🔰 بررسی کامل و جامع اسپرد حساب‌ ecn در بروکر آلپاری 🔰

آنالیز اسپرد حساب pro ecn الپاری – مقایسه اسپرد حساب pro ecn

در دنیای بازارهای مالی مانند بازار فارکس، معامله گران همواره به دنبال بروکرهایی با بهترین شرایط معاملاتی هستند که یکی از مهمترین شرایط، اسپرد می باشد.

بروکر آلپاری به عنوان یکی از بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان، حساب Pro ecn خود را به عنوان بهترین گزینه برای معامله گرانی که به دنبال شرایط معاملاتی بهینه شده از جمله اسپردهای پایین می باشند، ارایه نموده است.

با ثبت نام در آلپاری و افتتاح حساب پرو ecn می توانید به این شرایط معاملاتی عالی دسترسی داشته باشید.

ثبت نام در بروکر آلپاری

با تردینگ سنتر همراه باشید تا با اطلاعات کاملی درباره اسپرد حساب pro ecn الپاری، مقایسه با اسپرد سایر حساب ها و همچنین مزایای آن آشنا گردید. در صورتیکه نمی دانید چطور در این بروکر  ثبت نام نمایید توصیه می کنیم مقاله آموزش ثبت نام در آلپاری را مطالعه نمایید.

اسپرد حساب pro ecn الپاری

 

 

نگاهی کلی به اسپرد حساب پرو pro ecn الپاری

اسپرد یک عامل اساس در معاملات فارکس است نشان دهنده تفاوت بین قیمت های خرید و فروش یک جفت ارز یا نماد معاملاتی می باشد. اسپرد هزینه اصلی اجرای معامله است. لذا برای معامله گران، هر چه اسپرد کمتر باشد، سود بیشتر می شود، زیرا هزینه کلی معامله کاهش می یابد.

هدف اصلی حساب pro ecn آلپاری نیز ارایه اسپردهای پایین تر برای معامله گران حرفه ای و افزایش جذابیت این نوع حساب است.

 

🔷اسپرد حساب pro ecn الپاری 🔷شناور از 0 پیپ
🔶مقایسه با اسپرد سایر حساب ها 🔶پایین ترین اسپرد
❇️مزایا ❇️کاهش هزینه و افزایش سود
🔥ثبت نام در بروکر آلپاری 💎پشتیبانی آلپاری فارسی

 

 

آنالیز اسپرد حساب پرو ecn آلپاری

برای ارزیابی کامل اسپرد حساب pro ecn الپاری، آنالیزی را بر روی تعدادی از جفت ارزهای مهم و محبوب انجام دادیم. در جدول زیر، میانگین اسپردها را برحسب پیپ برای برخی از جفت ارزهای اصلی فارکس در حساب های مختلف آلپاری مشاهده می کنید.

جفت ارز حساب Pro ecn حساب استاندارد و نانو ecn.mt4
EUR/USD 0.3 1.7 1.1
GBP/USD 0.7 2.2 1.4
USD/JPY 0.4 1.8 1.2
AUD/USD 0.4 1.8 1.2
USD/CAD 0.6 2.5 1.6
EUR/JPY 0.7 2.9 1.9

(توجه: اسپردها بر اساس شرایط بازار تغییر می کنند و تنها جهت مقایسه ارایه گردیده اند.)

مطابق جدول و اسپردهای شده برای حساب های مختلف، مشاهده می کنید که اسپردهای ارایه شده توسط حساب پرو ای سی ان آلپاری بسیار پایین و رقابتی می باشند.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری - افتتا حساب آلپاری

 

آیکون مزیت هامزایای اسپرد کم در حساب Pro ecn الپاری

اسپرد پایین مزایای مهمی از جمله کاهش هزینه، افزایش سود، قیمت دقیق و اجرای سریع معاملات را برای معامله گران با تجربه  و با حجم معاملات بالا به همراه دارد که  در زیر به معرفی این مزایا می پردازیم.

 

🟢هزینه کمتر و بهینه تر

مزیت اصلی اسپردهای پایین، کاهش هزینه اجرای معاملات است. اسپردهای پایین تر، معامله گران را قادر می سازد تا با حداقل هزینه معاملات خود را انجام دهند.

 

🟢امکان کسب سود بیشتر

اسپردهای پایین به معامله گران اجازه می دهد که حتی در نوسانات کوچک قیمت نیز معامله انجام داده و یا سرمایه گذاری نمایند و بدین صورت پتانسیل سودآوری خود را افزایش دهند.

 

🟢قیمت گذاری شفاف

حساب های pro ecn نیز مانند ecn قیمت های شفاف و دقیقی را ارایه می دهند. زیرا معامله گران را مستقیما به تامین کنندگان نقدینگی در بازار متصل می نمایند.

 

🟢اجرای سریع معاملات

ترکیب اسپردهای پایین و نحوه اجرای سیستم ecn منجر به اجرای بسیار سریع معاملات می گردد و همچنین احتمال لغزش (اسلیپیج) را کاهش می دهد. در نتیجه تضمین می نماید که معامله گران در قیمت مورد نظر وارد معامله شوند.

 

 

نتیجه گیری تریدینگ سنتر درباره اسپرد حساب pro ecn الپاری

در بازار فارکس که حتی کوچکترین نوسانات نیز می تواند بر کسب سود تاثیرگذار باشد، اهمیت اسپردها را نمی توان نادیده گرفت. حساب پرو ecn آلپاری با ارایه اسپردهای رقابتی و پایین، به خوبی با نیازهای معامله گران حرفه ای که به دنبال شرایط معاملاتی مناسب و شفاف می باشند، مطابقت دارد.

در آخر پیشنهاد می کنیم میزان اسپرد در حساب های سایر بروکرهای معتبر مانند بروکر لایت فارکس و آمارکتس را نیز بررسی نموده تا به با آگاهی کامل نسبت به انتخاب بروکر و انجام معاملات خود اقدام نمایید.

سوالات متداول

🟢اسپرد حساب پرو ecn آلپاری چیست؟

اسپرد در حساب پرو ای سی ان آلپاری پایین تر از سایر حساب ها از جمله حساب استاندارد و نانو می باشد. به طور کل اسپردها با توجه به شرایط بازار تغییر می یابند.

برای اطلاع از اسپردهای دقیق  و به روز می توانید با پشتیبانی آلپاری فارسی ارتباط برقرار نمایید.

 

🟢مزایای اسپرد حساب pro ecn آلپاری چیست؟

اسپرد از مهمترین عواملی است که در استراتژی معامله گران تاثیر گذار می باشد. در ادامه تعدادی از مهمترین مزایای اسپرد پایین در حساب پرو ای سی را معرفی می نماییم که با ثبت نام در بروکر آلپاری و افتتاح حساب پرو ecn می توانید از آنها بهره مند گردید.

1- کاهش هزینه

2- افزایش سود آوری

3- اجرای سریع معاملات

4- قیمت دقیق و شفاف


نظرات (2)
  1. ممنون بابت مقاله خوبتون. ولی اسپرد حساب Pro Ecn در آلپاری، برای برخی از نمادها، هنوز هم بالاست.

    • خواهش میکنم، معامله‌گرانی که به دنبال اسپرد پایین‌تر برای برخی از نمادها هستند، می‌توانند از بروکرهای دیگری استفاده کنند.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.