💎نحوه خرید ارز دیجیتال در تاپ چنج – خرید رمز ارز با تاپ چنج و گرین چنج

شارژ آلپاری با تاپ چنجآموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در تاپ چنج – ورود به حساب گرین چنج

صرافی تاپ چنج برای معاملات ارزهای دیجیتال، صرافی جداگانه ای را به نام صرافی گرین چنج ارایه نموده است. لذا در حال حاضر امکان خرید و فروش ارز دیجیتال به صورت مستقیم در تاپ چنج  وجود ندارد.

حساب رمز ارز تاپ چنج ، topchange ارز دیجیتال ، خرید ارز دیجیتال در تاپ چنج ، تاپ چنج و گرین چنج، ساخت کیف پول ارز دیجیتال در تاپ چنج ، تریدینگ سنتر

بنابراین کاربران ایرانی می توانند برای خرید ارز دیجیتال به صورت ریالی از صرافی گرین چنج استفاده کنند. زیرا این صرافی با تاپ چنج در ارتباط بوده و هنگام خرید به کیف پول ریالی، دلاری و یا سایر کیف پول های کاربر در صرافی تاپ چنج متصل می گردد.

لذا با شارژ ریالی حساب تاپ چنج خود می توانید به راحتی از گرین چنج که گاهی به سایت رمز ارز تاپ چنج نیز شناخته می شود برای خرید رمزارزها اقدام نمایید.

👩🏻‍💼پشتیبانی فارسی تاپ چنج 🟢پشتیبانی تاپ چنج واتساپ
👩🏻‍💼پشتیبانی تاپ چنج فارسی 🔵پشتیبانی تاپ چنج تلگرام         
💎افتتاح حساب در صرافی تاپ چنج با پشتیبانی تلگرام یا واتساپ تماس بگیرید
🌱سال تاسیس 🌱2007
↔️مبادلات ارز فیات مانند دلار و یورو ↔️دارد(ریال، دلار، یورو، لیر، درهم، روبل و یوان)
🔰خرید و فروش پول الکترونیکی 🔰دارد (پرفکت مانی، ادوکش، پی ایر)
🪙مبادلات رمزارز 🪙ندارد (در صرافی گرین چنج دارد)
👜کیف پول اختصاصی 👜دارد (ریالی ، دلاری، یورو، درهم، یوان، روبل، لیر)
👝روش های واریز و برداشت متنوع 👝دارد (حواله بانکی، نقدی و پول الکترونیکی)
📱اپلیکیشن موبایل اختصاصی دارد (فقط برای اندروید)
🙍🏻‍♀️سایت فارسی دارد

 

 

شارژ آلپاری با گرین چنجمعرفی صرافی گرین چنج به طور خلاصه – گرین چنج چیست

در ابتدا باید بگیم که صرافی تاپ چنج، در گذشته امکان معاملات ارزهای دیجیتال را در سایت خود ارایه نموده بود.

اما با توجه به اینکه هر روز و با سرعت زیادی بر محبوبیت ارزهای دیجتال اضافه می شد و تعداد آنها نیز با سرعت چشمگیری در حال افزایش بود، تصمیم گرفت صرافی اختصاصی ای را به نام صرافی ارز دیجیتال گرین چنج برای معاملات رمزارزها ارایه نماید.

حساب رمز ارز تاپ چنج ، topchange ارز دیجیتال ، خرید ارز دیجیتال در تاپ چنج ، تاپ چنج و گرین چنج، ساخت کیف پول ارز دیجیتال در تاپ چنج ، تریدینگ سنتر

این صرافی در سال 2021 تاسیس گردید و دفتر مرکزی آن در لیماسول قبرس قرار دارد. نکته قابل توجه این است که در ابتدا سایت این صرافی از زیان فارسی پشتیبانی می نمود ولی بعد از مدتی زبان فارسی را حذف نمود.

پیرو پیگیری ما از پشتیبانی گرین چنج فارسی ، کارشناس مربوطه اعلام نمود که با توجه به شرایط تحریم کشور ایران و برای ارایه خدمات بهتر و رعایت قوانین بین المللی مجبور به حذف زبان فارسی از سایت گرین چنج فارسی گردیده اند.

