دریافت بونوس 30 دلاری ویندزور بروکرز | آموزش تصویری

یقینا آپشن بونوس (Bonus) که بسیاری از بروکرها به مشتریان خود ارائه می دهند، یکی از جذاب ترین روش های تبلیغاتی برای جذب معامله گران بیشتر به سمت بروکرها است؛ درواقع، بونوس/ (پاداش) نوعی بازاریابی برای بروکرها است که باعث می شود معامله گران بیش تری به سمت کارگزاری ها کشیده شوند! چراکه طبق این روش، مبلغی مشخص به معامله گران اعطا می شود تا در بروکر ثبت نام کنند، احراز هویت خود را انجام دهند و … . بروکر ویندزور نیز پاداش 30$ خود را برای معامله گرانی که در این بروکر ثبتت نام نکرده اند، رو کرده است و به تمامی معامله گران جدید وعده [بونوس 30 دلاری ویندزور] در ازای ثبت نام را می دهد! اگر شما نیز می خواهید روش دریافت پاداش 30 دلاری ویندزور را فرا بگیرید، با ما تا پایان این مقاله همراه شوید.

دریافت بونوس 30 دلاری ویندزور بروکرز | آموزش تصویری ثبت نام در بروکر ویندزور

بونوس 30 دلاری ویندزور- آموزش گام به گام ثبت نام در بروکر ویندزور

بونوس 30 دلاری ویندزور چیست؟

برخی از بروکر های فعال در بازار مالی مانند ویندزور، برای جذب معامله گران و افزایش رضایت آن ها شروع به ارائه بونوس های مختلف می کنند؛ یکی از این بونوس ها، پاداش 30 دلاری ویندزور است که در ازای ثبت نام کاربران جدید در نظر گرفته شده است. این بونوس به افتخار 30 امین سال حضور بروکر ویندزور در بازار فارکس، به معامله گران عرضه می گردد. چراکه این بروکر از سال 1988 شروع به فعالیت کرد. پاداش 30 دلاری ویندزور به کاربرانی که در این بروکر حساب کاربری ندارند، تعلق می گیرد. درواقع اگر شما از معامله گرانی هستید که تا به حال در این بروکر فعالیت نداشته اید، می توانید با ثبت نام در ویندزور از پاداش 30$ رایگان در حساب پرایم (PRIME) برخوردار شوید. جالب است بدانید، این بونوس مخصوص کاربران ایرانی طراحی شده است و معامله گرانی که در سایر کشورها ساکن هستند، نمی توانند از پاداش 30 دلاری ویندزور استفاده کنند.

 

شرایط دریافت بونوس 30 دلاری ویندزور بروکر

یکی از پاداش‌ هایی که بروکر ویندزور برای کاربران خثد در نظر گرفته است، بونوس 30 دلاری و بدون نیاز به واریز در حساب است؛ در اصل می توان گفت اگر شما هم جزو کاربران جدید این بروکر باشید، با ثبت نام و ایجاد حساب کاربری می توانید تا 30 دلار پاداش رایگان از ویندزور بروکر دریافت کنید. توجه داشته باشید که این پاداش به معامله گرانی که قبلاً در ویندزور حساب کاربری افتتاح کرده اند، واریز نمی شود و تنها مختص کاربرانی است که بالای 18 سال ست دارند و به تازگی حساب خود را در این بروکر افتتاح کرده اند.

اما شرایط دریافت بونوس 30 دلاری ویندزور به چه صورت است؟!

 • دریافت 30 دلار پاداش خوشامدگویی برای کاربران جدید
 • امکان دریافت بونوس واریزی حداقل 20% واریز و حداکثر 10 هزار دلار
 • دارای حداکثر اعتبار 6 ماهه
 • امکان برداشت سود و پاداش واریز شده

 

نحوه دریافت بونوس 30 دلاری ویندزور

برای [دریافت بونوس 30 دلاری ویندزور] در قدم اول باید وارد وب سایت اصلی ویندزور شده و یک حساب کاربری در این برورکر برای خود ایجاد کنید. توجه داشته باشید که اگر قبلاً در ویندزور حساب کاربری داشته باشید این پاداش به شما تعلق نمی گیرد.

در اصل این پاداش برای کاربران ایرانی که قصد انجام معاملات فارکس در ویندزور را دارند، در نظر گرفته شده است و کاربران جدید کشورهای دیگر را شامل نمی شود.

