⚠️آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟ – بررسی اعتبار اکسپرت آپشن

چرا اکسپرت آپشن کلاهبرداری نیست! – نظر مشتریان درباره کلاهبرداری اکسپرت آپشن

بازار معاملات باینری در سال های اخیر شاهد افزایش محبوبیت زیادی بوده است و بروکرهای متعددی به معامله گران، فرصت کسب سود از بازارهای مالی مختلف را ارایه داده اند. لذا این سوال که «ایا اکسپرت اپشن معتبر است؟»، پرسش بسیاری از معامله گران می باشد.

در میان این بروکرها، بروکر اکسپرت آپشن «ExpertOption» توجهات زیادی را به خود جلب نموده و یکی از بهترین بروکرهای باینری آپشن در جهان می باشد. ‌اما همه نظرات درباره این بروکر مثبت نبوده و مشکلاتی نیز گزارش شده است. متاسفانه این بروکر، در حال حاضر از ایرانیان پشتیبانی نمی کند و تنها ایرانیان خارج از کشور می توانند در آن فعالیت نمایند. لذا بروکر پاکت آپشن را به عنوان جایگرینی مناسب برای ایرانیان معرفی می نماییم.

ثبت نام در پاکت آپشن

در این مطلب، ما به بررسی موضوع کلاهبرداری اکسپرت آپشن، روش های کلاهبرداری، راه های مقابله با آن و نظرات مشتریان و کارشناسان در این باره خواهیم پرداخت؛ همچنین ارزیابی بی طرفانه ای را در مورد اینکه اکسپرت آپشن یک پلتفرم قانونی است یا کلاهبرداری، ارایه خواهیم نمود. با تریدینگ سنتر همراه باشید.

آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟ - ایا اکسپرت اپشن معتبر است - تریدینگ سنتر

 

اگر تمایل به ثبت نام در بروکر پاکت آپشن دارید توصیه می کنیم راهنمای زیر را مطالعه نمایید:

ثت نام در پاکت آپشن - آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

🔶آموزش ثبت نام در پاکت آپشن

راهنمای تصویری نحوه ثبت نام در بروکر پاکت آپشن در 3 دقیقه:

ثبت نام در پاکت آپشن

 

ایا اکسپرت اپشن معتبر است؟ – آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت بله،‌ زیرا بروکر اکسپرت آپشن یک بروکر ثبت شده تحت نام شرکت EOLabs LLC با شماره ثبت 377LLC 2020  به آدرس: سنت وینسنت و گرنادینز، کینگستون، خیابان جیمز، بانک سنت وینسنت اول، طبقه اول، کد پستی 1574. [First Floor, First St. Vincent Bank Ltd., James Street, PO Box 1574, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines.] می باشد که در سال 2014 تاسیس شده است.

همچنین این بروکر تحت رگولاتوری “FinaCom” یا (FC) فعالیت نموده و دارای گواهینامه [VMT” [VerifyMyTrade Execution Certification” می باشد. از طرفی تا کنون گزارش رسمی ای مبنی بر کلاهبرداری اکسپرت آپشن منتشر نشده و در طی بیش از 9 سال فعالیت خود از سابقه خوبی برخوردار است.

با جستجو در اینترنت ممکن است با نظرات منفی و مشکلات گزارش شده از سوی مشتریان مواجه شوید که بر اساس بررسی ما، بسیاری از موارد ناشی عدم اطلاعات کافی از قوانین این بروکر می باشد. همچنین با مراجعه به سایت های مرجع و معتبر مانند «تراست پایلوت» (trustpilot) متوجه می شویم که نظرات مثبت در ارتباط با این بروکر بسیار بیشتر از نظرات منفی است.

