🤖ربات رایگان پاکت آپشن🔥اولین ربات هوشمند پاکت آپشن Pocket Option‌‌

ربات پاکت آپشنبررسی ربات پاکت آپشن – معرفی ربات تریدر پاکت آپشن

امروزه بحث و گفتگو درباره هوش مصنوعی یا Artificial intelligence (AI) در محافل علمی و رسانه ها بسیار زیاد به گوش می رسد و از داغ ترین موضوعات حال حاضر دنیا می باشد. به طوریکه آقای بیل گیتس، موسس و مالک مایکروسافت اعلام نموده انقلاب بعدی تکنولوژی در رابطه با هوش مصنوعی خواهد بود. انواع ربات ارایه شده در بروکر پاکت آپشن نیز به نوعی هوش مصنوعی می باشند.

با ثبت نام در این بروکر که در حال حاضر یکی از بهترین بروکرهای باینری آپشن در جهان می باشد، می توانید به صورت رایگان از ربات های ارایه شده استفاده نمایید. در صورت تمایل برای ثبت نام می توانید از دکمه زیر استفاده کنید.

ثبت نام در پاکت آپشن

لذا در این مطلب قصد داریم نحوه کسب درآمد دلاری با استفاده از هوش مصنوعی یا ربات در پاکت آپشن را بررسی نماییم. با تریدینگ سنتر همراه باشید.

ربات پاکت آپشن، دانلپد رایگان ربات پاکت آپشن، استراتژی ربات پاکت آپشن ، تریدینگ سنتر

به احتمال زیاد باید اسمی از چت بات یا هوش مصنوعی چت جی پی تی ChatGPT شنیده باشید. این هوش مصنوعی که به صورت یک ربات پاسخگو به صورت متنی عمل می کند به تازگی در اختیار عموم قرار گرفته است.

با اینکه زمان کمی از ارایه این ربات یا هوش مصنوعی می گذرد توانسته توجه بسیار زیادی را به خود جلب نماید و درمدت یک ماه دارای بیش از دو میلیون کاربر می باشد. با توجه به این موضوع می توان نتیجه گیری نمود که هوش مصنوعی به زودی نقش بسیار بزرگ و موثری را در زندگی ما و همچنین در بازارهای مالی و به خصوص بازار فارکس بازی خواهد نمود. لذا توصیه می کنیم این مقاله را تاخر مطالعه نمایید.

 

ثت نام در پاکت آپشن - آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

🔶آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

برای استفاده از ربات های رایگان پاکت آپشن، حتما باید در این بروکر ثبت نام نموده باشید. برای آشنایی با مراحل ثبت نام به صورت تصویری می توانید مقاله آموزش ثبت نام در پاکت آپشن را از طریق دکمه زیر مطالعه نمایید.

ثبت نام در پاکت آپشن

 

جدول انواع ربات پاکت آپشن

💎ثبت نام در بروکر پاکت آپشن 🔵پشتیبانی پاکت آپشن تلگرام
نام ربات پاکت آپشن نوع ربات پاکت آپشن
🟢Pocket option Telegram Bot 🟢ربات سیگنال دهی در تلگرام
🔴WisyVolatilityPocket 🔴ربات نوسان گیری
🔵WisyPivotePocket 🔵ربات معامله گر بر طبق پیووت
🟠PocketOptionRobot Extention for google chrome 🟠افزونه ربات معامله گر برای کروم
📄دانلود فایل pdf راهنمای ربات پاکت آپشن چیست؟

 

 

ربات پاکت آپشنربات پاکت آپشن چیست؟ | ربات معامله گر پاکت آپشن

یک ربات معامله گر، در واقع یک اصطلاح برای برنامه نرم افزاری ای است که بر اساس تغییرات و روند قیمت، سیگنال های معاملاتی را برای خرید و فروش یک نماد معاملاتی در زمان معین، به معامله گر ارایه می نماید. همچنین به ربات ها در بازار فارکس، اکسپرت نیز گفته می شود.

