💯استراتژی 100 درصد پاکت آپشن 🐊 الیگیتور استراتژی رایگان پاکت آپشن

بررسی استراتژی قوی پاکت آپشن – استراتژی معاملاتی تمساح

در همین ابتدا باید متذکر بشویم که هیچ استراتژی صد در صدی در بازارهای مالی وجود ندارد. لذا استراتژی 100 درصد پاکت آپشن نمی تواند صحیح باشد. اما در دنیای معاملات باینری آپشن، استراتژی ها نقشی اساسی را در تعیین موفقیت بازی می کنند. یکی از بهترین استراتژی های معاملاتی،‌ معامله بر اساس روند بازار و حرکات قیمت است.

استراتژی تمساح یا الیگیتور (Alligator) یکی از بهترین استراتژی هایی است که برای تشخیص خط روند قیمت با استفاده از ترکیبی از میانگین های متحرک ایجاد شده است. خوشبختانه اندیکاتور تمساح در بروکر پاکت آپشن ارایه شده است و با ثبت نام در این بروکر که یکی از بهترین بروکرهای باینری آپشن در جهان می باشد، می توانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

ثبت نام در پاکت آپشن

در صورتیکه با مراحل ثبت نام در این کارگزاری آشنایی ندارید، می توانید مقاله آموزش ثبت نام در پاکت آپشن را مطالعه نمایید. تریدینگ سنتر قصد دارد در این مقاله به معرفی استراتژی تمساح که یکی از قوی ترین و بهترین استراتژی پاکت آپشن بوده و نحوه استفاده از آن بپردازد. حتما با ما همراه باشید.

بهترین استراتژی پاکت آپشن - استراتژی رایگان پاکت آپشن - تریدینگ سنتر

 

 

استراتژی قوی پاکت آپشن چیست؟ – استراتژی تمساح Alligator

استراتژی تمساح (Alligator indicator) توسط شخصی به نام بیل ویلیامز (‌Bill Williams) که یکی از بهترین تحلیلگران و معامله گران در بازارهای مالی بوده، ارایه شده است. محبوبیت این اندیکاتور به این دلیلی است که نشان دهنده آغاز حرکت روند است.

این استراتژی در تمام بازارهای فارکس، باینری آپشن، ارز دیجیتال و سهام ها قابل استفاده بوده و ریسک به ریوارد مناسبی دارد. بهتر است از این استراتژی برای تایم فریم های میان مدت استفاده شود، ولی در تایم فریم های کوتاه نیز کاربرد دارد. زیرا هر چقدر تایم فریم بالاتر باشد میزان اعتبار سیگنال ارایه شده توسط این اندیکاتور بیشتر می باشد.

این اندیکاتور متشکل از سه خط میانگین متحرک (Moving Average) برای دوره های 5، 8 و 13 روزه می باشد که با توجه به شرایط خاص این خطوط می توان روند حرکت قیمت را تشخیص داد.

ویلیامز، خط میانگین متحرک 5 روزه را به لب (Lips)، 8 روزه را به دندان (Teeth) و 13 روزه را به فک (Jaw) تمساح تشبیه نموده و حالت نزدیک بودن این خطوط به یکدیگر را خواب تمساح و فاصله گرفتن آنها از همدیگر را بیدار شدن تمساح توصیف نموده است.

در ادامه به توضیح کامل استفاده از اندیکاتور خواهیم پرداخت.

 

🔥ثبت نام در بروکر پاکت آپشن پشتیبانی پاکت آپشن فارسی
💎بهترین استراتژی پاکت آپشن استراتژی تمساح | Alligator
👨‍🦱سازنده بیل ویلیامز | Bill Williams
🔶روش سیگنال دهی تشخیص روند
🟢مزایا ساده، دقت سیگنال بالا
🔴معایب تاخیر در ارایه سیگنال

 

 

آموزش بهترین استراتژی پاکت آپشن – استراتژی تمساح

بیل ویلیامز حالت های مختلف این خطوط را به سه حالت زیر تقسیم نمود و برای هر کدام از این حالت شرایط خاصی را در نظر گرفت که در این قسمت قصد داریم موارد زیر را در مورد این اندیکاتور بررسی کنیم:

🔹 اجزای تشکیل دهنده

🔹 حالت های مختلف سیگنال دهی

🔹 تنظیمات اندیکاتور

🔹 نحوه کار با استراتژی تمساح

🔹پیشنهاد تریدینگ سنتر برای استفاده از این استراتژی

در ادامه به توضیح هر کدام از آنها می پردازیم.

