🚨کلاهبرداری الیمپ ترید واقعیت دارد؟! – الیمپ ترید کلاهبرداری است یا معتبر؟

آیا الیمپ ترید کلاهبرداری است؟! – کلاهبرداری الیمپ ترید از نظر مشتریان

دنیای معاملات آنلاین مانند یک تیغ دو لبه است که در کنار فرصت های فوق العاده برای کسب سود، خطرات و ریسک های مالی را برای معامله گران به همراه دارد. در بین بروکرهای باینری آپشن معتبر، نام بروکر الیمپ ترید به عنوان یکی از بهترین پلتفرم های معاملاتی برای معامله گران در سراسر جهان، شهرت یافته است.

ثبت نام در بروکر باینری آپشن الیمپ ترید

با این حال مانند بسیاری از بروکرهای آنلاین، با شکایات و اتهاماتی در ارتباط با کلاهبرداری مواجه است. لذا در این بررسی جامع، به طور دقیق شواهد و ادعاهای در ارتباط با کلاهبرداری الیمپ ترید را بررسی نموده و ارزیابی مناسبی از اعتبار بروکر الیمپ ترید ارایه می نماییم.

در پایان این بررسی، شما به اطلاعات لازم برای قضاوت آگاهانه در مورد الیمپ ترید دسترسی خواهید داشت. با تریدینگ سنتر همراه باشید.

الیمپ ترید کلاهبرداری - تریدینگ سنتر

 

قبل از بررسی کلاهبرداری الیمپ ترید، توصیه می کنیم از بروکر پاکت آپشن به عنوان جایگزینی معتبر برای الیمپ ترید استفاده نمایید.

ثت نام در پاکت آپشن - آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

🔶اموزش افتتاح حساب پاکت اپشن

برای آشنایی با مراحل ثبت نام در پاکت آپشن به صورت تصویری، مقاله زیر را مطالعه نمایید.

ثبت نام پاکت در آپشن

 

 

آیا الیمپ ترید کلاهبرداری است؟

با توجه به بررسی ما در این زمینه، هیچ گونه گزارش یا خبر رسمی ای در ارتباط با کلاهبرداری الیمپ ترید وجود ندارد. البته ممکن است در اینترنت با شکایات و گزارش مشکلاتی در ارتباط با این بروکر مواجه شوید. اما بسیاری از آنها ناشی از نا آگاهی معامله گران از قوانین الیمپ ترید می باشد.

همچنین سابقه بالا (10 سال) و خوب این بروکر در ارایه خدمات شفاف و با کیفیت به معامله گران دلیلی دیگر بر معتبر بودن آن می باشد.

علاوه بر آن با بررسی سایت های مرجع و معتبر مانند تراست پایلوت متوجه می شوید که تعداد نظرهای مثبت بسیار بیشتر از نظرات منفی می باشد. از طرفی نکته جالب این است که تیم پشتیبانی الیمپ ترید سعی نموده تا پاسخ تمام نظرات و مشکلات ثبت شده در این سایت را بدهد.

با بررسی این نظرات و پاسخ الیمپ ترید، متوجه می شویم که بسیاری از این نظرات منفی ناشی از عدم آگاهی و یا تازه کار بودن معامله گران می باشد. بنابراین نمی توان بروکر الیمپ ترید را یک بروکر کلاهبرداری محسوب نمود.

 

جدول روش های متداول کلاهبرداری الیمپ ترید و روش های مقابله با آن

🔥افتتاح حساب ثبت نام در بروکر الیمپ ترید
💎ارتباط با پشتیبانی پشتیبانی فارسی الیمپ ترید
💰حداقل واریزی 10$
🕔ساعت پشتیبانی 24/7
روش های کلاهبرداری راه های مقابله
🔴گروه های کلاهبردار در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام 🟢به انجمن ها و گروه های الیمپ ترید تایید شده بپیوندید.
🚫افیلیت های الیمپ ترید تقلبی ✅تنها از لیست تایید شده الیمپ ترید استفاده کنید.
⛔️وب سایت ها و افزونه های فیشینگ ✳️از سایت رسمی الیمپ ترید استفاده نموده و همیشه لینک ها را بررسی کنید.
❌ربات ها و نرم افزارهای معاملاتی تقلبی ❇️از ربات های معتبر و تایید شده استفاده کنید.

 

 

بررسی روش های کلاهبرداری الیمپ ترید – مشکلات الیمپ ترید!

