کلاهبرداری ویندزور | بررسی اعتبار Windsor Brokers

کلاهبرداری ویندزور
بررسی اعتبار ویندزور

 

تاریخچه و سابقه فعالیت ویندزور

در دنیای شگفت انگیز فارکس که کسب درآمد دلاری تنها گوشه چشمی از لذت معامله گری در یک بازار جهانی است، کارگزاری های بسیاری برای ایجاد ارتباط این معامله گران با فارکس تاسیس شده اند که انتخاب را چالش بر انگیز می کنند! درواقع بیش از هزاران بروکر با قابلیت های متفاوت درجهان وجود دارد که برای معامله جفت ارزها، کالاها، قراردادهای CFD و … ایجاد شده اند.

در این میان، کارگزاری با نام ویندزور (Windsor) وجود دارد که یکی از قدیمی های بازار بوده و از سال 1988 در حال خدمت رسانی به تریدرها می باشد. بروکر ویندزور از ابزارهای متنوع معامله گری برخوردار است و تجربه زیادی در فارکس دارد. این بروکر امکان ترید نمادهای معاملاتی سهام، جفت ارزها، کالا/انرژی، شاخص ها، قراردادهای CFD و … را برای تمامی علاقه مندان از سراسر جهان فراهم می کند. با این حال، برخی از کاربران درباره ” کلاهبرداری ویندزور” صحبت هایی می کنند که در این مقاله می خواهیم به صحت ماجرا پی ببریم!

 

مجوزها و رگولاتوری های بروکر ویندزور

برای راستی آزمایی مبحث «کلاهبرداری ویندزور» بهترین راه بررسی اعتبار این بروکر است که در این بخش می خواهیم به آن بپردازیم. بررسی اعتبار ویندزور از 2 روش ارزیابی رگوله [سازمان قانونی که بر عملکرد بروکر نظارت می کند] و سابقه فعالیت آن امکان پذیر است. درباره سابقه فعالیت ویندزور که می دانیم این بروکر یکی از قدیمی ترین کارگزاری های فعال در فارکس است و از تجربه بالایی در این زمینه برخوردار می باشد. بررسی رگوله یکی از بهترین

درباره رگوله نیز باید بگوییم که این بروکر موفق به اخذ مجوزهای متعددی تا به امروز شده است که اصلی ترین آن رگوله “CySEC” می باشد. البته در کنار این رگوله، ویندزور مجوزهای دیگری همچون JSC، IFSC و FSASeychelles را نیز دریافت کرده است. همین مجوز ها را می توان اعتبار ویندزور دانست، چراکه در حال حاضر چندین سازمان معتبر بر فرایند قانونی ویندزور نظارت می کنند. با این حال، شکایاتی از سوی برخی از کاربران در شبکه های مجازی وجود دارد که در بخش بعدی به آن ها می پردازیم.

 

شکایات و نظرات کاربران از ویندزور

همان طور که می دانید هر کارگزاری یا نهاد دیگری، تعدادی منتقد و تعدادی رضایت کاربر دارد که بروکر ویندزور نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این حال، برخی از کاربران در شبکه های اجتماعی در رابطه با کلاهبرداری ویندزور کامنت هایی می گذارند. در ادامه، برخی از شکایات کاربران از بروکر ویندزور را با یکدیگر بررسی می کنیم.

 

حذف سود 70 هزار دلاری توسط بروکر ویندزور:

یکی از اصلی ترین دلایلی که بسیاری از کاربران اظهار داشتند کلاهبرداری ویندزور وجود دارد، حذف سود 70 هزار $ از حساب برخی از کاربران بوده است که مدارک مربوطه را در شبکه های مجازی به اشتراک گذاشته اند. این کاربران ادعا داشته اند بروکر ویندزور 70 هزار دلار را به طور غیر قانونی از حساب آن ها کم کرده است! این در حالی است که طبق تحقیقات گسترده، مشخص شد این اتفاق برای برخی از کاربران در سال 2018 افتاده است که برای هر یک دلایلی وجود داشته است.

برای مثال، یکی از کاربرانی که ادعای کلاهبرداری ویندزور در این باره را داشت، مشخص شد که بروکر هزینه کش بک را از وی کم کرده است. همچنین، شخص دیگری از روش اسکالپ سریع و معاملات الگوریتمی استفاده کرده بود که ویندزور بروکرز به صراحت در قوانین خود اعلام کرده است این کار در ویندزور قانونی نیست. از همین روی، مشخص شد هر یک از کاربرانی که به دام حذف شدن سود 70 هزار$ افتادند، از روش های اسکالپ سریع و معاملات الگوریتمی استفاده کرده بودند.