 

 

اجزای تشکیل دهنده استراتژی تمساح – استراتژی 90 در صد پاکت آپشن

همانطور که قبلا به آن اشاره شد،‌ خالق این اندیکاتور، سه خط میانگین متحرک برای دوره های زمانی مختلف در نظر گرفته و آنها را به اعضای بدن تمساح تشبیه نموده است که مطابق تصویر زیر عبارت است از:

فک تمساح یا Jaw (خط آبی)

این میانگین متحرک 13 دوره ای است که 8 کندل به جلو منتقل (Shift) شده و آهسته ترین میانگین متحرک بوده که به طور پیش فرض معمولا با رنگ آبی نمایش داده می شود.

دندان تمساح یا Teeth (خط قرمز)

این خط میانگین از خط میانگین فک تمساح سریعتر بوده که با رنگ قرمز مشخص می شود. برای بازه 8 دوره محاسبه شده و 5 دوره به جلو منتقل شده است.

لب تمساح یا Lips (خط سبز)

سریعتر خط میانگین بوده و برای بازه 5 دوره محاسبه شده و 3 دوره به جلو منتقل شذه است. رنگ پیش فرض برای آن سبز می باشد.

بهترین استراتژی پاکت آپشن - استراتژی رایگان پاکت آپشن - تریدینگ سنتر
استراتژی قوی پاکت آپشن – خطوط میانگین متحرک استراتژی تمساح

 

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن - افتتاح حساب پاکت آپشن

 

 

حالت های مختلف اندیکاتور تمساح – استراتژی رایگان پاکت آپشن

پیرو بخش قبل، سه حالت مختلف را برای خطوط میانگین در نظر گرفته و آنها را به حالت های خواب، بیداری و سیر شدن تمساح تشبیه کرده است که به شرح زیر می باشد.

 

تمساح خواب است

در این حالت تمام هر سه  خطوط متحرک میانگین (فک، دندان و لب) در هم تنیده شده و مطابق تصویر زیر تقریبا به صورت افقی حرکت می کنند. به همین دلیل، یک بازار با روند مسطح را به تمساح خوابیده تشبیه نموده است.

لذا هرچه بیشتر بخوابد، هنگام بیدار شدن گرسنه تر است. این توصیف کاملا با این تئوری تکنیکال که هرچه افقی یا دوره ثبیت قیمت طولای تر باشد، متعقبا قیمت نیز حرکت و تغییر بیشتری خواهد داشت.

بهترین استراتژی پاکت آپشن - استراتژی قوی پاکت آپشن - تریدینگ سنتر
استراتژی قوی پاکت آپشن – حالت خواب تمساح در استراتژی الیگیتور

 

 

تمساح بیدار می شود

با توجه به دوره خواب تمساح که هر چقدر طولانی تر باشد، گرسنگی تمساح برای شکار قیمت بیشتر می شود، وضعیت بیدار شدن تمساح زمانی اشت که فاصله بین خطوط افزایش یافته و به اصطلاح تمساح دهانخود را باز کرده است. بنابراین اگر دهان تمساح به سمت بالا باز شود، روند صعودی و اگر به سمت پایین باز شود،‌ روند نزولی است.

بهترین استراتژی پاکت آپشن - استراتژی قوی پاکت آپشن - تریدینگ سنتر
استراتژی قوی پاکت آپشن – حالت بیدار شدن تمساح در استراتژی الیگیتور

 

تمساح سیر است

حالتی است که خطوط میانگین به نزدیک می شوند و دهان تمساح بسته می شود. فرض بر این است که در این حالت تمساح سیر است و قصد دارد بخوابد تا قیمتی را که شکار کرده، هضم کند.

بسته شدن دهان تمساح درواقع یک سیگنال به معنای تکمیل و پایان روند فعلی است. در این صورت، معامله گر باید پوزیشن های فعلی را ببندد و منتظر شکاربعدی تمساح شود.