این موضوع را می توان به دو بخش شیوه های کلاهبرداری متداول مورد استفاده توسط سودجویان و مشکلات گزارش شده توسط معامله گران تقسیم نمود که در ادامه آنها را معرفی می کنیم.

 

معرفی راه های کلاهبرداری

مهمترین شیوه های کلاهبرداری الیمپ ترید:

🔹ایجاد کانال و گروه های تقلبی در نرم افزار و شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام؛

🔹ایجاد سایت های کاملا مشابه و تقلبی فیشینگ؛

🔹ایجاد افزونه های الیمپ ترید تقلبی و فیشینگ؛

🔹ایجاد ربات های معاملاتی، نرم افزارها و اپلیکیشن های الیمپ ترید تقلبی؛

🔹جا زدن خود به عنوان پشتیبانی الیمپ ترید و دریافت رمز عبور و مشخصات جهت کمک برای حل مشکل؛

🔹ارسال ایمیل های تبلیغاتی فریبنده درآمد ها و پاداش های نامعقول؛

🔹پیشنهاد شارژ حساب جهت دریافت سود و درآمد؛

🔹پیشنهادهای فریبنده سرمایه گذاری با سود بالا.

 

 

معرفی مشکلات مشتریان

مهمترین مشکلاتی که توسط معامله گران گزارش شده به قرار زیر می باشد:

 

دستکاری معاملات

برخی از معامله گران ادعا می کنند که این پلتفرم معاملات و قیمت ها را دستکاری می کند و در نتیجه ضررهای ناعادلانه ای برای معامله گران به وجود می آورد.

 

مشکلات برداشت

یک شکایت رایج در میان معامله گران مربوط به مشکلات در برداشت وجه از حساب های Olymp Trade است. [تاخیر یا عدم قبول درخواست برداشت از جمله این شکایات است.]

 

تبلیغات غیر واقعی

ادعاهایی وجود دارد مبنی بر اینکه پیشنهادات تبلیغاتی الیمپ ترید، از جمله مشوق هایی مانند بونوس ها و کش بک ها، با شرایط و محدودیت های غیر واقعی همراه است.

 

عدم شفافیت

برخی از معامله گران احساس می کنند که الیمپ ترید در عملیات خود فاقد شفافیت است، به ویژه در مورد قیمت گذاری و هزینه کارمزد، شفافیت ندارد.

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن - افتتاح حساب پاکت آپشن

 

 

راه های مقابله با کلاهبرداری الیمپ ترید

مهمترین روش هایی که می توانید برای جلوگیری از کلاهبرداری سودجویان استفاده نمایید عبارت است از:

🔹از کانال ها و گروه های رسمی تایید و اعلام شده در سایت اصلی الیمپ ترید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام و توییتر استفاده کنید.

🔹از سایت اصلی الیمپ ترید [ir-olymptrade.com] استفاده کنید.

🔹از ربات ها، نرم افزارها و اپلیکیشن های تایید و یا ارایه شده توسط بروکر الیمپ ترید استفاده کنید.

🔹اطلاعات مهم خود مانند رمز عبور، نام کاربری و آدرس ایمیل را در اختیار افراد ناشناس که از طریق پیامرسان هایی مانند تلگرام و واتساپ با شما ارتباط برقرار نموده و خود را پشتیبانی الیمپ ترید معرفی نمودهِ قرار ندهید.

🔹فریب ایمیل های تبلیغاتی جذاب را نخورید و مطمین شوید که ایمیل مربوطه توسط بروکر الیمپ ترید ارسال شده باشد.

🔹فریب افراد ناشناس جهت سرمایه گذاری و یا شارژ حساب جهت کسب سودهای بالا را نخورید.

🔹جهت دریافت مشاوره، با مجموعه ها و نماینده های معتبر با سابقه بالا و خوشنام مانند تریدینگ سنتر ارتباط برقرار نمایید.

پشتیبانی بروکر الیمپ ترید (تریدینگ سنتر) با تلگرام

 

بررسی شواهد برای مشکلات الیمپ ترید

برای ارزیابی اعتبار ادعاها و شکایات علیه الیمپ ترید، بررسی شواهد موجود و در نظر گرفتن هر دو طرف جهت استدلال بسیار مهم است:

 

بررسی دستکاری معاملات

اتهامات دستکاری در معاملات اغلب فاقد شواهد دقیق و مشخصی هستند. در بازارهای مالی معامله گران ممکن است با ضررهای قابل توجهی مواجه شوند، لذا ضروری است که بین نوسانات قانونی بازار و دستکاری عمدی تفاوت قايل شویم.

