🔥آموزش ترفند پاکت آپشن – بهترین ترفند پاکت آپشن برای سود بیشتر [Pocket Option]

انواع ترفند پاکت آپشن چیست؟ – افزایش درآمد با ترفندهای پاکت آپشن Tips & Tricks

انجام معاملات در بازارهای مالی، نه تنها به دانش و مهارت بالا، بلکه به مجموعه ای از استراتژی ها و ترفندهای موثر نیازدارد. با استفاده از این نکات و ترفندها می توانیم ریسک معامله را به حداقل برسانیم. این موارد شامل استراتژی های معاملاتی مختلف، ترفندها و نکات خاصی است که می توان از معامله گران باتجربه کسب نمود و برای انجام معاملات در بروکر پاکت آپشن [Pocket option] استفاده نمود.

ثبت نام در پاکت آپشن

با مطالعه مقاله آموزش ثبت نام در پاکت آپشن می توانید به راحتی در این بروکر ثبت نام نموده و از نکات و ترفندهایی که در این مطلب توضیح می دهیم، برای افزایش درآمد و کسب سود بیشتر استفاده نمایید. با تریدینگ سنتر همراه باشید.

ترفند پاکت آپشن - چگونه در پاکت آپشن سود کنیم؟

 

 

quotex signup cluster 01 ترفند پاکت آپشن

🔶آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس

در این مطلب می توانید راهنمای ثبت نام در بروکر کوتکس را به صورت تصویری مطالعه نمایید:

ثبت نام در کوتکس

 

 

انواع ترفند پاکت آپشن چیست؟

معاملات باینری آپشن مستلزم پیش بینی و تخمین دقیق نتایج است. در چنین سبک معاملاتی، استفاده از روش معاملاتی برنامه ریزی شده مناسب جهت معاملات از اهمیت زیادی برخوردار است.

مهمترین نکات و ترفندهایی که باید مدنظر قرار داده شوند، عبارتند از:

 • استفاده از استراتژی های مناسب؛
 • مدیریت ریسک و سرمایه؛
 • کنترل احساسات و منظم بودن؛
 • استفاده از اندیکاتورها و اوسیلاتورها؛
 • بروز بودن و یادگیری مداوم.

 

جدول انواع ترفند پاکت آپشن

ترفند پاکت آپشن – انواع ترفند
🔥افتتاح حساب ثبت نام در بروکر پاکت آپشن
💎تماس با پشتیبانی
پشتیبانی فارسی پاکت آپشن
☀️استراتژی مناسب تشخیص روند قیمت
🔶مدیریت ریسک حجم معامله 3% سرمایه
🔰کنترل احساسات صبور بودن، نظم و استفاده از ژورنال معاملاتی
♦️استفاده از ابزار تکنیکال فیبوناچی و الگوهای کندل استیک
✳️بروز بودن و سازگاری یادگیری مداوم و اصلاح اشتباهات
✅ساعت پشتیبانی 24/7
💰حداقل واریزی $5

 

 

آموزش استفاده از انواع ترفند پاکت آپشن – Pocket Option Tips & Tricks

پس از ثبت نام در بروکر پاکت آپشن، برای به حداکثر رساندن سود خود در پاکت آپشن باید نکات و ترفندهای زیادی را مدنظر قرار دهید که در ادامه به آموزش مهتمرین آنها می پردازیم:

ثبت نام در پاکت آپشن

استفاده از استراتژی و برنامه های معاملاتی مناسب – درک روند بازار

برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق، استفاده از استراتژی های معتبر و مطمین مانند درک روند بازار بسیار مهم است. استفاده از روند بازار شامل مراحل زیر می شود:

 

تشخیص روندهای صعودی (گاوی) و نزولی (خرسی)

یاد بگیرید که چگونه بین روندهای بازار صعودی یا گاوی و نزولی یا خرسی تمایز قائل شوید. برای شناسایی این روندها می توانید از شاخص ها یا اندیکاتورهای کلیدی و الگوهای نموداری استفاده کنید.

 

استفاده از استراتژی های منطبق با روند

از تکنیک های اسکالپینگ و استراتژی های مناسب از جمله استراتژی های طراحی شده بر اساس روند مانند استراتژی معاملاتی تمساح که یک استراتژی قوی پاکت آپشن می باشد را انتخاب نمایید.

در این استراتژی ها از اندیکاتورهایی مانند میانگین متحرک [Moving Average] و شاخص قدرت نسبی [RSI] استفاده می شود.