 

جدول روش های کلاهبردای اکسپرت آپشن و راه های پیشگیری

🔥افتتاح حساب ثبت نام در بروکر اکسپرت آپشن
💎ارتباط با پشتیبانی پشتیبانی اکسپرت آپشن فارسی
روش های کلاهبرداری راه های مقابله
❌ایجاد کانال و گروه های تقلبی در تلگرام و اینستاگرام ❇️از گروه های ارایه شده اکسپرت آپشن استفاده کنید.
⭕️پشتیبانی الیمپ ترید تقلبی ✳️تنها از پشتیبانی رسمی اکسپرت آپشن استفاده کنید.
⛔️وب سایت ها و افزونه های فیشینگ ❎به سایت رسمی اکسپرت آپشن وارد شوید.
🚫ربات ها و نرم افزارهای تقلبی ✅از ربات ها و نرم افزارهای ارایه شده معتبر استفاده کنید.

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن - افتتاح حساب پاکت آپشن

 

 

بررسی مشکلات معامله گران در ارتباط با کلاهبرداری اکسپرت آپشن

در اینجا قصد داریم مهمترین مشکلات گزارش شده از سوی معامله گران بررسی نموده و نمونه ای از نظرات آنها در این باره را ارایه نماییم.

 

مشکلات اکسپرت آپشن

تعدادی از مهمترین مشکلات گزارش شده درباره کلاهبرداری اکسپرت آپشن:

 

مشکلات برداشت وجه

یکی از شایع ترین مشکلات گزارش شده توسط مشتریان مربوط به مشکل در براشت وجه ($) از حساب های اکسپرت آپشن می باشد. همچنین تاخیر در پردازش درخواست های برداشت از دیگر موارد مربوط به این موضوع است.

البته در قوانین اکسپرت آپشن ذکر شده که بسته به روش برداشت انتخابی ممکن است این موضوع از چند ثانیه تا چند روز به طول بیانجامد؛ و حتی این موضوع درباره برداشت از طریق بانک ممکن است تا 45 روز کاری به طول بکشد.

 

دستکاری مشکوک قیمت ها

تعدادی از مشتریان نگرانی هایی را در ارتباط با دستکاری احتمالی قیمت و بی نظمی در اجرای معاملات را گزارش نموده اند که در این مورد نمی توان نظر قطعی ای داد و نیاز ب بررسی بیشتر و موردی دارد.

اما نوسانات شدید در قیمت ها و ضررهای ناشی از آن بخشی جدانشدنی از بازار مالی است که ممکن است معامله گران مبتدی آن را به عنوان دستکاری در نظر بگیرند.

 

تاکتیک های بازاریابی تهاجمی

برخی از کاربران گزارش نموده اند که تماس ها و ایمیل های ناخواسته ای از نمایندگان فروش اکسپرت آپشن دریافت کرده اند که آنها را برای واریز وجوه بیشتر تحت فشار قرار داده اند.

این موارد ممکن است وجود داشته باشد اما باید به صورت موردی بررسی گردیده تا مشخص شود که این موارد توسط بروکر انجام شده یا توسط کلاهبرداران و افراد سود جو که خود را به جای نمایندگان اکسپرت آپشن معرفی می کنند.

 

عدم شفافیت

منتقدان ادعا می کنند که این بروکر در ارایه ساختار مالکیت و جزییات نظارتی خود فاقد شفافیت است؛‌ که بر اساس بررسی ما تا حدی صحیح است و اطلاعات دقیقی درباره مالک اکسپرت آپشن این بروکر وجود ندارد. اما در سایت اکسپرت آپشن اطلاعات مناسب و حتی لینک های گواهینامه رگولاتوری ارایه شده است.

 

در نتیجه لازم به ذکر است که نظرات کاربران را باید با یک دید موشکافانه بررسی نمود؛ زیرا تجربیات آنها می تواند متفاوت و مختص به آنها باشد.

 

ثبت نام در کوتکس، قوانین بروکر کوتکس

 

 

نظرات کارشناسان و مشتریان درباره کلاهبرداری اکسپرت آپشن

با مراجعه به سایت های مرجع و معتبر مانند “Trustpilot”، “WikiFX” و بررسی نظرات و میزان دانلود برنامه اکسپرت آپشن در بازار نرم افزار «گوگل پلی» (Google Play) برای کاربران اندروید و «اپ استور» (App Store) برای کاربران IOS می توان دریافت که امتیاز و نظرات مثبت درباره بروکر اکسپرت آپشن بسیار بیشتر از نظرات منفی می باشد که در زیر به تعدادی از آنها اشاره می کنیم.

لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی اکسپرت آپشن به اکثر نظرات مثبت و منفی کاربران در این سایت ها به خوبی پاسخ گفته که نشان از تعهد این بروکر برای جلب رضایت و حمایت از مشتریان خود می باشد.

 

امتیاز و نظر مشتریان در سایت Trust pilot

با مراجعه به سایت “تراست پایلوت” (Trustpilot)، مطابق تصویر زیر مشاهده می کنید که اکسپرت آپشن از امتیاز بالای 4.4/5 (4.4 از 5) از تعداد 1116 نظر  که معادل 91% نطرات می باشد، برخوردار است. در ادامه نمونه ای از نظرات منفی مشتریان و نحوه پاسخگویی پشتیبانی اکسپرت آپشن را ارایه نموده ایم.

آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟ - ایا اکسپرت اپشن معتبر است - تریدینگ سنتر
آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟ – امتیاز اکسپرت آپشن در سایت TrustPilot

 

نمونه نظر مشتریان

در اینجا جهت اطلاع بیشتر شما، نظر یک مشتری را که در تاریخ 01/06/2023 در سایت تراست پایلوت ثبت شده را ارایه نموده ایم که به شرح زیر می باشد:

او اعلام نموده که «با وجود فعالیت عادی، حساب او را بسته، موجودی دلاری ($) او بلوکه و درخواست مدارک جهت احراز هویت نموده اند و پس از گذشت 7 روز کاری پاسخ از اکسپرت آپشن دریافت نکرده است؛» که پشتیبانی اکسپرت آپشن 5 روز بعد پاسخ او را به شرح زیر داده است:

«پس از تشکر بابت اعلام نظر و عذرخواهی جهت مشکل پیش آمده، اعلام نموده که فرآیند احراز هویت بخاطر حفظ امنیت مشتریان است و ممکن مدتی به طول بیانجامد. سپس در مورد مزایای اکسپرت آپشن توضیح داده و از او خواسته که دوباره با پشتیبانی تماس خاصل نماید.»

آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟ - ایا اکسپرت اپشن معتبر است - تریدینگ سنتر
آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟ – نظر مشتریان در سایت TrustPilot

 

 

در سایت بازار نرم افزار گوگل پلی

با مراجعه به صفحه دانلود برنامه اکسپرت آپشن در سایت “گوگل پلی” (Google Play) مشاهده می کنیم که اپلیکیشن اکسپرت آپشن بیش از 50 میلیون بار دانلود شده و امتیاز 3.1/5 (3.1 از 5) با توجه به 215000 نظر می باشد که امتیاز مناسبی به حساب می آید.

آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟ - ایا اکسپرت اپشن معتبر است - تریدینگ سنتر
آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟ – امتیاز اکسپرت آپشن در سایت Google Play

 

نمونه نظر مشتری در گوگل پلی
آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟ - ایا اکسپرت اپشن معتبر است - تریدینگ سنتر
آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟ – نظر مشتری در سایت Google Play

 

 

معرفی روش های کلاهبرداری اکسپرت آپشن و راه های پیشگیری

در این قسمت قصد داریم روش های کلاهبرداری متداول را که کلاهبرداران به نام اکسپرت آپشن انجام می دهند، معرفی نموده و همچنین راه های مقابله با آنها را ارایه نماییم.

