💎انواع سیگنال رایگان پاکت آپشن – معرفی سیگنال های پاکت آپشن

انواع سیگنال رایگان پاکت آپشنکار با سیگنال پاکت آپشن – بررسی سیگنالهای پاکت آپشن

سیگنال های معاملاتی یکی از بهترین قابلیت های ارایه شده توسط بروکرها از جمله بروکر پاکت آپشن برای مبتدیان جهت کسب درآمد دلاری می باشند. معامله گران مبتدی می توانند با استفاده از انواع کانال سیگنال باینری آپشن، در حین یادگیری از سیگنال های ارایه شده استفاده نموده و کسب سود نمایند.

با ثبت نام در پاکت آپشن می توانید از انواع ربات سیگنال دهی رایگان ارایه شده توسط  این بروکر استفاده نمایید. اما لازم است که در ابتدا نحوه استفاده از سیگنال ها و همچنین  رعایت مدیریت ریسک و سرمایه را آموزش دیده تا از ضررهای احتمالی پیشگیری کنید.

ثبت نام در پاکت آپشن

در صورتیکه با نحوه ثبت نام در این بروکر آشنایی ندارید پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش ثبت نام در پاکت آپشن را مطالعه نمایید.

در این مقاله قصد داریم به طور اختصاصی به معرفی بخش سیگنال پاکت آپشن و نحوه استفاده از آن در پاکت آپشن که در حال حاضر یکی از بهترین بروکر های باینری آپشن جهان می باشد، بپردازیم. پس همراه تریدینگ سنتر باشید.

ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، سیگنال پاکت آپشن ، سیگنال رایگان پاکت آپشن ، سیگنال های پاکت آپشن ، کانال سیگنال پاکت آپشن تریدینگ سنتر

 

سیگنال پاکت آپشن چیست؟

سیگنال های پاکت آپشن در واقع دستورات سفارش خرید و فروش نمادهای معاملاتی بر اساس آنالیز تکنیکال و فاندامنتال قیمت توسط معامله گران حرفه ای یا ربات های معامله گر می باشند.

به عبارت دیگر این سیگنال های معاملاتی توسط ربات سیگنال دهی پاکت آپشن که به وسیله تیمی از معامله گران و تحلیلگران حرفه ای تنظیم شده است، تولید می شوند. ربات پاکت آپشن از ابزارهای مختلف برای تحلیل تکنیکال و بنیادی جهت شناسایی فرصت های معاملاتی استفاده می نماید.

در بخش سیگنال های پاکت آپشن،‌ برای نمادهای معاملاتی مختلف مانند جفت ارزها، کالاها، سهام، شاخص ها و ارزهای دیجیتال، سیگنال های زیادی ارایه شده است.

همچنین این بروکر، کانال سیگنال پاکت آپشن در تلگرام را ارایه نموده که به ربات تلگرام پاکت آپشن نیز شناخته می شود.  علاوه بر آن یک اپلیکیشن اختصاصی برای سیگنال نیز ارایه نموده است.

 

🔥بررسی بروکر پاکت آپشن – Pocketoption 🔥ثبت نام در بروکر پاکت آپشن
🤵🏻‍♂️پشتیبانی  پاکت آپشن فارسی 🔵پشتیبانی پاکت آپشن تلگرام
🟢Pocket option Telegram Bot 🟢ربات سیگنال دهی پاکت اپشن در تلگرام
🔴WisyVolatilityPocket 🔴ربات نوسان گیری
🔵WisyPivotePocket 🔵ربات معامله گر بر طبق پیووت
🟠PocketOptionRobot Extention for google chrome 🟠افزونه ربات معامله گر برای کروم
📱اپلیکیشن سیگنال پاکت آپشن 📱دارد
⬆️حداقل مبلغ قابل برداشت ⬆️10 دلار
💵 حداقل مبلغ معامله 💵1 دلار
🪙تعداد نماد معاملاتی 🪙100+

 

 

سیگنال های پاکت آپشناطلاعات سیگنالهای پاکت آپشن – بخش های مختلف سیگنال

هر سیگنال معاملاتی مطابق تصویر زیر از اطلاعات زیر تشکیل شده است.

ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، سیگنال پاکت آپشن ، سیگنال رایگان پاکت آپشن ، سیگنال های پاکت آپشن ، کانال سیگنال پاکت آپشن تریدینگ سنتر

🔹نوع نماد معاملاتی مانند AUD/CAD

🔹مبلغ معامله که شما در نظر گرفته اید.

🔹تعداد دفعاتی که سایر معامله گران این سیگنال را کپی کرده اند.

🔹جهت و رنگ این فلش یا فلش ها نمایانگر فروش (Sell) یا خرید (Buy) بودن سیگنال می باشد. در صورتیکه به رنگ سبز و رو به بالا باشد به معنای سیگنال خرید و در صورتی که به رنگ قرمز و به سمت پایین باشد به معنای سیگنال فروش می باشد. همچنین هر چه تعداد فلش ها بیشتر باشد، دقت و قدرت سیگنال بیشتر می باشد.

🔹این علامت در صورت سبز بودن نشاندهنده این است که قیمت نماد از قیمت سیگنال بالاتر بوده و در صورت قرمز بودن پایین تر می باشد.

🔹این تایمر نشاندهنده زمان باقیمانده تا زمان انقضای سیگنال می باشد.

🔹در اینجا زمان سپری شده از زمان انتشار سیگنال نمایش داده می شود.

🔹برای کپی سیگنال بر روی حساب خود  بر روی دکمه کپی کلیک کنید.

 

کپی تریدینگ پاکت آپشن ، نحوه کپی ترید در پاکت آپشن

 

سیگنال پاکت آپشنآموزش استفاده از سیگنال پاکت آپشن – چگونه در پاکت آپشن سود کنیم

پس از ثبت نام در پاکت آپشن و ورود به پلتفرم، با کلیک بر روی گزینه “سیگنال ها” در منوی سمت راست پلتفرم می توانید به بخش سیگنال پاکت آپشن دسترسی داشته باشید.

ثبت نام در پاکت آپشن

برای اجرای سیگنال با توجه به اطلاعاتی که از سیگنال دریافت می کنید مطابق تصویر و دستورالعمل های زیر عمل نمایید.

ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، سیگنال پاکت آپشن ، سیگنال رایگان پاکت آپشن ، سیگنال های پاکت آپشن ، کانال سیگنال پاکت آپشن تریدینگ سنتر

۱- برای دسترسی به سیگنال ها بر روی گزینه “سیگنال ها” کلیک کنید.

۲- نوع نماد معاملاتی مورد نظر را از دسته بندی های مختلف مانند جفت ارزها، سهام ها، شاخص ها، کالاها و ارزهای دیجیتال انتخاب نمایید.

۳- مدت معامله را تعیین نمایید.

۴- مبلغ معامله را تعیین نمایید.

۵- درصد سود معامله، میزان کل مبلغ دریافتی در صورت برنده شدن و مبلغ سود در این قسمت نمایش داده می شود.

۶- در این قسمت از سربرگ “Updates” برای برای مشاهده سیگنال های آنلاین و لحظه ای نماد معاملاتی انتخاب شده و از سربرگ “همه” برای مشاهده سیگنال های تمام نمادهای معاملاتی ارایه شده در پاکت آپشن استفاده کنید.

همچنین از دکمه تلگرام می توانید برای دسترسی به ربات تلگرام پاکت آپشن (ربات سیگنال دهی) استفاده نمایید.

۷- سیگنال پاکت آپشن را بررسی نموده و در صورت تایید کلیک نمایید.

۸- برای مشاهده لیست معاملات باز شده و بسته شده، گزینه “معاملات” را در منوی سمت راست پلتفرم کلیک نمایید.

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن - افتتاح حساب پاکت آپشن

 

ربات سیگنال دهی پاکت آپشنآشنایی با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن – کانال سیگنال پاکت آپشن

پس از ثبت نام در پاکت آپشن، برای دسترسی به ربات تلگرام پاکت آپشن می توانید ابتدا بر روی گزینه “راهنما” در منوی سمت چپ صفحه کلیک نموده و گزینه “اپلیکیشن ها” را انتخاب نموده و در صفحه بعدی بر روی “ربات تلگرام” کلیک نمایید.

نکته جالب اینجاست که با استفاده از این قابلیت به راحتی می توانید این ربات را به حساب پاکت آپشن خود متصل نموده و سیگنال های ارایه شده را از داخل تلگرام خود اجرا نمایید.