ربات ها می توانند به صورت خودکار عمل نمایند و در پلتفرم های بروکر ها و صرافی های آنلاین مانند بروکر پاکت آپشن استفاده گردند. این ربات ها در واقع مانند یک هوش مصنوعی عمل می نمایند و با تنظیم دستورات و استراتژی های معاملاتی برای آنها، شروع به بررسی و آنالیز قیمت و نمودار های مربوطه نموده و در صورت یافتن شرایط مناسب، به صورت خودکار اقدام به انجام معامله می نمایند.

بروکر معتبر پاکت آپشن نیز که یک بروکر باینری اپشن می باشد که ربات های متنوع و مفیدی را برای کمک به مشتریان خود ارایه نموده که در ادامه معرفی می نماییم.

 

کپی تریدینگ پاکت آپشن ، نحوه کپی ترید در پاکت آپشن

انواع ربات پاکت آپشن، ربات های معاملاتی خودکاری هستند که امکان ترید خودکار دارایی های مختلف مانند سهام ها، جفت ارزها (فارکس) و ارزهای دیجیتال را بدون نیاز به تحلیل بازار توسط معامله گر انجام می دهند. پاکت اپشن این قابلیت را جهت فرام نمودن سود مناسب برای مشتریان خود به وسیله تحلیل بازار به طور اتوماتیک ارایه نموده است.

اگرچه این ربات ها به طور کامل مستقل نبوده و بدون آگاهی و نظارت معامله گر ممکن است اشتباهات جبران ناپذیری را انجام دهند. اما برای معامله گران مبتدی می توانند ابزار بسیار مفیدی برای آموزش و کمک در جهت کسب سود در بازار باینری آپشن باشند.

به عنوان یک معامله گر، شما باید میزان قوی بودن سیگنال و سودده بودن نماد معاملاتی را آنالیز و تنظیم نمایید. علاوه بر آن، معامله گران می توانند سیگنال های معاملاتی پاکت آپشن را بررسی نموده و بهترین نماد معاملاتی را برای ترید انتخاب نمایند.

 

 

استراتژی ربات پاکت آپشنبررسی انواع ربات در پاکت آپشن | استراتژی ربات پاکت آپشن

در بروکر پاکت آپشن ۴ ربات معامله گر و سیگنال دهی با استراتژی های مختلفی ارایه شده که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت. همچنین برای دسترسی به این ربات ها، پس از ثبت نام در بروکر پاکت آپشن، باید به بخش ربات ها BOTS در حساب کاربری خود مراجعه نمایید.

بهترین استراتژی ربات پاکت آپشن، دانلود رایگان ربات پاکت آپشن، ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، تریدینگ سنتر

 

🔵ربات تلگرام پاکت آپشن (رسمی) | Pocket option Telegram Bot

ربات سیگنال دهی پاکت آپشن که ربات رسمی پاکت آپشن در تلگرام می باشد یکی از محبوب ترین ربات هایی است که این بروکر ارایه نموده است.

این ربات پاکت آپشن، سیگنال های با کیفیتی را ارایه نموده و معامله گران با استفاده از آن می توانند سفارشات خودکار خود را ثبت نمایند یا به صورت دستی از داخل تلگرام به باز کردن پوزیشن اقدام نمایند.

 

🔵ربات نوسان گیری پاکت آپشن | WisyVolatilityPocket

با استفاده از این ربات معامله گر پاکت آپشن می توانید از استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن برای معاملات خودکار خود استفاده نمایید.

زیرا این ربات، یک ربات تریدر پاکت آپشن بوده و از یک استراتژی منحصربفرد و با فرض اینکه قیمت به حالت عادی بر می گردد، برای بررسی تغییرات ناگهانی قیمت استفاده می نماید.