بهترین استراتژی پاکت آپشن - استراتژی قوی پاکت آپشن - تریدینگ سنتر
استراتژی قوی پاکت آپشن – حالت سیر شدن تمساح در استراتژی الیگیتور

 

 

ثبت نام در پاکت آپشن - مسابقات پاکت آپشن

 

تنظیمات اندیکاتور تمساح در پاکت آپشن – استراتژی ۹۰ درصد پاکت آپشن

برای نمایش اندیکاتور تمساح بر روی نمودار و ایجاد تغییر در تنظیمات مربوطه، مطابق تصاویر و دستورالعمل های زیر عمل نمایید.

 

نمایش اندیکاتور الیگیتور

1- پس از ورود به پلتفرم پاکت آپشن مطابق تصویر زیر بر روی دکمه “اندیکاتور” کلیک نمایید.

2- بر روی گزینه “تمساح” کلیک نمایید.

بهترین استراتژی پاکت آپشن - استراتژی قوی پاکت آپشن - تریدینگ سنتر
بهترین استراتژی پاکت آپشن – اضافه کردن اندیکاتور تمساح

 

تنظیمات اندیکاتور تمساح

برای مشاهده و تغییر تنظیمات این اندیکاتور مطابق تصاویر زیر عمل نمایید.

پس از به نمایش در آمدن اندیکاتور تمساح مطابق تصویر زیر بر روی دکمه “مداد” (Edit) در کنار این اندیکاتور کلیک کنید. صفحه تنظیمات برای شما به نمایش در می آید که شامل دو بخش ورودی ها (Inputs) و سبک ها (Styles) می باشد.

 

تنظیمات ورودی های اندیکاتور

همانطور که مشاهده می کنید برای هر کدام از میانگین متحرک ها دو گزینه دوره (Period) و بازه انتقال دوره به جلو (Shift) وجود دارد. بهتر است این تنظیمات را تغییر ندهید.

بهترین استراتژی پاکت آپشن - استراتژی قوی پاکت آپشن - تریدینگ سنتر

 

تنظیمات سبک یا شکل خطوط – Styles

از این قسمت می توانید برای تغییر رنگ و ضخامت خطوط مووینگ اوریج ها (Moving Average) استفاده کنید. برای این کار مطابق تصویر، از دستورات زیر پیروی کنید:

استراتژی 100 درصد پاکت آپشن - استراتژی قوی پاکت آپشن - تریدینگ سنتر

1- بر روی دکمه “مداد” در کنار اندیکاتور تمساح کلیک کنید.

2- سربرگ “سبک ها”  را انتخاب نمایید.

3- رنگ و ضخامت خطوط را تغییر دهید.

4- دکمه “ذخیره” را کلیک کنید.

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن - افتتاح حساب پاکت آپشن

 

نحوه کار با استراتژی تمساح – آموزش استراتژی پاکت آپشن

قبل از هر چیز همانطور که به آن اشاره شد، در هنگام در هم تنیده شدن سه خط لب و دندان و فک و حرکت افقی آنها که یعنی تمساح خواب می باشد، از انجام معامله دوری می کنیم.

اما پس از دوره خواب تمساح، با فاصله گرفتن خطوط از یکدیگر که به معنای بیدار شدن تمساح و باز کردن دهان آن برای شکار قیمت می باشد، نشان از شروع یک روند را دارد و جهت باز شدن دهان به بالا یا پایین، جهت صعودی یا نزولی بودن روند را نشان می دهد.

هر چقدر مدت خواب تمساح بیشتر باشد، قدرت روند پس از خواب بیشتر خواهد بود. روش های متفاوتی برای استفاده از این اندیکاتور وجود دارد که در زیر آنها را معرفی می کنیم. از طرفی هر چه تایم فریم در نظر گرفته شده برای معاملات بیشتر باشد، سیگنال های ارایه شده از اعتبار ببیشتری برخوردارند.