همچنین بنا به نظر خود می توانید تنظیمات این ربات از جمله مبلغ معامله، معامله خودکار، دقت سیگنال، میزان سود، تایم فریم معامله، نوع نماد معاملاتی و غیره را تنظیم نمایید.

ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، سیگنال پاکت آپشن ، سیگنال رایگان پاکت آپشن ، سیگنال های پاکت آپشن ، کانال سیگنال پاکت آپشن تریدینگ سنتر

سیگنال های پاکت آپشن در ربات تلگرام شامل اطلاعات زیر می باشد.

  • نوع نماد معاملاتی
  • میزان درصد سود پرداختی
  • دقت سیگنال بر حسب درصد
  • تایم فریم (بازه زمان) معامله
  • دکمه اجرا (Accept)

 

 

اپلیکیشن سیگنال پاکت آپشنمعرفی نرم افزار سیگنال پاکت آپشن

این اپلیکیشن پاکت آپشن دارای سه بخش اصلی زیر می باشد.

ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، سیگنال پاکت آپشن ، سیگنال رایگان پاکت آپشن ، سیگنال های پاکت آپشن ، کانال سیگنال پاکت آپشن تریدینگ سنتر

🔷 جفت ارزها (Currency Pairs) : لیست جفت ارزها و سیگنال های مربوطه در این قسمت نمایش داده می شود. البته سایر نمادهای معاملاتی را هم می توانید از طریق گزینه فیلتر در منوی نرم افزار استفاده نمایید. همچنین می توانید تایم فریم مورد نظر را انتخاب کنید.

🔷 سیگنال ها (Signals) : سیگنال های یک نماد معاملاتی با توجه به اندیکاتورهای مختلف و در تایم فریم های مختلف در این قسمت نمایش داده می شود.

🔷 وضعیت بازار (Market Review) : در این قسمت می توانید وضعیت پوزیشن های خرید و فروش را برای نمادهای معاملاتی مختلف مشاهده نمایید.

برای دانلود اپلیکیشن پاکت آپشن برای سیگنال می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

لوگو نام اپلیکیشن آیکون اندروید دانلود مستقیم
آیکون گوگل پلی دانلود  از پلی استور آیکون اپ استور و آی او اس دانلود نسخه آیفون
دانلود اپلیکیشن سیگنال پاکت آپشن Pocket option Signals دانلود مستقیم نسخه اندروید اپلیکیشن پاکت آپشن دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن پاکت آپشن از پلی استور ندارد

 

 

نمای کلی تقویم اقتصادینظر تریدینگ سنتر – VIP Trading  Center

همانطور که اشاره شد سیگنال های معاملاتی می توانند یکی از قابلیت های فوق العاده برای یادگیری و کسب درآمد باشند. اما توصیه اکید می کنیم که در استفاده از سیگنال های پاکت آپشن نهایت دقت را بفرمایید و بدون دانش کافی و یا تمرین و معامله در حساب دمو پاکت آپشن از آنها استفاده نکنید.

همواره باید به یاد داشته باشید که انجام معامله دارای ریسک بوده و باید حتما اصول مدیریت ریسک و همچنین مدیریت سرمایه را رعایت نمایید.

سوالات متداول

🔵نحوه استفاده از سیگنال پاکت آپشن چگونه است؟

برای این کار مراحل زیر را انجام دهید.

۱- ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

۲- انتخاب گزینه “سیگنال ها” در منوی سمت راست پلتفرم پاکت آپشن

۳- انتخاب نماد معاملاتی

۴- تعیین مدت زمان معامله

۵- تعیین مبلغ معامله

۶- بررسی سیگنال ها و کلیک بر روی دکمه “کپی” برای اجرا سیگنال

🔵چگونه با پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ارتباط برقرار کنم؟

برای ارتباط با تیم پشتیبانی پاکت آپشن از لینک های زیر استفاده نمایید.

🙍🏻‍♀️پشتیبانی پاکت آپشن تلگرام🙍🏻‍♀️


نظرات (2)
  1. عالی بود این مطلب، اطلاعات جامعی درباره نحوه استفاده از سیگنال های پاکت آپشن گفتید.

    • کاملا درسته، البته، باید توجه داشت که سیگنال های معاملاتی پاکت آپشن تنها یک ابزار هستند و نباید به طور کامل به آنها اعتماد کرد

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.