این ربات برای این منظور خطوط حمایت و مقاومت را در بالا و پایین قیمت در نودار شمعی (کندل استیک) در نظر گرفته و با عبور یا اصطلاحا شکستن هر کدام از این خطوط توسط قیمت ثبت سفارش می نماید.

 

🔵نرم افزار ربات پیووت پاکت آپشن | WisyPivotePocket

این ربات هوشمند پاکت آپشن نیز یک ربات اتومات پاکت آپشن می باشد که روند بازگشتی قیمت را بررسی نموده و به نوعی می توان این استراتژی را بهترین استراتژی ربات پاکت آپشن در نظر گرفت.

این ربات از چندین اندیکاتور و اوسیلاتور برای بررسی قیمت استفاده می نماید که در زیر به آنها اشاره می نماییم.

پیووت | Pivot

در این حالت ربات با بررسی سطوح حداکثر و حداقل پیووت و در نظر گرفتن آنها به عنوان خطوط حمایت و مقاومت و با فرض اینکه با رسیدن قیمت به این سطوح روند برگشتی خواهد شد، اقدام به ثبت سفارش کال یا پوت (لاینگ یا شورت) می نماید.

ابر بولینگر | Bollinger bands

در این حالت،‌ ربات با پیش فرض این که روند قیمت در صورتی که کندل شمعی قیمت در بالا یا پایین ابر بولینگر و در خارج از محدوده آن بسته شود، برگشتی خواهد بود، اقدام به انجام معامله می نماید.

اندیکاتور آر اس آی | Relative Strength Index (RSI)

استراتژی ربات پاکت آپشن در این حالت نیز، پیش فرض روند بازگشتی قیمت با بسته شدن کندل شمعی قیمت در نواحی اشباع خرید و اشباع فروش و تشخیص این نواحی با استفاده از ادیکاتور RSI می باشد.

سقف و کف نهایی روند قیمت:

ربات در این استراتژی، نمودار شمعی را بررسی نموده و زمانی که چندین کندل قوی سبز را مشاهده می نماید به این نتیجه می رسد که بازار به سطح نهایی رشد خود رسیده و موقع برگشت روند می باشد.

لذا وارد معامله شده و پوزیش پوت (Put) باز می کند و برای شرایط بر عکس این وضعیت یعنی مشاهده چندین کند قرمز قوی، پوزیش کال (Call) باز می کند.

 

🔵افزونه ربات پاکت اپشن برای گوگل کروم (غیر رسمی) |  PocketOptionRobot

این ربات پاکت آپشن به صورت افزونه (اکستنشن) برای مرورگر کروم قابل نصب می باشد. با نصب ربات پاکت آپشن برای گوگل کروم امکان معامله در حساب دمو و حساب واقعی امکان پذیر می باشد.

معامله گر با استفاده از این ربات می تواند اقدام به انجام معاملات خود به صورت خودکار اقدام نماید. همچنین می تواند سیگنال های معاملاتی با کیفیتی بر اساس استراتژی ربات پاکت اپشن که منطبق بر اندیکاتورهای پلتفرم پاکت آپشن دریافت نماید.

از طرفی امکان ساخت استراتژی شخصی بر اساس اندیکاتور های موجود در بروکر پاکت آپشن و با استفاده از ابزار طراحی استراتژی ربات پاکت اپشن ارایه شده است.

لازم به ذکر است این بروکر هیچ گونه رباتی را به صورت اختصاصی و تحت عنوان ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی و یا ربات پاکت آپشن برای اندروید ارایه نداده است و در واقع تنها از ربات سیگنال دهی پاکت آپشن در تلگرام می توان در گوشی استفاده نمود.

البته ربات های دیگری نیز وجود دارد که متخصصین برای پاکت آپشن طراحی نموده اند که می توانید با جستجو در اینترنت آنها را یافته و از آنها استفاده نمایید.

