🪙بررسی نماد طلا در لایت فارکس – نحوه معامله طلا در لایت فایننس XAUUSD

نماد طلا در لایت فارکسمعرفی نماد طلا در لایت فارکس – کمیسیون طلا در لایت فارکس XAUUSD

در طول تاریخ، از طلا همواره به عنوان کالایی برای محافظت از سرمایه در برابر تورم استفاده شده و از ارزشمندترین و امن ترین کالاها و سرایه گذاری ها برای معامله گران و سرمایه گذاران محسوب می شود. از طرفی با پیشرفت تکنولوژی دسترسی به این فلز گرانبها از هر زمان دیگری آسانتر شده است.

بروکر لایت فارکس با ایجاد محیطی امن و منسجم، امکان انجام معاملات طلا را برای معامله گران و سرمایه گذارنی که به دنبال فرصت های عالی جهت کسب سود از این بازار جذاب می باشند، فراهم اورده است.

لذا برای انجام معاملات طلا، ابتدا باید در بروکر لایت فایننس ثبت نام نموده و احراز هویت نمایید. پس از افتتاح حساب می توانید معامله طلا را انجام دهید.

نحوه ورود و ثبت نام در سایت اصلی لایت فارکس یا لایت فایننس

در صورتیکه برای ثبت نام و افتتاح حساب در این بروکر با مشکلی مواجه شدید، توصیه می کنیم مقاله آموزش ثبت نام در لایت فارکس را مطالعه نمایید.

تریدینگ سنتر در این مقاله به بررسی شرایط معاملاتی نماد طلا در لایت فارکس مانند اسپرد و کمیسیون طلا در حساب های مختلف پرداخته و همچنین نحوه معامله نماد طلا در لایت فارکس را آموزش خواهد داد. همراه ما باشید.

نماد طلا در لایت فارکس – اسپرد طلا در لایت فارکس – کمیسیون طلا در لایت فارکس - تریدینگ سنتر

معاملات طلا به دلیل نوسانات بالا از محبوبیت زیادی در بین معامله گران برخوردار است. ولی همین موضوع می تواند برای بسیاری از تریدرها دردسرساز باشد. لذا افزایش مهارت در معامله گری طلا و رعایت مدیریت ریسک و سرمایه از مسایل ضروری می باشد.

 

☀️نماد طلا در بروکر لایت فارکس XAUUSD – XAUEUR
🔰نماد طلا در متاتریدر لایت فارکس XAUUSD – XAUEUR
🟢پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و 5 و وب
🔷حجم 1 لات 100 اونس طلا
💹اسپرد طلا شناور
🔥ثبت نام در بروکر لایت فارکس 💎پشتیبانی فارسی لایت فارکس

 

 

نماد طلا در لایت فارکس، تریدینگ سنترنماد طلا در لایت فارکس چیست؟

نماد طلا در بروکر لایت فارکس با XAUUSD برای طلا در مقابل دلار و با XAUEUR برای طلا در مقابل یورو نمایش داده می شود. معاملات طلا در قالب قرارداهای CFD می باشد.

امکان انجام معامله طلا در پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 (MT4)، متاتریدر 5 (MT5) و همچنین پلتفرم تحت وب لایت فارکس ارایه شده است. از طرفی امکان انجام معامله در تمامی حساب های حقیقی از جمله کلاسیک، ecn و سنتی، حساب دمو و کپی تریدینگ وجود دارد.

از طریق پلتفرم تحت وب لایت فارکس می توانید به اطلاعات و شرایط معاملاتی نماد طلا و همچنین آنالیزهای ارایه شده توسط متخصصین لایت فارکس برای این نماد دسترسی داشته باشید که در ادامه توضیح می دهیم.

 

نحوه کپی ترید در لایت فارکس ، لایت فارکس کپی تریدینگ ، کپی تریدر لایت فارکس

 

 

اسپرد طلا در لایت فارکسبررسی اسپرد طلا در لایت فارکس – کمیسیون طلا در لایت فارکس چیست

اطلاع از شرایط معاملاتی نماد طلا در لایت فارکس مانند لوریج، مارجین، حداقل و حداکثر حجم معاملاتی، نرخ سواپ خرید و فروش، اسپرد و کمیسیون از مهمترین مواردی است که معامله گران برای برنامه ریزی معاملات خود به آنها احتیاج دارند.

در این میان اسپرد و کمیسیون دریافتی توسط بروکر از اهمیت بیشتری برای معامله گران برخوردار است لذا در ادامه به نحوه دسترسی به این اطلاعات به خصوص انواع اسپرد و کمیسیون طلا در حساب های مختلف لایت فارکس خواهیم پرداخت.

 

🔷کمیسیون طلا در لایت فارکس

در بعضی از حساب های معاملاتی لایت فارکس مانند حساب ECN علاوه بر اسپرد، کمیسیون نیز دریافت می گردد.  میزان کمیسیون برای فلزات از جمله طلا، معادل 5 دلار به ازای هر لات می باشد. لذا به دلیل وجود کمیسیون ثابت و اسپرد پایین در حساب های ECN، این حساب ها از محبوبیت بیشتری در بین تریدرهای با تجربه برخوردار است.

 

🔷اسپرد طلا در لایت فارکس

اسپرد طلا در تمامی حساب های لایت فارکس به صورت شناور بوده و با توجه به شرایط بازار تعیین می شود. لازم به ذکر است بروکر لایت فارکس یکی از کارگزاری های هایی است که مناسب ترین اسپردها را برای طلا ارایه می نماید.