بازارهای فارکس و مالی ذاتاً بی ثبات هستند و زیان، بخشی از معاملات است. برای تعیین اینکه آیا دستکاری رخ داده یا خیر، نهادهای نظارتی (رگولاتوری) مانند [IFC] باید تحقیقاتی را بر اساس شکایات انجام دهند.

 

بررسی مشکلات برداشت

شکایات در مورد مشکلات برداشت در معاملات آنلاین رایج است و محدود به بروکر الیمپ ترید نمی باشد. تأخیرها در پرداخت می تواند ناشی از عوامل مختلفی از جمله الزامات تأیید حساب، مدارک ناقص و یا مشکلات روش برداشت انتخابی باشد.

البته که ممکن است برخی از معامله گران با مشکلات واقعی روبرو شوند، اما این مسائل لزوماً نشان دهنده یک کلاهبرداری نیستند. برای معامله گران بسیار مهم است که فرایند برداشت از بروکر را به درستی انجام داده و هر مورد لازمی را برای تأیید انجام دهند.

 

تبلیغات غیر واقعی

کارگزاران آنلاین اغلب مشوق های تبلیغاتی مانند بونوس الیمپ ترید ارایه نموده و برای معامله گران ضروری است که شرایط و ضوابط مرتبط با این پیشنهادها را به دقت مطالعه کرده و درک کنند.

شرایط غیر واقعی یا الزامات گردش مالی بالا در واقع می تواند چالش هایی را برای معامله گران ایجاد کند. با این حال، چنین مسایلی منحصر به الیمپ ترید نیست و معامله گران باید در هنگام مشارکت در تبلیغات و بونوس های ارایه شده توسط هر بروکری احتیاط کنند.

 

عدم شفافیت

شفافیت عملکرد، یک نگرانی به حق برای معامله گران است. کارگزاران باید اطلاعات واضح و جامعی در مورد قیمت گذاری، هزینه ها و سیاست های خود ارایه دهند. معامله گران می توانند شفافیت یک کارگزار را با بررسی وب سایت، شرایط و ضوابط و سایر اسناد در دسترس عموم ارزیابی کنند.

در مواردی که اطلاعات نامشخص یا ناکافی است، معامله گران باید از پشتیبانی بروکر درخواست شفاف سازی نمایند.

 

ثبت نام در کوتکس، قوانین بروکر کوتکس

 

 

اقدامات الیمپ ترید برای حفظ امنیت و پیشگیری از کلاهبرداری

Olymp Trade برای افزایش بیشتر امنیت کاربران خود، اقدامات امنیتی مختلفی را اجرا کرده است، از جمله:

 

احراز هویت دو مرحله ای (2FA)

2FA یا کد دو مرحله ای، با وصل نمودن حساب های کاربران به کد ارایه شده توسط نرم افزار مربوطه یا پیامک در تلفن همراه، یک لایه امنیتی بیشتر را اضافه می کند.

هر زمان که کاربران اقدام به ورود به سیستم می کنند، یک پیام کوتاه با یک کد منحصر به فرد دریافت می کنند که باید برای دسترسی به حساب های خود وارد نمایند. این ویژگی به جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به حساب های معاملاتی کمک می کند.

 

حفاظت از داده ها و حریم خصوصی

Olymp Trade با عدم به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی معامله گران با اشخاص و شرکت های ثالث یا شبکه های تبلیغاتی، حفاظت از داده ها و حریم خصوصی کاربران را در اولویت قرار می دهد.

این پلتفرم از فناوری‌ های رمزگذاری پیشرفته استفاده نموده و از دستورالعمل‌ های دقیق حفظ حریم خصوصی داده‌ها برای اطمینان از محرمانه بودن اطلاعات کاربر پیروی می ‌کند.

 

پشتیبانی با اولویت خاص برای اکانت های هک شده

اگر کاربران مشکوک شوند که حساب‌ هایشان در معرض خطر قرار گرفته است. الیمپ ترید برای رفع مشکل و کمک به ایمن کردن حساب‌ هایشان، پشتیبانی با الویت بالا را ارایه می نماید. لذا با ارایه کمک در چنین شرایطی، تعهد خود را به امنیت کاربر نشان می دهد.

