دانلود اپلیکیشن بروکر ارانته | متاتریدر 4 و 5 ارانته

راهنمای دانلود اپلیکیشن ارانته

برنامه متاتریدر 4 (metatrader 4) یکی از قوی ترین نرم افزارهای معاملاتی است که روند سفارش گذاری را برای تمامی معامله گران از سراسر جهان، تسهیل می کند. این نرم افزار، در بروکر محبوب ارانته نیز فعال است و تمامی معامله گران می توانند با دانلود متاتریدر 4 ارانته معاملات خود را مدیریت کنند. درواقع کارگزاری های فارکس که تمایل به ایجاد ارتباط هر چه صمیمانه تر و بهتر با کاربران خود را دارند، اپلیکیشن ها و پلتفرم های معاملاتی متنوعی را در اختیار این معامله گران قرار می دهند.

اپلیکیشن بروکر ارانته و همچنین متاتریدر 4 این کارگزاری نیز برای ساده سازی معاملات، استفاده از ابزارهای ترید، شخصی سازی تنظیمات معامله و … مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه این مقاله با ما همراه شوید تا همه چیز درباره «اپلیکیشن بروکر ارانته» و همچنین دانلود متاتریدر 4 ارانته توضیحات کاملی را ارائه دهیم.

اپلیکیشن بروکر ارانته
دانلود متاتریدر 4 ارانته

 

جدول راهنمای دانلود ارانته

برای آشنایی هر چه بیشتر با روش های دانلود بروکر ارانته و همچنین ویژگی های آن، بهتر است به جدول زیر مراجعه کنید:

بررسی بروکر ارانته (errante) مشخصات
نام بروکر ارانته
سال تاسیس 2008
آدرس وب سایت https://errante.net/fa/
اپلیکیشن بروکر ارانته ندارد
دانلود متاتریدر 4 ارانته 🟢
پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 | متاتریدر 5 | سی تریدر

 

دانلود پلتفرم های بروکر ارانته

همان طور که می دانید ارانته یک کارگزاری شناخته شده است که برای فعالیت در این بروکر، باید از طریق وب سایت به طور آنلاین ثبت نام کنید. با این حال، ارانته برای ارتباط عمیق تر با مشتریان خود، پلتفرم های مختلفی را ارائه داده است که هر یک از آن ها ویژگی های خاص خود را شامل می شوند. متاتریدر 4، متاتریدر 5 و سی تریدر تنها پلتفرم های معاملاتی هستند که در ارانته ارائه می شوند که البته جزو برترین های جهان نیز قرار دارند. دانلود این پلتفرم ها برای نسخه های مختلف اندروید، ios، مک و … امکان پذیر است که در ادامه نحوه دانلود هر یک را توضیح داده ایم.

 

دانلود متاتریدر 4 ارانته – Meta Trader 4

دانلود متاتریدر 4 ارانته به معامله گران این امکان را می دهد از ابزارهای قدرتمند ترید [ اندیکاتورها، شاخص ها، چارت های قیمتی و …] استفاده کرده و معاملات خود را مدیریت کنند. دانلود این نرم افزار معاملاتی، در سیستم عامل های مختلف ویندوز، اندروید، ios و مک امکان پذیر است که لینک دانلود مربوط به هر سیستم عامل را در جدول زیر قرار داده ایم.

 

اپلیکیشن بروکر ارانته
نحوه دانلود متاتریدر 4 ارانته

 

دانلود متاتریدر 5 ارانته – Meta Trader 5

متاتریدر 5 یکی دیگر از پلتفرم های معاملاتی بروکر ارانته است که قابلیت های بروزتری را نسبت به متاتریدر 4، عرضه می کند. این نرم افزار از اندیکاتورها و شاخص های بیشتری نسبت به متاتریدر 4 برخوردار است که این امر دست تریدرها در معاملات را باز نگه می دارد. برای دانلود متاتریدر 5 ارانته در نسخه های اندروید، ios، ویندوز و مک به جدول زیر مراجعه کنید.

 

دانلود cTrader بروکر ارانته

سی تریدر یکی از برترین معامله گران در بازار فارکس به شمار می رود که توسط شرکت Spotware ساخته شده است. سی تریدر از شباهت بالایی با متاتریدرهای 4/5 برخوردار است؛ با این تفاوت که محیط حرفه ای تری را نسبت به متاتریدرها ارائه می دهد. برای دانلود پلتفرم سی تریدر ارانته، به لینک های زیر مراجعه کنید:

 

ویژگی های اپلیکیشن بروکر ارانته

ارانته یکی از کارگزاری های فعال فارکس است که دائما تلاش می کند روند معاملاتی را برای معامله گران ساده تر کند! درواقع دانلود بروکر ارانته از طریق متاتریدر 4، متاتریدر 5 و سی تریدر امکان پذیر است که در بخش قبلی لینک های دانلود هر یک را قرار دادیم. با این حال، برخی از کاربران کنجکاو هستند که ” آیا اپلیکیشن بروکر ارانته منتشر شده است؟” در این باره باید بگوییم که خیر، این بروکر از اپلیکیشن اختصاصی برخوردار نیست. برای دانلود بروکر ارانته در سیستم عامل های مختلف، شما نیاز به متاتریدر 4، متاتریدر 5 و سی تریدر ارانته دارید.

دانلود پلتفرم های معاملاتی ارانته
دانلود بروکر ارانته

 

سخن پایانی

اپلیکیشن بروکر ارانته به طور اختصاصی در بازار وجود ندارد و معامله گران می توانند برای استفاده از محیط کاربری این بروکر در نسخه موبایل و ویندوز، از پلتفرم های معاملاتی آن استفاده کنند. این بروکر از 3 پلتفرم معاملاتی برتر فارکس به نام های متاتریدر 4، متاتریدر 5 و سی تریدر برخوردار است که هر یک از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. شما می توانید با دانلود متاتریدر 4 ارانته و یا سایر پلتفرم های معاملاتی این کارگزاری، روند معاملات را به شکل ساده تری پیش برده و از تنظیمات شخصی آن ها لذت ببرید. در این مقاله لینک دانلود بروکر ارانته در سیستم عامل های مختلف را قرار دادیم.

سوالات متداول

🟣 اپلیکیشن بروکر ارانته چیست؟

اپلیکیشن بروکر ارانته به طور اختصاصی وجود ندارد و برای بهره مندی از این قابلیت، باید پلتفرم های معاملاتی ارانته را دانلود و نصب کنید.

🟣 چه پلتفرم های معاملاتی در بروکر ارانته وجود دارد؟

متاتریدر 4، متاتریدر 5 و سی تریدر تنها پلتفرم های معاملاتی ارانته هستند.

🟣 دانلود پلتفرم های معاملاتی ارانته در چه سیستم عامل هایی امکان پذیر است؟

ویندوز، اندروید، ios و مک.


درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.