نظرات مردم و کارشناسین در مورد بروکر ویندزور (Windsor)

نظرات در مورد بروکر ویندزور
بررسی نظرات در مورد بروکر Windsor

 

معرفی بروکر ویندزور Windsor

بروکر Windsor که از سال 1988 فعالیت می کند، دارای مجوز از کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس [CySEC 030/04]، کمیسیون خدمات مالی بین المللی بلیز [FSC 000153/391 ]، کمیسیون اوراق بهادار اردن [JSC 1265] و سیشل [FSA SD072] است که خدمات با کیفیتی ارائه می دهد. جالب است بدانید این بروکر از سال 2010 تا 2023، بیش از 20 جایزه را به دست آورده است! بر اساس جوایز فارکس بریتانیا، این شرکت به عنوان قابل اعتمادترین کارگزار فارکس در سال 2017 و مجله تجارت بین المللی آن را به عنوان “بهترین ارائه دهنده خدمات برای مشتریان فارکس” در سال 2018 معرفی شده است.

بروکر ویندزور بسته به پلتفرم‌ ها و حجم معاملاتی که مشتری می‌ خواهد انجام دهد، 2 نوع حساب ارائه می‌ دهد که این حساب ها دارای محافظت از تراز منفی، پشتیبانی چند زبانه مشتری و سایر مزایای آموزشی هستند. ویندزور به دلیل قدمت و سابقه فعالیت طولانی که دارد، در میان کاربران ایرانی نیز بسیار محبوب است و در طول این سه دهه فعالیت شکایاتی که علیه این کارگزاری ثبت شده باشد، به ندرت دیده شده است. اما نظرات مردم و کارشناسین در مورد بروکر ویندزور (Windsor) چیست؟ آیا این کارگزاری امن و قابل اعتماد است؟

 

بررسی نظرات کاربران درباره ویندزور در وبسایت ها و فروم ها

ویندزور یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین بروکرهای فعال در کشور است که از سال ۱۹۸۸ آغاز به کار کرده است و در طول فعالیت خود تا به امروز، بستر مناسب و در عین حال امنی را برای کاربران خود فراهم کرده است. قدمت بالای این کارگزاری نسبت به سایر بروکرها و همچنین ارائه خدمات به معامله گران ایرانی و پشتیبانی ۲۴ ساعته موجب شده است که به عنوان یک بروکر بسیار حرفه ای در میان کاربران تبدیل شود. به طور کلی نظرات در مورد بروکر ویندزور مثبت است و تا به امروز شکایات جدی در رابطه با امنیت و خدماتی که ارائه می‌دهد، ثبت نشده است. ویندزور Windsor یک کارگزاری آنلاین است که دسترسی به بازارهای متعدد از جمله سهام، شاخص ‌ها/ کالاها، ارزهای دیجیتال و … را فراهم می‌ کند. ویندزور به دلیل استفاده انحصاری از پلتفرم های معاملاتی متاتریدر و “AMO” تجربه استفاده برای معامله گران مبتدی را تسهیل کرده است.

علاوه بر سابقه فعالیت طولانی، امنیت بالا، پلتفرم معاملاتیMT4 و نمادهای معاملاتی متنوع، ویندزور امکان واریز و برداشت ریالی را نیز ارائه می دهد و در اکثر وب سایت ها و فروم ها به عنوان یک بروکر قابل اعتماد و امن شناخته شده است!

 

تجارب معامله گران در خصوص واریز و برداشت ویندزور

ویندزور با ارائه روش های متنوع واریز- برداشت برای معامله گران ایرانی، گزینه بسیار مناسبی برای افتتاح حساب و فعالیت در حوزه معاملات فارکس می باشد. علاوه بر روش های مختلف واریز و برداشت ریالی برای کاربران ایرانی، قدمت بالای فعالیت ویندزور و همچنین کسب جوایز متعدد در طول سال ها فعالیت، موفقیت خود را برای کاربران ثابت کرده است. ویندزور با ارائه یک محیط کاری امن و شفاف و ارائه پلتفرم قابل اعتماد زمینه اعتماد معامله گران را فراهم کرده است. به صورت کلی می توان گفت نظرات مردم و کارشناسین در مورد بروکر ویندزور (Windsor) کاملا مثبت است و ویژگی حفاظت از سرمایه کاربران در هر شرایطی و همچنین بیمه تضمین، حساب های معاملاتی مختلف و پلتفرم معاملاتی کاربر پسند به محبوبیت آن افزوده و موجب رضایت کاربران در سطح جهانی شده است.

 

میزان رضایت کاربران از بروکر ویندزور

بروکر ویندزور حدود سه دهه است که به صورت مستمر در بازارهای مالی حضور مداوم دارد که در واقع نشان دهنده اعتبار و میزان رضایت بالای کاربران از این بروکر است. از آنجاییکه این بروکر خدمات خود را به کاربران ایرانی نیز ارائه می دهد و اکثر معامله گران حرفه ای تجربه فعالیت در پلتفرم این کارگزاری دارند، از خدمات آن رضایت بالایی داشته اند و اکثر آن ها اظهار دارند که در طول این ۳۳ سال سابقه فعالیت مشکلات و شکایات جدی برای آن مطرح نشده، اما طبق تجربه سایر کاربران خارجی بروکر ویندزور این کارگزاری با شکایات انگشت شما ری مواجه بوده که چندان هم جدی نبوده است و این احتمالا به دلیل خوش نامی و سابقه و همچنین رگولیشن این کارگزاری مربوط می شود.