 

توصیه به کاربران برای عدم اشتراک گذاری اطلاعات مهم

Olymp Trade به طور مداوم به کاربران یادآوری می کند که اطلاعات شخصی یا اطلاعات ورود خود را با کسی به اشتراک نگذارند، حتی اگر فرد ادعا کند که کارمند شرکت الیمپ ترید است. این توصیه به کاربران کمک می ‌کند تا هوشیار باشند و در دام کلاهبردارانی که قصد سرقت اطلاعات حسابشان را دارند، نیفتند.

 

عضویت در کمیسیون مالی بین الملی Finacom

الیم ترید یکی از اعضای سطح A کمیسیون مالی بین المللی (IFC) است که مزایای متعددی را برای معامله گرانی که از این پلتفرم استفاده می کنند، ارایه می دهد، مانند:

  • خدمات حل اختلاف بی طرفانه؛
  • گواهینامه اجرای معاملات؛
  • تشخیص تقلب و کلاهبرداری؛
  • راه حل های تامین نقدینگی؛
  • مدیریت ریسک.

عضویت الیمپ ترید در IFC، به معامله گران اطمینان می دهد که این پلتفرم استانداردهای بالایی را رعایت نموده و به مقررات مربوطه پایبند است. علاوه بر این، “IFC” جبران خسارتی تا سقف [20000€] را به مشتریان الیمپ ترید در صورت اختلاف با این پلتفرم ارایه می نماید.

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن - افتتاح حساب پاکت آپشن

 

نظرات مشتریان درباره کلاهبرداری الیمپ ترید

با جستجویی در سایت های مرجع مانند تراست پایلوت (Trust pilot) ملاحظه می کنید که الیمپ ترید از امتیاز بالایی (4/5) برخوردار است. لذا می توان مشاهده نمود که اکثر مشتریان یعنی تقریبا 78٪ آنها از خدمات الیمپ ترید رضایت دارند. همچنین پاسخگویی الیمپ ترید به نظرات منفی و مشکلات معامله گران از دیگر مواردی است که نشان دهنده تعهد این بروکر به جلب رضایت مشتریان و ارایه خدمات با کیفیت می باشد.

الیمپ ترید کلاهبرداری
الیمپ ترید کلاهبرداری – نظرات مشتریان در سایت Trustpilot

 

در ادامه نمونه از نظرات منفی و مشکلات مشتریان در Trustpilot و پاسخ الیمپ ترید به آن را جهت آشنایی بیشتر شما عزیزان با این موارد در زیر ارایه نموده ایم:

این مشتری ساکن فرانسه بوده و نظر خود را در تاریخ 2023/09/26 ثبت نموده که محتوای آن بدین شرح می باشد:

الیمپ ترید کلاهبرداری - کلاهبرداری الیمپ ترید

نمونه مشکلات مشتری درباره الیمپ ترید در سایت Trustpilot

نظر مشتری:

«الیمپ ترید اصلا به مشتری اهمیت نمی دهد. الیمپ دیروز حساب بونوس من را حذف کرد. من از این بروکر بسیار ناراضی هستم. زیرا می خواستم حسابم را شارژ کنم تا از بونوس استفاده نمایم، اما آنها بونوس من را حذف کردند.»

 

پاسخ الیمپ ترید:

«سلام سعید

با تشکر از شما برای ارسال نظر برای ما. ما نگرانی شما را درک می کنیم. این مهم است که مشتریان ما تا جایی که ممکن است راضی باشند و مایلیم این موضوع را برای شما توضیح دهیم. الیمپ ترید در ایجاد حال افزایش سودآوری برای مشتریان است. اکانت شما حذف نشده است.

حساب شما با نرخ پرداخت بالاتر ارتقا یافته است. این یک سیستم حساب ارتقا یافته با مزایای عدم بونوس بیستر، انعطاف پذیری بالاتر و حداکثر بازده بهره می برد. سیستم قدیمی توسط بونوس ها محدود شده بود. با حساب های ارتقا یافته و بدون جایزه، معامله گران می توانند سود خود را به طور کامل به حداکثر برسانند.

 

اگر شما حاضرید که در مورد تجربه خود گفتگو کنید، لطفاً با ما تماس بگیرید/ایمیل بزنید.