 

استراتژی های پاکت آپشن، آموزش استراتژی های پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن ، تریدینگ سنتر

🔶معرفی بهترین استراتژی های پاکت آپشن

استفاده از استراتژی در معاملات باینری یکی از ضروریات می باشد. لذا برای آشنایی با استراتژی های قابل استفاده در این بروکر  و همچنین بهترین استراتژی پاکت آپشن می توانید مقاله مربوطه را از طریق دکمه زیر مطالعه نمایید.

استراتژی پاکت آپشن

 

 

ربات پاکت آپشنآموزش کار با ربات پاکت آپشن | تنظیمات ربات پاکت اپشن

نکته مهمی که در باره استفاده از ربات پاکت آپشن WisyVolatilityPocket و WisyPivotPocket وجود دارد این است که حتما باید با استفاده از افیلیت لینک ثبت نام نمایید تا بتوانید از آنها استفاده کنید. برای این منظور می توانید  از لینک زیر استفاده نمایید.

ثبت نام در پاکت آپشنهمچنین می توانید با استفاده از لینک های زیر با پشتیبانی پاکت آپشن فارسی ارتباط برقرار نمایید.

تماس با پشتیبانی بروکر باینری پاکت آپشن فارسی (تریدینگ سنتر) با واتساپ تماس با پشتیبانی بروکر باینری پاکت آپشن فارسی (تریدینگ سنتر) با تلگرام

 

بعد از نصب ربات پاکت اپشن می توانید آن را بر روی حساب دمو آزمایش نموده و با نظارت و بررسی معاملات ربات، تست استراتژی معاملاتی ربات پاکت آپشن را انجام داده و متوجه شوید که تا چه حد این ربات می تواند به جای شما به درستی معامله نماید.

ربات پاکت آپشن به کمک یک الگوریتم از پیش تعیین شده (استراتژی معاملاتی) که همه ویژگی های مورد نیاز جهت معامله را دارا باشد، به صورت خودکار به معامله می پردازد. این ربات طوری طراحی شده است که می تواند در تایم فریم های کوتاه (بازه زمانی) نیز ترید نماید.

به عنوان یک معامله گر، نیازی نیست که هیچ گونه تنظیمی برای تنظیمات ربات پاکت اپشن مثل تنظیمات اندیکاتورهای پاکت آپشن را خودتان انجام دهید. اندیکاتورهای بسیار زیادی وجود دارد که الگوریتم یا استراتژی ربات پاکت آپشن برای کار با آنها  تنظیم شده است.

برای کار با ربات پاکت آپشن کافی است جفت ارز یا نماد معاملاتی خود را انتخاب نموده تا سیگنال های معاملاتی را دریافت نموده و میزان سوددهی معاملات را تعیین نماید. ربات پاکت آپشن روند بازار را بررسی کرده تا بهترین شرایط را برای معامله انتخاب نماید.

بنابراین کم ترین کاری که باید انجام دهید، این است که نماد معاملاتی مورد نظر را انتخاب نموده و بازه زمانی (تایم فریم) Time Frame را تنظیم نمایید. بقیه کارها را به ربات بسپارید، زیرا ربات پاکت آپشن همه آنالیزهای ضروری دیگر را انجام می دهد.

توصیه می کنیم در ابتدا ربات مورد نظر را بر روی حساب دمو پاکت آپشن تست نموده و با روند بازار و نحوه ترید از طریق معاملات خودکار ربات معامله گر آشنا شوید.

این روش، بهترین روش یادگیری معامله گری بدون ریسک بر روی پول واقعی و بدون محدودیت و ممنوعیت می باشد. تا زمانی که برای معاملات واقعی در حساب لایو یا زنده آماده شوید.

 

 

⬇️دانلود ربات پاکت آپشن |  آموزش نصب ربات پاکت آپشن

این بروکر انواع ربات پاکت آپشن را برای پلتفرم های مختلف مانند تلگرام ارایه نموده است. لازم به ذکر است برای خرید ربات پاکت آپشن نیازی نیست هزینه ای را پرداخت نمایید و برای دانلود رایگان ربات پاکت آپشن می توانید از بخش ربات ها (Bots) که در زیر توضیح داده شده، اقدام نمایید.