البته لازم به ذکر است که پشتیبانی گرین چنج فارسی به خوبی از مشتریان ایرانی و فارسی زبان خود پشتیبانی می نماید. لذا با توجه به اینکه این صرافی متعلق به صرافی معتبر تاپ چنج می باشد، می توانید با اطمینان کامل و خاطری آسوده به معاملات رمزارزها در این صرافی بپردازید.

برای دریافت مشاوره به زبان فارسی می توانید از لینک های زیر برای برقراری ارتباط با پشتیبانی گرین چنج فارسی استفاده نمایید.

تماس با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن (تریدینگ سنتر) با واتساپ تماس با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن (تریدینگ سنتر) با تلگرام
🔥نام صرافی 🔥گرین چنج | Green Change
🌱سال تاسیس 🌱2021
🏢دفتر مرکزی 🏢قبرس
❇️حوزه فعالیت ❇️ارز دیجیتال
👜امکان نگهداری ارز دیجیتال در صرافی 👜دارد
💵امکان ترید 💵دارد
🪙تعداد رمزارز 🪙31
🔵بازار اسپات 🔵دارد
🔴بازار فیوچرز 🔴ندارد
🙍🏻‍♀️پشتیبانی فارسی 🙍🏻‍♀️دارد

 

 

آیکون رمزارزهانحوه انتقال و خرید ارز دیجیتال با تاپ چنج  و گرین چنج – نحوه خرید رمز ارز در گرین چنج

همانطور که گفته شد امکان خرید و فروش ارز دیجیتال در تاپ چنج وجود ندارد و برای این کار باید وارد سایت گرین چنچ greenchange.io شوید.

پس از ثبت نام در گرین چنج و ورود به حساب کاربری، برای انتقال و خرید بیت کوین از تاپ چنج (گرین چنج) یا سایر رمزارزها می توانید از نوار منوی اصلی گرین چنج بر روی گزینه “Wallets” کلیک نموده، سپس گزینه “Saving Wallets” را انتخاب نمایید.

در این صفحه با کلیک بر روی گزینه “Deposit” مربوط به رمزارز مورد نظر، آدرس کیف پول مربوطه در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید از آن برای دریافت ارزدیجیتال مورد نظر استفاده نمایید.

همچنین برای خرید ارز دیجتال مانند خرید بیت کوین از تاپ چنج باید حساب تتر USDT خود در گرین چنج را از طریق اتصال به کیف پول تاپ چنج خود شارژ نموده و سپس نسبت به تبدیل تتر به بیت کوین یا رمز ارز مورد اقدام نمایید که در مطلب آموزش نحوه خرید تتر از تاپ چنج و گرین چنج به طور کامل توضیح خواهیم داد.

سوالات متداول

🟣چگونه در تاپ چنج ارز دیجیتال بخریم ؟

تائ چنج صرافی دیگری را برای معاملات ارزدیجیتال به نام صرافی گرین چنج راه اندازی نموده است. برای خرید رمز ارز باید به سایت گرین چنج با آدرس greenchange.io وارد شوید. پس از ثبت نلم در تاپ چنج می توانید با اتصال آن به کیف پول خود در تاپ چنج نسبت به خرید تتر USDT و سایر رمزارزه اقدام نمایید.

برای دریافت مشاوره در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارسی گرین چنج ارتباط برقرار نمایید.

🔵🙍🏻‍♀️پشتیبانی گرین چنج با تلگرام🙍🏻‍♀️🔵

🟢🙍🏻‍♀️پشتیبانی گرین چنج با واتساپ🙍🏻‍♀️🟢

🟣سایت رمز ارز تاپ چنج چیست؟

سایت رمز ارز تاپ چنج در واقع سایت صرافی گرین چنج می باشد که متعلق به تاپ چنج است. برای ثبت نام در گرین چنج می توانید با تیم پشتیبانی فارسی گرین چنج تماس حاصل فرمایید.

🔵🙍🏻‍♀️پشتیبانی گرین چنج با تلگرام🙍🏻‍♀️🔵

🟢🙍🏻‍♀️پشتیبانی گرین چنج با واتساپ🙍🏻‍♀️🟢


نظرات (2)
  1. تاپ چنج و گرین چنج چه فرقی باهم دارن؟

    • در واقع تاپ چنج یک صرافی جامع است که خدمات مختلفی را ارائه می دهد، اما در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال، از صرافی گرین چنج استفاده می کند.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.