با احترام، تیم الیمپ ترید»

 

 

 

بررسی اعتبار الیمپ ترید – آیا الیمپ ترید معتبر است؟

برای بررسی اعتبار و امنیت یک بروکر می توان موارد زیادی را بررسی و مد نظر قرار داد که در ادامه به معرفی مهمترین آنها می پردازیم:

آیا الیمپ ترید معتبر است؟ - الیمپ ترید کلاهبرداری

 

رگولاتوری بروکر

یکی از مهمترین مواردی که با برای اطمینان به یک بروکر مد نظر قرار داد، وجود رگوله می باشد. بروکر الیمپ ترید یک کارگزاری دارای مجوز و رگوله شده توسط کمیسیون خدمات مالی وانواتو (VFSC) با شماره مجوز 40131 می باشد. همچنین معامله گران توسط بیمه سرمایه، محافظت شده اند و به پشتیبانی کامل و حل سریع هر گونه مشکلی به تعاملات مالی دسترسی دارند.

 

محبوبیت بروکر بر اساس نظران مشتریان

با مطالعه نظرات مشتریان و کارشناسان در سایت های مرجع و معتبر می توان میزان محبوبیت و رضایت مشتریان از عملکرد این بروکر و اعتبار آن را متوجه شد.

 

عملکرد پشتیبانی

بر اساس بررسی ما پشتیبانی الیمپ ترید از سرعت و کیفیت پاسخگویی مناسبی برخوردار بوده و به صورت 24 ساعته و به 14 زبان دنیا از جمله زبان فارسی آماده ارایه خدمات می باشد.

پشتیبانی بروکر الیمپ ترید (تریدینگ سنتر) با تلگرام

موارد امنیتی

این بروکر قابلیت های امنیتی مختلف و مناسبی از جمله احراز هویت دو مرحله ای، حفاظت از اطلاعات و حریم خصوصی با استفاده از سیستم رمزگذاری پشرفته و پیروی از مقررات رگولاتوری را ارایه نموده است. همچنین عضویت در FinaCom جهت جبران خسارت احتمالی مشتریان از دیگر مواردی است که برای حفظ امنیت سرمایه مشتریان انجام داده است.

 

عدم وجود خبر رسمی درباره کلاهبرداری الیمپ ترید

بر اساس بررسی ما از منابع معتبر مختلف، هیچ گونه خبر رسمی ای مبنی بر کلاهبرداری الیمپ ترید یافت نشد. البته شکلایات و مشکلاتی در ارتباط با این بروکر وجود دارد که نیاز بررسی دقیق و موردی داشته و با این حال دلیلی بر کلاهبرداری این بروکر نمی باشد.

 

ثبت نام در پاکت آپشن - مسابقات پاکت آپشن

 

نظر تریدینگ سنتر درباره کلاهبرداری الیمپ ترید

در حوزه معاملات آنلاین، ادعاهای مربوط به کلاهبرداری رایج است و الیمپ ترید [Olymp Trade] نیز از چنین اتهاماتی مصون نمانده است. با این حال، برخورد با چنین ادعاهایی با دیدگاهی انتقادی و متعادل ضروری است.

در حالی که ممکن است برخی از معامله ‌گران واقعاً شکایت‌ های قانونی داشته باشند، عوامل بسیاری از جمله نوسانات بازار، تصمیمات معاملاتی فردی، و برداشت اشتباه از شرایط و ضوابط بروکر می ‌توانند در چالش‌ ها و ضررهای معاملاتی تاثیر گذار باشند.

بروکر الیمپ ترید Olymp Trade تحت نظارت نظارتی کمیسیون مالی بین المللی (IFC) فعالیت می کند و در طول سال ها فعالیت، جایگاه محکم و قابل توجهی را در بین کاربران دارد. از دیگر بروکرهای معتبر باینری آپشن می توان به بروکرهای پاکت آپشن و کوتکس اشاره نمود.

 

سوالات متداول

💎آیا بروکر الیمپ ترید کلاهبرداری است؟

خیر

الیمپ ترید کلاهبرداری نبوده و یک پلتفرم معاملاتی قانونی و قابل اعتماد است که توسط کمیسیون مالی وانواتو (VFSC) رگوله شده است که تضمین می کند این بروکر استاندارد های بالایی را رعایت می کند. لذا در صورت تمایل برای ثبت نام می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

🔥ثبت نام در بروکر الیمپ ترید🔥

💎نحوه ارتباط با پشتیبانی فارسی الیمپ ترید چیست؟

با کلیک بر روی لینک زیر می توانید با پشتیبانی الیمپ ترید به زبان فارسی ارتباط برقرار نمایید:

💎پشتیبانی فارسی الیمپ ترید💎


نظرات (2)
  1. منم چندین جای دیگه در مورد دستکاری معاملات در الیمپ ترید شنیده بودم

    • الیمپ ترید، یک بروکر معتبر است و کلاهبرداری بودن آن، اثبات نشده است.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.