نکته مهم: “پیش از ثبت نام در بروکر ویندزور و یا هر کارگزاری دیگری، حتما قوانین مربوط به معامله گری در بروکر را مطالعه کنید؛ چون ممکن است در غیر این صورت کارگزاری دارایی شما را مسدود یا جریمه تان کند.

 

بررسی اعتبار بروکر Windsor Brokers

تا این لحظه، هیچ شکایت رسمی در رابطه با غیر قانونی بودن این بروکر وجود نداشته است و بیشتر مسائل پیرامون کلاهبرداری ویندزور، در شبکه های اجتماعی بوده است. این بروکر از سابقه فعالیت طولانی مدتی برخوردار می باشد و از سال 1988، خدمات خوبی را به تریدرهای عرصه ترید ارائه کرده است. این بروکر نه تنها از تجربه بالا در بازار فارکس برخوردار است، بلکه از مجوز های متعددی برخوردار می باشد که به خودی خود، سندیت اعتبار بروکر ویندزور را تایید می کنند. جالب است بدانید ویندزور یکی از پر رگوله ترین بروکرهای بازار فارکس است و از مجوزهای معتبری برخوردار می باشد. در ادامه تمامی رگوله های این بروکر را نام برده ایم:

  • کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس- CySEC؛
  • اف اس سی- FSC؛
  • رگلاتوری کشور اردن- JSC؛
  • گواهینامه سی ام ای- CMA؛
  • اف اس ای- FSA.
اعتبار ویندزور
جوایز و افتخارات بروکر ویندزور از سال 2010-2023

 

نظرات و تجارب معامله گران موفق درباره ویندزور

درست است که نظرات متعددی درباره ویندزور وجود دارد، اما در این میان نظرات مثبت درمورد این بروکر نیز کم نیست. درواقع ویندزور خدمات خوب زیادی را در اختیار معامله گران قرار داده است و معاملات را با سرعت بالایی انجام می دهد. اتفاقا این بروکر بسیار سخت گیر و قانون مند است. برای مثال، احراز هویت ویندزور یکی از کامل ترین مراحل را دارد و از حساسیت بالایی بر امنیت وجوه کاربران برخوردار می باشد. در وب سایت تراست پایلوت [Trustpilot] که یک وب سایت مشهور برای اعتبار سنجی و مشاهده نظرات کاربران درباره بروکرها است، نظراتی درباره این بروکر وجود دارد که در ادامه با یکدیگر بررسی می کنیم:

“ویندزور یک کارگزار وفادار است که پاداش 30 دلاری من را در عرض 1 ماه پرداخت کرد… این بروکر عالی است.”

” من 30 $ پاداش بدون سپرده دریافت کردم و فقط در 4 روز آن را دو برابر می کنم و به دنبال سود بیشتر، سایت درخشان، خدمات بسیار سریع به مشتریان هستم. من واقعاً این کارگزار را قابل اعتمادترین احساس می کنم. من به زودی اولین برداشت خود را انجام خواهم داد و در اینجا به روز خواهم شد.”

” من در مورد برخی از افراد که شکایت دارند سود خود را از حساب پاداش پرداخت نمی کنند، خواندم، از شنیدن آن متاسفم، اما حدس می زنم برخی از این افراد شرایط و ضوابط پیوست شده به آن را نخوانده باشند، قوانینی وجود دارد. چون من فقط پس از ارائه درخواست انصراف، مال خود را از آنها دریافت می کنم.”