به طور کلی به دو طریق می توانید اسپرد و سایر شرایط معاملاتی نماد طلا در لایت فارکس را که شامل مواردی از جمله حداکثر لوریج، درصد مارجین، حجم 1 لات، حداقل و حداکثر حجم معاملات، سواپ خرید و فروش می گردد، مشاهده نمایید. در ادامه به معرفی این دو روش می پردازیم.

 

🔹روش اول: اسپرد طلا در حساب های مختلف بروکر لایت فارکس

پس از ورود به سایت لایت فارکس مطابق تصاویر زیر عمل نمایید.

1- نشانگر موس خود را بر روی گزینه “تجارت فارکس” در منوی اصلی سایت لایت فارکس نگه دارید.

2- بر روی گزینه “کالا ها” در قسمت “دارایی های معاملاتی” در منوی ظاهر شده کلیک نمایید.

نماد طلا در لایت فارکس – اسپرد طلا در لایت فارکس – کمیسیون طلا در لایت فارکس - تریدینگ سنتر
نماد طلا در لایت فارکس – اسپرد طلا

 

در صفحه بعدی می توانید با انتخاب حساب مورد نظر، اندازه لات، اسپرد، سواپ یا بهره خرید و بهره فروش انواع نماد طلا در لایت فارکس را مشاهده نمایید.

نماد طلا در لایت فارکس – اسپرد طلا در لایت فارکس – کمیسیون طلا در لایت فارکس - تریدینگ سنتر

 

 

🔹روش دوم: اسپرد و شرایط معاملاتی نماد طلا در حساب انتخاب شده

پس از ورود به کابین شخصی لایت فارکس از دستورالعمل ها و تصاویر زیر پیروی نمایید.

1- بر روی گزینه “متاتریدر” در منوی عمودی کلیک کنید.

2- برای انتخاب حساب از بین حساب های ایجاد شده بر روی عبارت “تبدیل به اصلی” در مقابل حساب مورد نظر کلیک کنید.

3- در این قسمت حساب انتخاب شده فعلی شما نمایش داده می شود.

نماد طلا در لایت فارکس – اسپرد طلا در لایت فارکس – کمیسیون طلا در لایت فارکس - تریدینگ سنتر
اسپرد طلا در لایت فارکس

 

در مرحله بعدی نماد معاملاتی طلا را مطابق تصاویر زیر انتخاب نمایید.

1- برر روی گزینه “معامله” در منوی عمودی کلیک کنید.

2- بر روی سربرگ “کالاهای اساسی” در صفحه “ابزارهای معاملاتی” کلیک کنید.

3- بر روی نماد طلا (XAUUSD یا XAUEUR) کلیک کنید.

نماد طلا در لایت فارکس – اسپرد طلا در لایت فارکس – کمیسیون طلا در لایت فارکس - تریدینگ سنتر

 

در صفحه بعد بر روی گزینه “اطلاعات در مورد ابزار” کلیک کنید. در این صفحه به اطلاعات کاملی از شرایط نماد طلا در حساب مورد نظر دست خواهید یافت.

نماد طلا در لایت فارکس – اسپرد طلا در لایت فارکس – کمیسیون طلا در لایت فارکس - تریدینگ سنتر

 

 

نماد طلا در لایت فارکسساعات معاملات طلا در بروکر لایت فارکس

در بروکر لایت فارکس می توانید در ساعات 01:00 الی 24:00 در طول روزهای دوشنبه تا جمعه به معاملات طلا بگردازید. بازار طلا در روزهای شنبه و یکشنبه و همچنین تعطیلات رسمی، تعطیل می باشد.

 

در آپدیت های بعدی درباه نحوه معامله طلا در پلتفرم تحت وب و پلتفرم های متاتریدر 4 و 5 توضیح خواهیم داد. همراه ما باشید.

 

راهنمای ثبت نام و افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس

 

نماد طلا در لایت فارکسنظر تریدینگ سنتر درباره نماد طلا در لایت فارکس

یکی از محبوبترین نمادهای معاملاتی برای معامله گران در بازارهای مالی و بروکر لایت فارکس، نماد طلا می باشد. این بروکر اسپردهای مناسبی را نسبت به اکثر بروکرها برای طلا ارایه می نماید. بنابراین با ثبت نام در لایت فارکس و افتتاح حساب می توانید در محیطی امن و پایدار و همگام با تکنولوژی روز دنیا به انجام معاملات طلا بپردازید.

لازم به ذکر است که بروکرهای فارکس معتبر دیگری نیز وجود دارند که خدمات مشابه را به ایرانیان ارایه می نمایند که بروکر آلپاری و آمارکتس از این جمله می باشند.

سوالات متداول

💹نماد طلا در لایت فارکس چیست؟

XAUUSD – XAUEUR

در بروکر لایت فارکس دو نماد طلا/دلار (XAUUSD) و طلا/یورو (XAUEUR) ارایه شده است. با اجام ثبت نام در بروکر لایت فارکس و افتتاح حساب می توانید به معاملات جذاب و پرسود طلا به راحتی دسترسی داشته باشید.

💹کمیسیون طلا در لایت فارکس چقدر است؟

5 دلار در هر لات

برای نماد طلا و سایر فلزات گران بها در حساب های ECN لایت فایننس، علاوه بر اسپرد، کمیسیونی معادل 5 دلار به ازای هرلات معامله دریافت می گردد. در صورت نیاز به مشاوره می توانید با پشتیبانی فارسی لایت فارکس ارتباط برقرار نمایید.


نظرات (2)
  1. اسپرد طلا در لایت فارکس عدد دقیق و مشخصی داره یا فرق میکنه هربار؟

    • اسپرد طلا در لایت فارکس، بسته به نوع حساب و حجم معامله، متفاوت است.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.