۱. ثبت نام در بروکر ویندزور:

پس از اینکه وارد سایت اصلی این بروکر شدید، در قسمت بالای صفحه روی گزینه « حساب معاملاتی باز کنید» کلیک کنید تا فرم افتتاح حساب برای شما نمایش داده شود.

سپس اطلاعات خواسته شده از شما را به ترتیب کشور محل زندگی، نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل را وارد کرده و در پایان یک رمز عبور برای خود تعریف کنید. سپس روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

 

۲. یک حساب پرایم جدید برای خود ایجاد کنید:

دریافت بونوس 30 دلاری ویندزور بروکرز | آموزش تصویری ثبت نام  و ایجاد حساب در بروکر ویندزور
پاداش 30 دلاری ویندزور- آموزش گام به گام ثبت نام و ایجاد یک حساب پرایم جدید در بروکر ویندزور

 

برای دریافت پاداش 30 دلاری ویندزور باید مدارک شناسایی خود را به منظور احراز هویت در بروکر بارگزاری کرده و سپس برای ایجاد حساب پرایم اقدام کنید.

دریافت پاداش 30 دلاری ویندزور بروکرز | آموزش تصویری ایجاد یک حساب پرایم در بروکر ویندزور
بونوس 30$ ویندزور- نحوه ثبت نام و ایجاد یک حساب پرایم جدید در بروکر ویندزور

 

برای ایجاد حساب پرایم جدید در بخش پروفایل یا کابین شخصی روی آیکون + کلیک کنید و سپس با انتخاب لوریج حساب و وارد کردن رمز عبور، فرایند ایجاد حساب پرایم را تکمیل کنید.

دریافت پاداش 30$ ویندزور بروکرز | آموزش تصویری مرحله به مرحله ایجاد حساب پرایم جدید در بروکر ویندزور
دریافت بونوس 30 دلاری ویندزور- آموزش گام به گام ایجاد یک حساب پرایم جدید در ویندزور

 

۳. وارد بخش پروموشن در پروفایل شخصی خود شوید:

برای دریافت پاداش 30 دلاری این بروکر ، می توانید از قسمت بالای پروفایل شخصی خود روی گزینه پروموشن کلیک کنید و وارد صفحه جدیدی شوید.

در بخش پایینی صفحه باید روی گزینه « درخواست پروموشن 30 دلاری » کلیک کنید و با قبول کردن شرایط، آن را فعال کنید. پس از درخواست شما بروکر ویندزور حساب شما را تا 30 دلار شارژ خواهد کرد که می توانید از آن برای شروع معاملات خود استفاده کنید.

دریافت بونوس 30 دلاری بروکر ویندزور | آموزش تصویری گام به گام فرآیند ثبت نام و ساخت حساب پرایم ویندزور
بونوس 30$ بروکر ویندزور- مراحل ثبت نام و ساخت حساب پرایم ویندزور

 

محدودیت‌ های بونوس 30 دلاری Windsor Brokers

با وجود اینکه ارائه بونوس 30 دلاری به عنوان پاداش برای کاربران جدید ایرانی با استقبال بیشتر معامله گران مواجه شده و تعداد کاربران ویندزور را به طور قابل توجهی افزایش داده است، اما این پاداش با محدودیت هایی همراه است:

 • امکان ارائه پاداش به کاربران زیر 18 سال وجود ندارد
 • این پاداش فقط برای کاربران حساب های پرایم جدید تعلق می گیرد و کاربران قدیمی نمی توانند برای دریافت آن اقدام کنند.
 • کاربرانی که بونوس 30 دلاری را دریافت می کنند، نمی توانند به صورت همزمان از سایر طرح های تشویقی بروکر ویندزور بهره مند شوند
 • تنها یک نفر از اعضای هر خانواده می توانند “بونوس 30 دلاری ویندزور” را دریافت کنند.
 • امکان برداشت این پاداش برای کاربران وجود ندارد و کاربران می توانند برای شروع معاملات خود از آن استفاده کنند. همچنین معامله گران زمانی می توانند این پاداش را برداشت کنند که سود آن حداقل به 60 دلار رسیده باشد و حداقل 20 معامله انجام داده باشند و سطح معاملات آن ها بالای 1 لات باشد.
 • در صورتیکه پس از 30 روز از دریافت پاداش، کاربران هیچ معامله ای نداشته باشند، این پاداش برای آن ها لغو خواهد شد.

