای معاملاتی مختلف قابل تنظیم و سفارشی سازی می باشد.

در نهایت، بهترین استراتژی ربات، استراتژی ای است که با سبک و اهداف معاملاتی شما مطابقت داشته باشد و در عین حال از شیوه های مدیریت ریسک صحیح استفاده کند. ضروری است که هر استراتژی انتخابی را به طور کامل آزمایش و بهینه کنید تا مطمین شوید که با نیازهای معاملاتی منحصر به فرد شما مطابقت دارد.

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن - افتتاح حساب پاکت آپشن

 

 

نظر تریدینگ سنتر درباره استراتژی ربات پاکت آپشن

استراژی های ارایه شده توسط ربات ها، معاملات باینری آپشن را در بروکر پاکت آپشن متحول کرده است و به معامله گران، پتانسیل افزایش کارایی و ثبات را ارایه می نماید. با این معاملات موفق توسط ربات نیز نیازمند یک رویکرد جامع که ترکیبی از مهارت فنی با مدیریت ریسک، نظارت مستمر و هماهنگی با تغییرات بازار می باشد.

با تسلط بر استراتژی های ربات ها، معمله گرانن می توانند از توانایی خود برای اتخاذ تصمیم های منطقی و مبتنی بر اطلاعات، بهینه سازی نتایج معاملات و موفقیت در معاملات باینری آپشن با اطمینان بیشتری استفاده کنند. متاسفانه چنین قابلیتی در بروکر کوتکس ارایه نشده است.

پیشنهاد می کنیم جهت آشنایی بیشتر با کاربرد ربات در پاکت آپشن حتما مقاله ربات پاکت آپشن را مطالعه نمایید. همچنین می توانید از دکمه زیر جهت دریافت مشاوره از پشتیبانی فارسی پاکت آپشن اقدام نمایید.

تماس با پشتیبانی پاکت آپشن فارسی (تریدینگ سنتر) با تلگرام

سوالات متداول

🔷بهترین استراتژی ربات پاکت آپشن چیست؟

استراتژی ای که بر اساس روند قیمت طراحی شده باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ارتباط برقرار نمایید.

 

🔷استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن چیست؟

تمامی استراتژی های ربات ها در بروکر پاکت آپشن به صورت رایگان ارایه شده و تنها با ثبت نام در بروکر پاکت آپشن و بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای می توانید از آنها استفاده نمایید.


نظرات (2)
  1. سلام و سپاس. این استراتژی وین ریت منو خیلی بالاتر برده

    • عرض ادب. این نشان می دهد که استراتژی ربات معامله گر پاکت آپشن، واقعا موثر و کاربردی است.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.