 

روش های کلاهبرداری متداول

مهمترین شیوه های کلاهبرداری اکسپرت آپشن:

🔹ایجاد کانال و گروه های تقلبی در نرم افزار و شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام؛

🔹ایجاد ربات های معاملاتی، نرم افزارها و اپلیکیشن های اکسپرت آپشن تقلبی؛

🔹ایجاد سایت های کاملا مشابه و تقلبی فیشینگ؛

🔹ایجاد افزونه های اکسپرت آپشن تقلبی و فیشینگ؛

🔹معرفی خود به عنوان پشتیبانی اکسپرت آپشن و دریافت رمز عبور و مشخصات جهت کمک برای حل مشکل؛

🔹ارسال ایمیل های تبلیغاتی فریبنده برای درآمد ها و پاداش های نامعقول؛

🔹تحت فشار گذاشتن جهت شارژ حساب برای دریافت سود و درآمد.

 

راه های مقابله با کلاهبرداری

شیوه های پیشگیری از کلاهبرداری اکسپرت آپشن:

🔹از کانال ها و گروه های رسمی تایید و اعلام شده (مانند تلگرام، اینستاگرام و …) در سایت اصلی اکسپرت آپشن استفاده کنید.

🔹از سایت اصلی اکسپرت آپشن [expertoption.com] استفاده کنید.

🔹از ربات ها، نرم افزارها و اپلیکیشن های تایید و یا ارایه شده توسط بروکر اکسپرت آپشن استفاده کنید.

🔹اطلاعات مهم خود مانند رمز عبور، نام کاربری و آدرس ایمیل را در اختیار افراد ناشناس قرار ندهید.

🔹از منبع ایمیل های تبلیغاتی ارسالی توسط اکسپرت آپشن مطمین شوید؛ و فریب ایمیل های تبلیغاتی جذاب را نخورید.

🔹فریب افراد ناشناس برای سرمایه گذاری و یا شارژ حساب جهت کسب سودهای بالا را نخورید.

🔹جهت دریافت مشاوره، با مجموعه ها و نماینده های معتبر با سابقه بالا و خوشنام مانند تریدینگ سنتر ارتباط برقرار نمایید.

تماس با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن (تریدینگ سنتر) با تلگرام

 

نظر تریدینگ سنتر درباره اعتبار و کلاهبرداری اکسپرت آپشن

با توجه به مطالب ذکر شده، بروکر اکسپرت آپشن را می توان یه کارگزاری معتبر و قانونی به حساب آورد. اما با توجه به اینکه این بروکر به ایرانیان، خدمات ارایه ننموده و پشتیبانی نمی نماید؛ بهتر است از بروکر معتبر مانند بروکر پاکت آپشن یا کوتکس استفاده نمایید.

سوالات متداول

🔷آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟

خیر

بروکر اکسپرت آپشن تحت شرکت EOLabs LLC با شماره ثبت  در 377LLC 2020 در کشور سنت وینسنت و گرنادینز ثبت شده و تحت رگولاتوری FC فعالیت می نماید. همچنین دارای گواهینامه کیفیت خدمات VMT می باشد. از طرفی تا کنون گزارش رسمی درباره کلاهبرداری اکسپرت آپشن ارایه نگردیده است.

لذا می توانید با ثبت نام در بروکر اکسپرت آپشن با خیالی راحت به فعالیت بپردازید. اما متاسفانه این بروکر به ایرانیان، خدمات ارایه نداده و تنها ایرانیان خارج از کشور می توانند ثبت نام نمایند. که ما بروکر پاکت آپشن را به عنوان جایگزینی مناسب معرفی می کنیم.

🔷ارتباط با پشتیبانی فارسی اکسپرت آپشن چگونه است؟

متاسفانه این بروکر از ایرانیان پشتیبانی نمی کند. ولی می توانید از پشتیبانی نمایندگی رسمی اکسپرت آپشن به زبان فارسی استفاده نمایید.

💎پشتیبانی اکسپرت آپشن فارسی💎


نظرات (2)
  1. پشتیبانی از ایرانی ها که ندارند. مشکلم را میتوانید شما رفع کنید؟

    • بله، ما می توانیم مشکل شما را رفع کنیم. ما یک تیم پشتیبانی فارسی زبان داریم که می تواند به شما در حل مشکلات مربوط به اکسپرت آپشن کمک کند. در تلگرام پیاد بدید.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.