 

آیا بونوس 30 دلاری ویندزور قابل برداشت است؟

خیر، بونوس 30 دلاری ویندزور غیر قابل برداشت است. در واقع این اعتبار 30 دلاری رایگان صرفا برای استفاده معامله گران تازه وارد بروکر ویندزور در معاملات خود و برداشت سود حاصل از آن است و امکان برداشت یا انتقال خود اعتبار وجود ندارد.

 

نکات مهم در مورد بونوس 30 دلاری ویندزور

چند نکته و شرایط برای استفاده و بهره مندی از بونوس 30 دلاری ویندزور وجود دارد که تنها با رعایت آن ها امکان دسترسی به این اعتبار و سود حاصل از آن وجود دارد. این شرایط عبارتند از:

 • حداقل سن دارنده حساب باید 18 سال باشد.
 • پایه ارزی حساب می بایست USD, EUR, GBP, JPY باشد.
 • بونوس تنها 6 ماه اعتبار دارد.
 • در صورتی که حساب بیشتر از سی روز فعالیت نداشته نباشد، اعتبار لغو خواهد شد.
 • بروکر ویندزور برای ارائه این اعتبار، ممکن است اطلاعات و مدارک تکمیلی را از کاربر درخواست کند.

 

جمع بندی

امروزه بروکرهای معاملاتی زیادی با امکانات و قابلیت های مختلف وجود دارند. یکی از این بروکرها، بروکر ویندزور است که برای کاربران و معامله گران تازه وارد خود یک قابلیت مهم یعنی یک اعتبار رایگان 30 دلاری ارائه می کند. برخورداری از یک اعتبار معاملاتی در یک حساب حقیقی، کمک بسیار زیادی به معامله گران کم تجربه کرده و آن ها را تشویق می کند تا برای شروع به انجام معاملات واقعی ترغیب شوند. با توجه به این موضوع و تمام مطالبی که در طول مقاله به آن اشاره کردیم، می توان بونوس 30 دلاری بروکر ویندزور را یک فرصت عالی و منحصر به فرد برای معامله گران به حساب آورد که می توانند بدون توجه به مبلغ و سود حاصل از آن، از این اعتبار نهایت استفاده را ببرند.

سوالات متداول

🔶 بونوس 30 دلاری بروکر ویندزور چیست؟

بونوس 30 دلاری، اعتباری است که بروکر ویندزور به معامله گران تازه وارد خود به عنوان خوش آمدگویی و تشویق آن ها به آغاز معاملات واقعی و کسب سود ارائه می کند. این اعتبار قابل برداشت نیست و صرفا می توان با آن به انجام معامله پرداخت و سود حاصل از آن را دریافت کرد.

🔶 آیا بونوس 30 دلاری بروکر ویندزور به صورت رایگان ارائه می شود؟

پاسخ این سوال مثبت است. بله، معامله گران تازه وارد بروکر ویندزور می توانند صرفا با ورود و ثبت نام در این بروکر برای اولین بار و بدون انجام هرگونه واریز اولیه ای، اعتبار سی دلاری ویندزور را به صورت رایگان دریافت کرده و با آن به معامله بپردازند.

🔶 برداشت بونوس 30 دلاری بروکر ویندزور چه شرایطی دارد؟

بونوس 30 دلاری ویندزور تحت هیچ شرایطی قابل برداشت نیست و معامله گران صرفا می توانند سود حاصل از انجام معاملات با این اعتبار را برداشت کنند.

🔶 شرایط برداشت سود حاصل از انجام معاملات با بونوس ۳۰ دلاری چیست؟

برای برداشت سود حاصل از بونوس 30 دلاری ویندزور باید سود حاصل شده بیستر از 60 دلار باشد، بیش از 20 معامله انجام شده باشد و معاملات بسته شده نیز بیشتر از 1 لات باشند.


نظرات (2)
 1. شرایطش به نظرم خیلی سخته هنوز نتونستم

  • این شرایط می تواند برای معامله گران تازه کار دشوار باشد. اگر تجربه معاملاتی زیادی ندارید، بهتر است از بونوس استفاده نکنید.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.