از طرفی برای استفاده از این ربات ها باید در سایت پاکت آپشن ثبت نام نمایید. برای این کار می توانید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

ثبت نام در پاکت آپشن

همانطور که در قبل به آن اشاره شد، 4 ربات برای پاکت آپشن ارایه شده است که به شرح زیر می باشند:

 

🔵فعالسازی ربات تلگرام پاکت آپشن (رسمی) | Pocket option Telegram Bot

برای استفاده از این ربات نیاز به دانلود هیچ گونه نرم افزاری ندارید و تنها نیاز است که پس از ثبت نام در پاکت آپشن، مانند تصویر و دستوالعمل های زیر، از بخش ربات ها BOTS  در حساب کاربری یا داشبورد خود، آنرا فعال نمایید.

 

مرحله اول: ورود به صفحه ربات ها

1- پس از ورود به حساب کاربری خود بر روی گزینه “معامله گری” کلیک کنید.

2- در صفحه ظاهر شده بر روی گزینه “ربات های معاملاتی” کلیک کنید.

ربات پاکت آپشن برای اندروید ، ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی، تریدینگ سنتر
ربات پاکت آپشن – ورود به صفحه ربات ها

 

مرحله دوم: فعالسازی ربات تلگرام

1- مطمین شوید سربرگ ربات ها BOTS فعال باشد.

2- بر روی دکمه “فعال کردن” برای فعال سازی ربات تلگرام پاکت آپشن کلیک نمایید.

خرید ربات پاکت اپشن، ربات تلگرام پاکت آپشن ، تریدینگ سنتر
ربات پاکت آپشن – فعالسازی ربات تلگرام پاکت آپشن

 

🔵دانلود ربات پاکت آپشن |نوسان گیری WisyVolatilityPocket

برای دانلود این ربات پاکت آپشن نیز می توانید به بخش BOTS که به آن اشاره شد، مراجعه کرده و بر روی گزینه دانلود کلیک نموده و آن را نصب نمایید. برای استفاده از این ربات، حتما باید از طریق لینک دعوت شرکت سازنده که صفحه مربوطه ارایه شده در پاکت آپشن ثبت نام نمایید.

 

🔵دانلود ربات پیووت پاکت آپشن | WisyPivotPocket

برای استفاده از این ربات نیز نیاز به دانلود آن دارید که برای این نیز باید به صفحه رباتها همانطور که در ابتدا توضیح داده شد مراجعه کرده و بر روی گزینه دانلود این ربات کلیک نمایید.

 

🔵نصب افزونه ربات پاکت آپشن برای گوگل کروم | PocketOptionRobot

این ربات به صورت اکستنشن (Extension) یا افزونه برای مرورگر کروم طراحی شده است. لذا پس از ثبت نام در پاکت آپشن می توانید به بخش ربات ها مراجعه نموده و با کلیک بر روی گزینه دانلود این افزونه را برای مرورگر کروم خود نصب نمایید.

همچنین برای ثبت نام و یا صورت هر گونه سوال یا مشکلی در ارتباط با استفاده از این ربات ها می توانید از لینک های زیر با پشتیبانی فارسی بروکر پاکت آپشن ارتباط برقرار نمایید.

تماس با پشتیبانی بروکر باینری پاکت آپشن فارسی (تریدینگ سنتر) با واتساپ تماس با پشتیبانی بروکر باینری پاکت آپشن فارسی (تریدینگ سنتر) با تلگرام

 

 

دانلود ربات پاکت آپشن - آموزش نصب ربات پاکت آپشن و خرید ربات پاکت آپشن

🔶دانلود رایگان ربات پاکت آپشن

 انواع ربات سیگنال دهی و ربات معامله گر پاکت آپشن در این بروکر ارایه شده است که به فعالسازی، نصب و دانلود نیاز دارند. برای آشنایی کامل با روند راه اندازی انواع ربات پاکت آپشن مقاله دانلود ربات پاکت آپشن را مطالعه نمایید.