 

حالت اول: تقاطع نمودار قیمت با خطوط میانگین متحرک

یک سیگنال برای بازکردن معامله، به این صورت است که نمودار قیمت از سه خط میانگین متحرک عبور کند. در این مورد، تایید سیگنال، جهت بسته شدن دهان تمساح می باشد. لذ امی توانید مطابق مراحل زیر عمل کنید.

1- صبر کنید تا نمودار قیمت از خطوط میانگین متحرک عبور کند.

2- سپس، بعد از عبور خط “لب” از خط “فک” و همچنین بعد از بسته شدن دهان تمساح، می توانید معامله خود را در جهتی که نمودار قیمت (کندل ها) از خط میانگین متحرک “فک” دور می شود باز نمایید.

به عبارت دیگر در صورتیکه نمودار قیمت از پایین به بالا خطوط را قطع نموده، دو کندل قوی بالای خطوط ببندد و همچنین خط لب، خطوط دندان و فک را رو به بالا قطع نماید، روند صعودی بوده و سیگنال خرید می دهد.

از طرفی اگر نمودار قیمت، از بالا به پایین از خطوط لب و دندان و فک عبور نماید، دو کندل قوی در زیر آنها ببندد و همچنین خط لب، خطوط دندان و فک را رو به پایین قطع نماید به معنای شروع روند نزولی بوده و سیگنال فروش ارایه می نماید.

استراتژی 100 درصد پاکت آپشن - استراتژی قوی پاکت آپشن - تریدینگ سنتر

 

 

حالت دوم: استفاده از خطوط اندیکاتور به عنوان خطوط حمایت و مقاومت

همانطور که ذکر شد، می توان خطوط این اندیکاتور را به عنوان خطوط حمایت و مقاومت در نظر گرفت. هنگامی که نمودار قیمت به خط “لب” می رسد، ممکن است سیگنالی مبنی بر باز کردن معامله برای برگشت نمودار ظاهر شود.

در صورتیکه خط “فک” توسط نمودار قیمت شکسته نشود، یک سیگنال قوی رخ می دهد. برای این حالت مطابق دستورالعمل زیر عمل نمایید.

1- هنگامی که کندل بالای خط “لب” تمساح یا زیر آن بسته شود، احتمال یک سیگنال وجود دارد.

2- سیگنال ورودی، معادل تشکیل یک کندل دور از خطوط اندیکاتور الیگیتور می باشد. همچنین یک سیگنال قوی زمانی است که این کندل درست قبل از خط لب تشکیل شود و از آن عبور نکند.

3- اگر سیگنال با بسته شدن کندل بعدی در همان جهت تایید شد، می توانید معامله خود را در همان جهت که جهت برگشت از اندیکاتور تمساح می باشد را باز کنید.

استراتژی ۹۰ درصد پاکت آپشن - استراتژی قوی پاکت آپشن - تریدینگ سنتر

 

حالت سوم: استفاده از اندیکاتور تمساح با اندیکاتورهای دیگر

استفاده از این اندیکاتور به تنهایی و به عنوان اندیکاتور اصلی نسبتا سخت است. زیرا یک اندیکاتور تاخیری بوده و ممکن است سیگنال ارایه شده توسط آن معامله گر را به اشتباه بیندازد. لذا معامله گران این اندیکاتور را با اندیکاتورهای دیگر مانند ADX یا MACD ترکیب نموده و نتایج بهتری می گیرند.

توضیح این موضوع از حوصله این مقاله خارج است. ولی در مقاله ای جداگانه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

 

کپی تریدینگ پاکت آپشن ، نحوه کپی ترید در پاکت آپشن

 

 

پیشنهاد تریدینگ سنتر برای استفاده از استراتژی تمساح در پاکت آپشن

در ابتدا توصیه می کنیم که حتما اصول مدیریت  ریسک و سرمایه را رعایت فرمایید. هیچ استراتژی تضمین صد در صدی موفق بودن را ندارد.

استراژی ارایه شده قابل اجرا بر روی تمام نمودارهای قیمت در هر نماد معاملاتی ای قابل اجرا می باشد. اما توصیه می شود بر روی نمادهایی که نوسانات بسیار بالایی دارند مانند EUR/RUB و EUR/TRY استفاده نکنید.

