✅مزایای کد معرف آلپاری – حذف کد معرف در آلپاری alpari

ایکون پروموشن بروکرهامعرفی کد معرف آلپاری – تغییر ib در آلپاری

در بروکر های فارکس مانند بروکر آلپاری ، در قالب برنامه همکاری، کدی منحصر به فرد برای افراد یا شرکت هایی که قصد همکاری با بروکر مورد نظر را داشته و مشتریانی را به آن معرفی نمایند، در نظر گرفته شده که کد معرف یا کد IB نامیده می شود. لذا شخص یا aرکت معرف برای این خدمات خود، کمیسیون یا تخفیف از بروکر دریافت می نماید.

با ثبت نام در بهترین بروکرهای فارکس مانند کارگزاری آلپاری از طریق کد معرف می توانید از مزایای زیادی از جمله دریافت ریبیت، تسهیل در فرایند ثبت نام و افتتاح حساب،‌ پشتیبانی فارسی و بسیاری موارد دیگر برخوردار گردید که در ادامه توضیح می دهیم.

ثبت نام در بروکر آلپاری

از طرفی ممکن است به هر دلیلی قصد تغییر کد معرف در آلپاری یا حذف آن را داشته باشید. پس با تریدینگ سنتر همراه باشید تا در این مقاله درباره کد معرف، مزایای استفاده از کد معرف، نحوه تغییر یا حذف آن اطلاعات مفیدی را کسب نمایید.

کد معرف آلپاری چیست - کد آی بی آلپاری - کد معرف در بروکر آلپاری - تریدینگ سنتر

 

آیکون دعوت از دوستان در بروکرکد معرف در آلپاری چیست؟

در بروکر آلپاری، کد معرف (IB) در واقع کد اختصاص داده شده به یک فرد یا شرکتی است که به عنوان واسط بین آلپاری و معامله گران یا سرمایه گذاران عمل نموده و مشتریان را به آلپاری معرفی می نماید. همچنین در این راستا روند ثبت نام و افتتاح حساب را برای مشتریان تسهیل می کند.

با استفاده از کد معرف در هنگام ثبت نام می توانید از خدمات IB مانند دریافت ریبیت، پشتیبانی شخصی، تحلیل بازار، مطالب آموزشی و بسیاری امکانات دیگر برخوردار شوید. در صورتیکه اگر ثبت نام را به صورت مستقیم انجام دهید، این مزایا شامل حال شما نمی شود.

لازم به ذکر است مجموعه تریدینگ سنتر با بیش از ۲۰ سال تجربه در بازارهای مالی از قدیمی ترین نمایندگان رسمی آلپاری (IB) در ایران می باشد. لذا برای برخورداری از مزایای بی نظیر این آی بی می توانید از طریق لینک زیر در بروکر آلپاری ثبت نام نمایید.

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

🔥بروکر آلپاری – Alpari 🔥ثبت نام در آلپاری
💎پشتیبانی تریدینگ سنتر 💎پشتیبانی آلپاری در تلگرام
☀️کد معرف تریدینگ سنتر 4938992
✅امکان تغییر کد معرف IB دارد
❌امکان حذف کد معرف دارد

 

 

آیکون دعوت از دوستان در بروکرکد معرف آلپاری کجاست – نحوه دریافت کد معرف الپاری

در اینجا دو حالت برای دسترسی به کد معرف آلپاری وجود دارد. حالت اول زمانی است که مشتری قصد دارد از طرق کد معرف یا IB در بروکر آلپاری ثبت نام نموده و از مزایا و خدمات ارایه شده توسط آی بی بهره مند گردد.

در حالت دوم مشتری قصد دارد خودش در برنامه همکاری آلپاری شرکت نموده و به عنوان IB فعالیت نماید و در نتیجه به کد معرف اختصاصی خود نیاز دارد که در ادامه روش های دسترسی به هر دو را توضیح می دهیم.

 

🟢استفاده از کد معرف IB آلپاری دیگران برای ثبت نام

1- با استفاده از لینک ثبت نام ارایه شده توسط معرف در سایت یا سایر نرم افزارهای پیامرسان و شبکه های اجتماعی متعلق به معرف IB

2- از طریق تماس با پشتیبانی IB مورد نظر مانند پشتیبانی تریدینگ سنتر، دریافت کد معرف و وارد نمودن در قسمت مربوطه در فرم ثبت نام آلپاری

تماس با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن (تریدینگ سنتر) با تلگرام

🟢دسترسی به کد معرف آلپاری شخصی – کد معرف من در آلپاری

در صورتیکه قصد دارید به عنوان همکار و معرف (IB) در آلپاری به فعالیت بپردازید. ابتدا باید در سایت www.alparipartnershub.com ثبت نام نموده و حساب آی بی خود را افتتاح نمایید. پس از ثبت نام، کد معرف اختصاصی خود را دریافت نموده و فعالیت خود را شروع کنید.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری - افتتا حساب آلپاری

 

مزایای کد معرف آلپاری – مزایا و خدمات تریدینگ سنتر (IB)

🔷۱- منابع آموزشی رایگان

در صورتیکه از کد معرف در آلپاری استفاده کنید، می توانید از آموزش ها و تحلیل ها و بسیاری مطالب مفید دیگر بهره مند گردید.