 

استفاده از تکنیک های مدیریت ریسک و سرمایه

مدیریت ریسک سنگ بنای معاملات موفق است. در این بخش، تکنیک‌ های ضروری برای محافظت از سرمایه شما و به حداقل رساندن زیان‌های احتمالی را بررسی می‌کنیم.

 

مدیریت سرمایه و حجم معامله

بهترین حالت برای انجام معاملات، استفاده از 3 الی 5 درصد سرمایه برای هر معامله می باشد. زیرا در صورت ناموفق بودن معامله، ضرر زیادی را متحمل نشده و قابل جبران می باشد.

 

اجتناب معامله گران مبتدی از معاملات کوتاه مدت

بهتر است معامله گران مبتدی از انجام معاملات کوتاه مدت مانند 1 دقیقه ای اجتناب کنند. زیرا از نظر روانی می تواند باعث اضطراب شده و معامله گر را از تصمیم گیری منطقی باز دارد. از طرفی قیمت ها به طور مداوم در حال تغییر می باشند و حتی در چنین بازه زمانی کوتاهی نیز نوسانات وجود دارد و یک نوسان جزیی می تواند منجر به زیان شدیدی شود.

برای انجام معاملات کوتاه مدت باید به حد قابل قبولی از مهارت و تجربه رسیده باشید.

 

ثبت نام در پاکت آپشن - مسابقات پاکت آپشن

 

کنترل جنبه های روانی معاملات

ترید موفق فراتر از یک استراتژی مناسب می باشد و شامل تسلط بر احساسات نیز می باشد. در اینجا، به جنبه های روانشناختی معامله گری و نحوه حفظ نظم و انضباط می پردازیم.

 

کنترل احساسات

تاثیر احساساتی مانند ترس و طمع را بر تصمیمات معاملاتی خود درک کنید. تکنیک های حفظ نظم و انتخاب های منطقی را رعایت کنید. اگر احساس کردید که دچار ترس یا طمع شده اید، یک قدم به عقب بردارید. معاملات خود را به طور موقت برای به دست آوردن آرامش ببندید و پس از آن دوباره برگردید.

 

تمرین صبور بودن

صبر یک خصوصیت حیاتی در معامله گری است. از وسوسه و ورود ناگهانی به معاملات پرهیز کنید. قبل از ورود به معامله منتظر بمانید تا شرایط از پیش تعیین شده شما برآورده شود.

 

مشخص نمودن نقاط  ورود و خروج

قبل از ورود به معامله، نقاط ورودی و خروجی مشخص را برای هر معامله تعیین کنید. داشتن نقاط از پیش تعیین شده به شما کمک می کند در لحظات حساس از تصمیم گیری های عجولانه جلوگیری کنید.

 

معامله با سرمایه مازاد

فقط از سرمایه ای استفاده کنید که می توانید از دست بدهید. این موضوع، ترس از دست دادن پولی را که توانایی از دست دادن آن را ندارید به حداقل می رساند و استرس را کاهش می دهد.

 

حفظ آرامش

تکنیک های ذهن آگاه مانند نفس عمیق و مدیتیشن را انجام دهید. زیرا می تواند به شما در حفظ آرامش و تمرکز در حین معاملات کمک کند. همچنین در شنااخت و مدیریت واکنش های احساسی بسیار موثر می باشند.

 

استفاده از ژورنال معاملاتی

یک دفترچه برای ثبت معاملات، افکار و احساسات خود داشته باشید. مرور منظم ژورنال می تواند نگرشی مناسب را در مورد الگوهای احساسی تصمیمات شما ارایه داده و شما را در انجام تنظیمات لازم و بهبود کمک کند.

 

اجتناب از معامله بیش از حد

هنگامی که یک سری از نتایج معاملات موفق به نفع ما وجود دارد؛ تمایل به معامله بیش از حد و در نتیجه احتمال خطا و ضرر تعجب آور نیست. این امر به ویژه در میان مبتدیان رایج است. اغلب معاملات بیش از حد می تواند منجر به نابودی سرمایه شود. همچنین می تواند اعتیاد آور شود و باعث شود تصمیمات غیر منطقی بگیرید.

با توجه به حرکت سریع قیمت ها، یک اشتباه و قضاوت نادرست برای از دست دادن همه چیزهایی که به دست آورده اید کافی است. به همین دلیل است که توصیه می شود تا حد معینی معامله کنید و استراخت های معقولی داشته باشید.