استراتژی تمساح یکی از بهترین استراتژی های پاکت آپشن می باشد. بر اساس بررسی ما، نتایج زیر حاصل شده که با رعایت آنها می توانید از درصد موفقیت بالایی برخوردار گردید.

1- با حداکثر 3 الی 5 درصد سرمایه خود وارد معامله شوید.

2- صبر کنید و منتظر موقعیت مناسب باشید. (به هیچ وجه عجله نکنید.)

3- در هنگامی که تمساح خواب است به هیچ وجه معامله نکنید.

4- زمانیکه خطوط سه گانه، پس از یک روند صعودی یا نزولی به هم نزدیک می شوند، به معنای سیر شدن تمساح و اتمام روند فعلی بوده و نباید معامله نمود. زیرا ممکن است پس از آن تمساح وارد دوره خواب شود.

5- هر چه زمان معامله و تایم فریم بیشتر باشد. اعتبار سیگنال بیشتر می باشد. اما از آنجا که در معاملات باینری آپشن اکثر معامله گران به دنبال سود زود بازده هستند، نحوه معامله در 1 دقیقه را آموزش می دهیم.

6- تایم فریم را بر روی 15 ثانیه و مدت معامله را بر روی 1 دقیقه تنظیم کنید.

استراتژی ۹۰ درصد پاکت آپشن - استراتژی قوی پاکت آپشن - تریدینگ سنتر

 

7- مطابق تصویر زیر به دنبال وضعیت خواب تمساح در نمودار بگردید. برای این کار می توانید چندین نمودار را اضافه نموده و همه آنها را بررسی نمایید. هر چه مدت خواب تمساح بیشتر باشد، نتیجه بهتری حاصل می شود.

8- منتظر باشید تا خط لب، خطوط دندان و فک را قطع کرده و خطوط از هم فاصله بگیرند. همچنین نمودار قیمت نیز از سه خط میانگین متحرک عبور کند.

9- مطابق تصویر، معمولا در ابتدای تشکیل روند، یک برگشت به اندیکاتور (پول بک) وجود دارد، منتظر باشید تا نمودار قیمت، پولبک خود را زده و در صورتیکه دوباره به روند خود ادامه دهد، وارد معامله شوید. همچنین لازم به ذکر است که اجازه دهید تا روند از محدوده خواب تمساح یا به اصطلاح رنج زدن نمودار خارج شود. در 90 درصد موارد این استراتژی موفقیت آمیز می باشد.

استراتژی ۹۰ درصد پاکت آپشن - استراتژی قوی پاکت آپشن - تریدینگ سنتر

 

در آخر در صورت نیاز به دریافت مشاوره در رابطه با استراتژی های پاکت آپشن و باینری آپشن می توانید با پشتیبانی پاکت آپشن فارسی از طریق دکمه زیر ارتباط برقرار نمایید.

تماس با پشتیبانی پاکت آپشن (تریدینگ سنتر) با تلگرام

سوالات متداول

🔵بهترین استراتژی پاکت آپشن چیست؟

استراتژی تمساح یا Alligator

یکی از بهترین استراتژی های باینری آپشن که در بروکر پاکت آپشن نیز ارایه شده است، استراتژی الیگیتور مبتنی بر تشخیص روند می باشد که توسط یکی از معتبرترین تحلیل گرهای بازار مالی (بیل ویلیامز) ارایه شده است. با ثبت نام در بروکر پاکت آپشن به راحتی می توانید از این اندیکاتور و استراتژی مربوطه استفاده نمایید.

 

 

🔵آیا استراتژی 100 درصد پاکت آپشن وجود دارد؟

خیر

هیچ استراتژی معاملاتی ای با تضمین صد در صد وجود ندارد. اما استراتژی ها نقش مهمی را در معاملات بازی می کنند و تعدادی از آنها می توانند کمک شایانی در انجام معاملات موفق نمایند. جهت دریافت مشاوره در این رابطه می توانید با پشتیبانی پاکت آپشن فارسی ارتباط برقرار نمایید.


نظرات (2)
  1. کاربردی و سودآوره به اندازه خودش

    • با تشکر از نظر شما. استراتژی معاملاتی تمساح، یک استراتژی ساده و در عین حال قدرتمند است.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.