🔷۲-  پشتیبانی فارسی شبانه روزی به صورت رایگان

یکی از مهمترین خدمات آی بی های معتبر ارایه پشتیبانی سریع و با کیفیت به زبان فارسی و به صورت شبانه روزی برای مشتریان خود می باشد.

🔷۳- ارایه سیگنال های معاملاتی رایگان

متخصصان آی بی معتبر مانند نریدینگ سنتر به تحلیل بازار پرداخته و سیگنال های معاملاتی دقیق و آنلاین را برای مشتریان خود ارایه می نماید.

🔷۴- انتقال وجوه بین حساب های مشتری در بروکرهای مختلف

آی بی ها می توانند وجوه یا سرمایه مشتریان خود را بین حساب های آنها در بروکرهای مختلف موجود در لیست آی بی، به راحتی و بدون پرداخت کمیسیون اضافی، در کمتر از چند دقیقه جابجا نمایند.

🔷۵- پرداخت ریبیت یا کش بک به مشتریان

یکی از مهمترین مزایا و خدمات IB ها، پرداخت ریبیت یا کش بک به مشتریان می باشد تا به این صورت بخشی از هزینه های معاملاتی آنها جبران گردد. مجموعه تریدینگ سنتر تا سقف 50 درصد ریبیت پرداخت می کند.

 

 

آیکون دعوت از دوستان در بروکرآموزش تغییر کد معرف الپاری در 2 دقیقه – تغییر ib در آلپاری

پس از ثبت نام در آلپاری ممکن است به هر دلیلی از جمله خدمات ضعیف IB، عدم پشتیبانی صحیح و بسیاری موارد دیگر، تصمیم به انتخاب آی بی دیگر و در نتیجه تغییر کد معرف بگیرید. برای تغییر کد معرف در این بروکر کافی پس از ورود به کابین شخصی آلپاری شخصی مطابق تصاویر زیر عمل نمایید.

1- بر روی گزینه “حساب من” در بالای صفحه کلیک کنید.

2- بر روی گزینه “اطلاعات شخصی” کلیک کنید.

کد معرف آلپاری چیست - کد آی بی آلپاری - کد معرف در بروکر آلپاری - تریدینگ سنتر

در مرحله بعدی مطابق دستورالعمل های زیر کلیک کنید.

1- مطمین شوید سربرگ “اطلاعات شخصی” انتخاب شده باشد.

2- بر روی دکمه “تغییر” کلیک کنید.

3- کد معرف جدید را در کادر مربوطه وارد کنید.

4- بر روی دکمه “تغییر” کلیک کنید.

کد معرف آلپاری چیست - کد آی بی آلپاری - کد معرف در بروکر آلپاری - تریدینگ سنتر

 

 

نمای کلی تقویم اقتصادینظر تریدینگ سنتر درباره کد معرف آلپاری

معامله گران با ثبت نام از طریق کد معرف آلپاری مانند تریدینگ سنتر می توانند از مزایای اضافی زیادی از مانند ریبیت تا سقف 50 درصد، منابع آموزشی، پشتیبانی فارسی و بسیاری موارد دیگر برخوردار گردند. بنابراین پیشنهاد می کنیم حتما ثبت نام در آلپاری را از طریق کد معرف یک آی بی معتبر انجام دهید.

لازم به ذکر است بایت این خدمات هیچ گونه هزینه ای از شما کسر نشده و کارمزد IB به صورت در صدی از کمیسیون دریافتی توسط بروکر پرداخت می گردد.

سوالات متداول

🟢نحوه تغییر کد معرف آلپاری چگونه است؟

پس از ثبت نام در آلپاری، از طریق کابین شخصی مراحل زیر را دنبال کنید.

1- بر روی دکمه “حساب من” کلیک کنید.

2- بر روی گزینه “اطلاعات شخصی” کلیک کنید.

3- بر روی دکمه “تغییر” در قسمت “کد معرف” کلیک کنید.

4- کد معرف جدید را وارد کنید.

5- بر روی دکمه “تغییر” کلیک کنید.

🟢نحوه دریافت کد معرف آلپاری چیست؟

برای دریافت کد معرف آلپاری می توانید از 2 روش زیر استفاده کنید.

1- از طریق لینک ثبت نام ارایه شده توسط معرف IB در سایت یا نرم افزارها و شبکه های اجتماعی مختلف ثبت نام نمایید. مانند لینک ثبت نام زیر که مربوط به تریدینگ سنتر می باشد.

🔥ثبت نام در آلپاری

2- با پشتیبانی IB (تریدینگ سنتر) ارتباط برقرار نمایید.

💎پشتیبانی آلپاری در تلگرام


نظرات (2)
  1. کد معرف آلپاری چه مزایایی دارد؟ این مزایا دو طرفست؟

    • بله کد معرف آلپاری، مزایای زیادی برای معامله‌گران دارد، از جمله دریافت ریبیت، پشتیبانی تخصصی، آموزش رایگان و …

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.