نظرات در مورد بروکر ویندزور
نظرات در مورد بروکر Windsor

 

بررسی نظرات کارشناسان بازارهای مالی درباره ویندزور

نظرات در مورد بروکر Windsor کاملا متفاوت است اما با این حال بیشتر کارشناسان بازارهای مالی، این کارگزاری را تایید کرده‌اند و خدمات آن را برای معامله گران مبتدی و حرفه ای توصیه کرده اند و این بیشتر به دلیل مزایایی است که ویندزور نسبت به سایر بروکرها ارائه می دهد:

 • سابقه بالای فعالیت؛
 • شهرت جهانی؛
 • انطباق با مقررات؛
 • دارایی های متنوع؛
 • پلتفرم های پیشرفته.

علاوه بر این ها، ویندزور اسپردهای رقابتی متناسب با نوع حساب شما دارد. حساب صفر با اسپرد 0 پیپ شروع می شود و اجرای دقیق معاملات را تضمین می کند. حساب Prime برای افراد مبتدی بسیار مناسب است، چراکه میانگین اسپرد حدود 1.0 را برای EUR/USD ارائه می دهد. با قیمت گذاری شفاف و منصفانه، کارگزاران ویندزور امکان تصمیم گیری های تجاری آموزش دیده را فراهم می کند و استفاده از اسپردهای مطلوب آن ها، سود شما را به حداکثر می رساند.

 

ارزیابی رگولاتوری ها و مجوزهای بروکر ویندزور

بروکر ویندزور، رگولاتوری ها و مجوز های مختلف متعددی را از کمیسیون های مالی مختلف در جهان اخذ کرده است که آن ها عبارتند از:

 • رگوله کمیسیون بورس اوراق بهادار قبرس- CySEC [معتبرترین رگوله ویندزور]؛
 • کمیسیون خدمات مالی بلیز-FSC؛
 • سازمان خدمات مالی سیشل-FSA؛
 • سازمان بازار سرمایه در کنیا-CMA؛
 • کمیسیون مالی در ویرجین آیلند بریتانیا-FSC؛
 • کمیسیون اوراق بهادار اردن-JSC؛
 • کمیسیون اوراق بهادار اردن-SDC.

 

مقایسه ویندزور با سایر بروکرهای معتبر

یکی از نکات قابل توجهی که معامله گران به هنگام انتخاب بروکر باید به آن توجه ویژه داشته باشند این است که بهترین بروکر را با توجه به شرایط و نیاز خود انتخاب کنند. به همین دلیل در این بخش، به مقایسه 2 بروکر آلپاری و ویندزور می پردازیم. آلپاری و ویندزور، دو مورد از بروکر‌های شناخته شده در بازار فارکس هستند که هر دو برای کاربران ایرانی قابل دسترسی می باشند. از لحاظ سابقه فعالیت، ویندزور به نسبت آلپاری سابقه فعالیت بیشتر و طولانی تری دارد و بروکر کهنه کاری به حساب می آید. مورد بعدی، در مورد خدمات این دو بروکر است. به این صورت که آلپاری به معامله گران این امکان را می دهد تا به بیش از 120 ابزار قابل معامله دسترسی داشته باشند.

در حالی که در بروکر ویندزور معامله گران به 44 جفت ارز فارکس، طلا، نقره و 104 سهام بین المللی دیگر دسترسی دارند. این به این معنا است که در این زمینه نیز بروکر ویندزور طیف وسیع تری از خدمات معاملاتی را ارائه می دهد. در زمینه اعتبار و شهرت نیز، با توجه به سابقه فعالیت و مجوزهای کسب شده توسط هر دو کارگزار، هر دو بروکر را می توان به عنوان کارگزاری هایی امن و معتبر معرفی کرد.

نظرات در مورد بروکر Windsor
نظرات در مورد بروکر ویندزور

 

جمع بندی نظرات کارشناسین و مردم درباره Windsor

بروکر ویندزور، یک بروکر معتبر و شناخته شده در بازار فارکس و در بین معامله گران است که از قابلیت های زیادی برخوردار می باشد. این بروکر توسط مرجع معتبری مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) تحت نظارت می باشد که این موضوع را می توان عامل مثبتی که نشان می دهد کارگزاری ویندزور یک کارگزاری قانونی است تلقی کرد. این بروکر همچنین در مسابقات و نمایشگاه های مختلف بازار مالی نیز موفق به کسب جوایز و نشان های معتبر بسیار زیادی شده است. علاوه بر تمام این موارد، این بروکر در زمینه پرداخت به موقع حق و حقوق مشتریان و عدم ورشکستگی نیز به یکی از بروکر های معتبر و محبوب در میان معامله گران ایرانی تبدیل شده است و به صراحت می توان آن را بروکری معتبر و قابل تایید معرفی کرد.

سوالات متداول

🟣 بروکر ویندزور چیست؟

ویندزور بروکری است که در سال 1988 تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین کارگزاران آنلاین در حوره رمزارزها می باشد. این بروکر آنلاین، CFD را به مشتریان در بیش از 80 کشور در سراسر جهان از طریق دو واحد تجاری ارائه می دهد و معامله گران زیادی از آن برای انجام معاملات استفاده می کنند.

🟣 آیا بروکر ویندزور معتبر است؟

بله، بروکر ویندزور را می توان به دلیل برخورداری از مجوزهای قانونی، یک ویندزور معتبر معرفی کرد. این ویندزور علاوه بر داشتن سابقه فعالیت بالا، جوایز زیادی را از مسابقات و نمایشگاه های فارکس نیز کسب کرده است.

🟣 معتبرترین رگوله بروکر ویندزور کدام رگوله است؟

رگوله CySEC که تحت نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار کشور قبرس است، معتبرترین رگولاتوری اروپایی می باشد که بروکر ویندزور از آن برخوردار است.


درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.