 

 

ربات پاکت آپشن - کلاهبرداری پاکت آپشننحوه تشخیص ربات تقلبی | کلاهبرداری ربات باینری آپشن

لازم دانستیم اطلاعاتی را در ارتباط با نحوه انتخاب بهترین ربات پاکت آپشن یا باینری آپشن و پیشگیری از کلاهبرداری از طریق ربات های ارایه شده در اختیار شما عزیران قرار دهیم.

با توجه به اینکه ربات ها، نرم افزارهای برنامه نویسی شده توسط افراد حرفه ای می باشند و برای بسیاری از معامله گران استفاده از آنها جذاب می باشد. لذا همواره امکان هک و سو استفاده از ارایه دهندگان نامعتبر با استفاده از این ربات ها وجود دارد.

بنابراین بهتر است حتما موارد زیر را در هنگام انتخاب یک ربات معامله گر یا سیگنال در نظر بگیرید.

 • آدرس و شماره های تماس ارایه دهنده ربات را بررسی نمایید.
 • نظرات کاربران را در مورد این ربات بررسی نمایید. همچنین بررسی نمایید که اکثر نظرات مثبت است یا منفی.
 • هرگز به تماس هایی که از طرف افراد ناشناس که به عنوان نماینده بروکر با شما ارتباط برقرار می نمایند توجه نکنید. زیرا بروکرهای معتبر هرگز بدون هماهنگی با شما تماس نمی گیرند.
 • ربات ها را از منابع، سایت ها و بروکر ها ونماینده های معتبر آنها تهیه نمایید.

 

 

ربات پاکت آپشن معتبر است؟آیا ربات بروکر پاکت آپشن معتبر است

با توجه به موارد زیر می توان بروکر پاکت آپشن را از معتبرترین بروکر های باینری آپشن و مناسب برای ایرانیان به حساب آورد. لذا ربات های ارایه شده توسط این بروکر نیز از اعتبار مناسبی برخوردار می باشد.

 • شفاف بودن فعالیت این بروکر در طی سال های فعالیت خود
 • ارایه قابلیت ها و امکانات فوق العاده
 • پشتیبانی فارسی ۲۴ ساعته
 • نظرات مثبت کاربران
 • امکان معامله بر روی بعض از دارایی ها مانند ارزهای دیجیتال و OTC به صورت ۲۴ ساعته در طول هفته
 • حضور فعال در شبکه های اجتماعی
 • دارای رگوله معتبر

و بسیاری موارد دیگر

لذا در صورت تمایل برای ثبت نام در این بروکر و استفاده از انواع ربات پاکت آپشن می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

ثبت نام در پاکت آپشن

 

ربات پاکت آپشن - پشتیبانی پاکت آپشننحوه تماس با پشتیبانی پاکت آپشن فارسی

تیم پشتیبانی بروکر پاکت آپشن به صورت شبانه روزی پاسخگوی فارسی زبانان می باشد. اما لازم به ذکر است که این بروکر برای کاربران سطح غریبه و تازه کار، پشتبانی فارسی ارایه نداده و برای دریافت پشتیبانی فارسی باید سطح کاربری شما به سطح مبتدی برسد.

ولی نگران نباشید، تیم پشتیبانی نماینده رسمی بروکر پاکت آپشن در ایران (تریدینگ سنتر)، جهت پاسخگویی به سوالات شما درباره ربات پاکت آپشن یا هر گونه مشاوره دیگری همواره در خدمت شما عزیزان می باشد. جهت برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی فارسی به صورت شبانه روزی می توانید از لینک های زیر اسفاده نمایید.