 

جوایز و افتخارات کسب شده بروکر ویندزور

اگر تا به حال چیزی درباره جوایز ویندزور نشنیده اید، باید بگوییم که یک معیار بزرگ برای اعتبار ویندزور را در نظر نگرفته اید. ویندزور جوایز بسیار زیادی را از سال 2010 دریافت کرده است؛ این بروکر دارای 29 جایزه مختلف تا سال 2023 است. در ادامه این جوایز را فهرست کرده ایم:

جوایز بروکر ویندزور جایزه ها
سال 2010 بهترین کارگزاری فارکس
سال 2011 بهترین کارگزاری فارکس
سال 2012 بهترین کارگزاری فارکس | بهترین پلتفرم معاملاتی
سال 2013 بهترین پلتفرم جدید | نو آورانه ترین پلتفرم | بهترین پشتیبانی از معرفان
سال 2014 بهترین تکنولوژی فارکس | جایزه کسب و کار ممتاز | جایزه سرمایه گذاری بین المللی | جایزه بهترین نرم افزار معاملاتی | بهترین ارائه گر بازار فارکس
سال 2015 قابل اعتمادترین کارگزاری فارکس | Sound Industrial Relation
سال 2017 بروکر منتخب سال | قابل اعتمادترین کارگزاری فارکس | قابل اعتمادترین کارگزاری فارکس
سال 2018 بهترین پلتفرم مولتی تریدینگ | بهترین شرکت در زمینه خیریه و مسئولیت های اجتماعی | بهترین پشتیبانی مشتریان در صنعت فارکس | بهترین بروکر فارکس | شفاف ترین کارگزاری فارکس در سال | بهترین تیم پژوهشی فارکس
سال 2021 مورد اعتماد ترین بروکر
سال 2022 بهترین برنامه کارگزاری فارکس | بهترین کارگزاری 2022 Multi-Asset
سال 2023 کسب و کار برتر | 100 شرکت برتر خاورمیانه

 

آیا کلاهبرداری ویندزور واقعیت دارد؟

تا این لحظه از مقاله درباره «اعتبار ویندزور» و همچنین «کلاهبرداری ویندزور» صحبت کردیم، انتخاب/عدم انتخاب یک تصمیم کاملا شخصی است که بر عهده شخص معامله گران می باشد. با این حال، با توجه به تحقیقاتی که درباره بروکر ویندزور صورت گرفته است، این بروکر کلاهبردار نیست؛ این بروکر تنها از نقاط ضعفی برخوردار است که برخی از کاربران را به اشتباه می اندازد.

موضوع کلاهبرداری ویندزور از آنجایی شروع شد که برخی از کاربران بدون اطلاع داشتن از قوانین این کارگزاری، اقداماتی انجام دادند که منجر به حذف سود و یا مسدود شدن حساب معاملاتی آن ها منجر شد. از همین روی، می توان گفت موضوع کلاهبرداری بروکر ویندزور صحت نداشته و هیچ مشکل قانونی در این بروکر مشاهده نمی شود. به همین خاطر، ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم پیش از اقدام برای ثبت نام در این بروکر، حتما قوانین آن را مطالعه کنید تا از شرایط معامله در ویندزور آگاهی کاملی داشته باشید.

اعتبار ویندزور
بررسی ماجرای کلاهبرداری ویندزور

 

 نتیجه‌ گیری

در این مقاله به بررسی مبحث ” کلاهبرداری ویندزور” پرداخته و اعتبار ویندزور را با یکدیگر ارزیابی کردیم. این بروکر یکی از محبوب ترین کارگزاری های فارکس است که بیش از میلیون ها کاربر را پشتیبانی می کند. با این حال، از نقاط ضعف مهمی همچون پشتیبانی ضعیف و عدم ارائه حساب های معاملاتی متنوع برخوردار است که باعث نارضایتی برخی از کاربران از این بروکر می شود. این در حالی است که بروکر ویندزور نه تنها از جوایز و افتخارات زیادی برخوردار است، بلکه چندین رگوله معتبر کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس [CySEC]، اف اس ای [FSC]، رگلاتوری کشور اردن [JSC] و … برخوردار می باشد. در نتیجه، اعتبار بروکر ویندزور ثابت شده است و کلاهبرداری این بروکر حقیقت ندارد!

سوالات متداول

🟣 بروکر ویندزور چیست؟

یک کارگزاری قدیمی در بازار فارکس است که از سال 1988 شروع به فعالیت کرد.

🟣 آیا کلاهبرداری ویندزور حقیقت دارد؟

خیر، این بروکر تنها برخی نقاط ضعف دارد که باید برطرف کند؛ اما کلاهبرداری ویندزور حقیقت ندارد.

🟣 اعتبار ویندزور چطور است؟

با توجه به رگوله های متعدد و سابقه فعالیت طولانی مدت ویندزور، می توان گفت این بروکر از اعتبار بالایی برخوردار می باشد.


درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.