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن - افتتاح حساب پاکت آپشن

 

استفاده از ابزارهای پیشرفته تکنیکال

با پیشرفت در مهارت معامله گری، با ابزارها و مفاهیم پیشرفته روبرو خواهید شد. در این بخش شما را با تعدادی از این ابزارها و نحوه استفاده موثر از آنها آشنا می کند.

 

بررسی اندیکاتور فیبوناچی

با استفاده از این اندیکاتور می توانید سطوح اصلاح فیبوناچی و چگونگی کمک به شناسایی سطوح حمایت و مقاومت بالقوه برای نقاط ورود و خروج را بررسی کنید.

 

استفاده از الگوهای کندل استیک

متخصصین برای حالت های مختلف کندل های نمودار شمعی، الگوهایی را مانند الگوی چکش و غیره ارایه نموده اند که در صورت مشاهده آنها می توانید برای تجزیه و تحلیل بازار و زمان بندی دقیق تر استفاده نمایید.

 

بروز بودن و سازگاری با بازار

بازارهای مالی دائما در حال تغییر هستند. آگاهی و سازگاری با شرایط در حال تغییر این بازار برای موفقیت بلند مدت بسیار مهم است. برخی از این موارد عبارتند از:

 

اطلاع از رویدادها و اخبار اقتصادی

یاد بگیرید که چگونه رویدادها و اخبار اقتصادی می توانند بر بازارها تأثیر بگذارند و چگونه این دانش را در استراتژی های معاملاتی خود استفاده کنید. استفاده از تقویم های اقتصادی یکی از این روش ها می باشد.

 

بررسی اشتباهات و یادگیری مستمر

اهمیت یادگیری مداوم و به روز ماندن با پیشرفت های این بازار را در نظر بگیرید. بررسی اشتباهات و معاملات موفق شما در طی چندین ماه به شما امکان می دهد تا بفهمید که آیا استراتژی مورد استفاده، جواب می دهد یا خیر. بر این اساس، شما می توانید تصمیم بگیرید که آن را در زمان مناسب خود ارتقا دهید.

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن - افتتاح حساب پاکت آپشن

 

نظر تریدینگ سنتر درباره استفاده از انواع ترفند پاکت آپشن

تسلط بر مهارت معامله گری در بروکر پاکت آپشن شامل ترکیبی از دانش تکنیکال، استراتژی های موثر،‌ کنترل احساسات و نظم می باشد. با استفاده از درک روند بازار، مدیریت ریسک، استفاده از استراتژی مناسب، حفظ نظم، کنترل احساسات و استفاده از اندیکاتورهای پیشرفته می توانید با اطمینان خاطر در دنیای معاملات باینری آپشن فعالیت نمایید.

به یاد داشته باشید که معامله گری یک روند مداوم یادگیری و سازگاری با شرایط مختلف است. با بروز بودن و بهبود مستمر مهارت های خود و همچنین سازگاری با شرایط متغیر بازار؛ می توانید به راحتی در جهت دستیابی به اهداف مالی خود و تبدیل شدن به یک معامله گر موفق قدم بردارید.

این ترفند ها برای استفاده در هر بروکر باینری دیگری از جمله بروکر کوتکس نیز قابل اجرا می باشد.

سوالات متداول

🔷ترفند پاکت آپشن چیست؟

انواع ترفند پاکت آپشن در واقع مجموعه از نکات و اصولی است که با رعایت آنها میزان کسب درآمد و سود شما به حداکثر می رسد. برای کس باطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ارتباط برقرار نمایید.

🔷چگونه در پاکت آپشن سود کنیم؟

پس از ثبت نام در بروکر پاکت آپشن با رعایت اصول و نکاتی که در زیر ارایه می نماییم، می توانند میزان سود آوری خود را به حداکثر برسانید. مهمترین این موارد عبارتند از:

 • استفاده از استراتژی های مناسب مانند استراتژی مبتنی بر روند (استراتژی تمساح
 • مدیریت ریسک و سرمایه؛
 • کنترل احساسات و منظم بودن؛
 • استفاده از اندیکاتورها و اوسیلاتورها؛
 •  بروز بودن و یادگیری مداوم.


نظرات (2)
 1. ترفندهای افزایش درآمد در پاکت آپشن، خیلی عالی بودن. واقعا کاربردی و مفید بودن.

  • تلاش می کنیم تا همیشه ترفندهای جدید و کاربردی رو در اختیارتون قرار بدیم.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.