تماس با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن تریدینگ سنتر با واتساپ تماس با پشتیبانی فارسی بروکر پاکت آپشن (تریدینگ سنتر) از طریق تلگرام

 

 

نظر تریدینگ سنتر درباره ربات پاکت اپشننتیجه گیری و نظر نویسنده درباره استفاده از ربات پاکت آپشن

ربات های معامله گر معمولا مناسب کسانی می باشند که در بازار فارکس یا باینری آپشن مبتدی بوده و نیاز به یادگیری اصول اولیه دارند. همچنین گروه دیگری که از ربات ها استفاده زیادی می کنند، معامله گرانی هستند که قصد دارند در طول روز به معامله گری بپردازند اما زمان کافی برای این کار را ندارند.

این ربات ها از الگوریتم ها و استراتژی های مختلفی برای معامله برای دارایی ها یا نمادهای معاملاتی مختلف مانند ارز دیجیتال، فارکس، سهام، طلا و غیره استفاده می نمایند. براش آشنایی با استراتژی های مورد استفاده می توانید مقاله آموزش استراتژی پاکت آپشن را مطالعه نمایید.

ربات هایی وجود دارند که حتی نرخ سود 90 در صدی ارایه می دهند. اما معامله گران همواره باید نسبت به خطرات احتمالی در استفاده از ربات ها و سرمایه گذاری در معاملات خودکار آگاه باشند و در انتخاب ربات مورد نظر دقت کافی را به عمل آورند. همچنین با مدیریت ریسک و سرمایه، تنها در صدی از سرمایه خود را وارد این نوع از معاملات نمایند که توان از دست دادن آن را داشته باشند.

سوالات متداول

🔷 چگونه با پشتیبانی پاکت آپشن فارسی تماس بگیرم؟

این بروکر برای مشتریان فارسی زبان و ایرانی خود، پشتیبانی فارسی ارایه نموده است. اما متاسفانه این قابلیت برای حساب های غریبه Stranger و تازه کار Newbie ارایه نشده است.

اما می توانید از طریق لینک زیر با نماینده رسمی بروکر پاکت آپشن برای ایرانیان ارتباط برقرار نمایید.

🙍🏻‍♀️پشتیبانی پاکت آپشن فارسی🙍🏻‍♀️

 

🔷چگونه در بروکر پاکت آپشن ثبت نام نماییم؟

برای ثبت نام در سایت اصلی پاکت آپشن می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

🔥ثبت نام در بروکر پاکت آپشن🔥

همچنین برای اطلاع از نحوه ثبت نام در پاکت آپشن بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

💎آموزش ثبت نام در پاکت آپشن💎

🔷آیا ربات پاکت آپشن معتبر است؟

بله

با توجه به معتبر بودن بروکر پاکت آپشن به دلیل سال ها فعالیت شفاف،‌ ارایه امکانات و قابلیت های فوق العاده، پشتیبانی دایمی و حضور گسترده در شبکه های اجتماعی، می توان نتیجه گرفت که ربات های ارایه شده در این بروکر نیز معتبر می باشند.

از طرفی می توان عملکرد این ربات ها را بر روی حساب دمو آزمایش نمود و پس از اطمینان از عملکرد مناسب آن اقدام به معاملات واقعی در حساب لایو نمود.

لذا در صورت تمایل به ثبت نام در بروکر پاکت آپشن می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

🔥ثبت نام در بروکر پاکت آپشن🔥

🔷هوش مصنوعی در پاکت آپشن چیست؟

هوش مصنوعی در واقع همان ربات ها یا اکسپرت های معامله گر می باشند که می توانند با تنظیم استراتژی به تحلیل و آنالیز بازار پرداخته و به جای معامله گر به صورت خودکار به معامله بپردازند.

جهت استفاده از انواع ربات در پاکت آپشن می توانید با نمایندگی رسمی بروکر پاکت آپشن در ایران به صورت شبانه روزی تماس حاصل فرمایید.

🙍🏻‍♀️پشتیبانی پاکت آپشن تلگرام🙍🏻‍♀️

 

🙍🏻‍♀️پشتیبانی پاکت آپشن واتساپ🙍🏻‍♀️

🔷انوع ربات در بروکر پاکت آپشن چیست؟

در این بروکر ۴ ربات ارایه شده که شامل ربات سگنال دهی و ربات معامله گر به شرح زیر می باشد.

 • ربات تلگرام پاکت آپشن (رسمی) | Pocket option Telegram Bot  (ربات سیگنال دهی پاکت آپشن در تلگرام)
 • ربات نوسان گیری پاکت آپشن | WisyVolatilityPocket
 • ربات پیووت پاکت آپشن | WisyPivotPocket
 • افزونه ربات پاکت آپشن برای گوگل کروم | PocketOptionRobot

برای استفاده از این ربات ها باید پس از ثبت نام در بروکر پاکت آپشن به بخش ربات ها ‌‌BOTS در حساب کاربری خود مراجعه نمایید. برای این کار می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

🔥ثبت نام در بروکر پاکت آپشن🔥

همچنین می توانید برای دریافت مشاوره با پشتیبانی فارسی بروکر پاکت اپشن از طریق لینک های زیر تماس حاصل فرمایید.

🙍🏻‍♀️پشتیبانی پاکت آپشن فارسی در تلگرام🙍🏻‍♀️

 

🙍🏻‍♀️پشتیبانی پاکت آپشن فارسی در واتساپ🙍🏻‍♀️

🔷دانلود رایگان ربات پاکت آپشن چگونه است؟

لازم به ذکر است تمام ربات های پاکت آپشن رایگان بوده و برای دانلود آنها باید پس از ثبت نام در بروکر پاکت آپشن  به بخش ربات ها BOTS در حساب کاربری خود مراجعه نماید.

همچنین در صورت وجود هر گونه سوالی می توانید از طریق لینک های زیر با پشتیبانی پاکت آپشن فارسی تماس حاصل فرمایید.

🙍🏻‍♀️پشتیبانی پاکت آپشن تلگرام🙍🏻‍♀️

 

🙍🏻‍♀️پشتیبانی پاکت آپشن واتساپ🙍🏻‍♀️


نظرات (4)
 1. آیاازرباتهای پاکت آپشن میتوان در باینری هم استفاده کرد؟اگر جواب مثبت هست میشه بفرمایید چگونه؟

  • با سلام
   خیر، انواع ربات رایگان پاکت آپشن به طور اختصاصی برای پلتفرم پاکت آپشن pocket option طراحی شده است. ولی می توانید از سیگنال های ارایه شده توسط بعضی از این ربات ها مانند ربات تلگرام پاکت آپشن که به ربات سیگنال دهی پاکت آپشن هم شناحته می شود برای استفاده در معاملات خود در سایر بروکرهای باینری آپشن، به صورت دستی استفاده نمایید.
   ولی به شما بروکر پاکت آپشن را پیشنهاد می کنیم که در حال حاضر یکی از بهترین بروکرهای باینری آپشن در جهان بوده و همچنین یکی از پشرفته ترین پلتفرم های معاملاتی باینری آپشن را دارا می باشد. از طرفی استفاده از قابلیت کپی تریدینگ پاکت آپشن می تواند کمک زیادی را به شما در جهت یادگیری و کسب درآمد نماید.
   برای ثبت نام در بروکر پاکت آپشن یا دریافت مشاوره می توانید با 🙍🏻‍♀️پشتیبانی تریدینگ سنتر (نمایندگی رسمی پاکت آپشن در ایران) ارتباط برقرار نمایید.

 2. توضیحاتی که در مورد نحوه تشخیص ربات تقلبی نوشتین خیلی مفید و امیدوارکننده بود

  • از نظر شما سپاسگزاریم.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.