🚨بررسی کلاهبرداری بروکر icm – ریسک کلاهبرداری آی سی ام [ICM Brokers] چقدر است؟!

آیا کلاهبرداری بروکر icm حقیقت دارد؟ – چرا ای سی ام بروکرز کلاهبرداری نیست!

یکی از مهمترین معیارهای انتخاب یک بروکر برای معامله گران، اطلاع از اعتبار و یا کلاهبرداری بودن آن است. با توجه به سابقه 15 ساله بروکر آی سی ام بروکرز (ICM Brokers)، این کارگزاری یکی از قدیمی ترین و معتبرترین بروکرهای فعال در بازار فارکس می باشد.

نحوه ثبت نام و افتتاح حساب در بروکر آی سی ام بروکرز

از طرفی وجود شکایات و نظرات منفی بخشی لاینفک از بازارهای مالی بوده و با جستجو در اینترنت ممکن است با شکایات و مشکلاتی در رابطه با بروکر آی سی ام برخورد نمایید.

لذا قصد داریم در این مطلب موضوع کلاهبرداری بروکر icm و اعتبار آن را به طور کامل بررسی نماییم. تریدینگ سنتر توصیه می کند که این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. تا با آگاهی بیشتری نسبت به انتخاب بروکر آی سی ام اقدام نمایید.

کلاهبرداری بروکر icm

 

قبل از بررسی این موضوع مشخصات مهم این بروکر شامل لینک ثبت نام و پشتیبانی این بروکر را در جدول زیر ارائه نموده ایم.

جدول مشخصات بروکر آی سی ام

کلاهبرداری بروکر icm – جدول مشخصات
🔥افتتاح حساب ثبت نام بروکر ای سی ام
📞پشتیبانی پشتبانی فارسی بروکر icm
🟢سال تاسیس 2008
🔵رگولاتروی VFSC
🟣سابقه دامنه سایت 16 سال
👩پشتیبانی فارسی دارد
💰حداقل واریزی $300
🕔ساعت پشتیبانی 24/7

 

 

آیا کلاهبرداری بروکر icm حقیقت دارد؟

با توجه به موارد زیر که توسط کارشناسان تریدینگ سنتر بررسی نمودیم، نمی توان این بروکر را یک کارگزاری کلاهبردار به حساب آورد.

 • سابقه بالا: 15 سال فعالیت در بازار فارکس
 • رگوله بودن: رگولاتوری VFSC با شماره 40320
 • نظرات مشتریان: امتیاز بالا در سایت های مرجع مانند Trustpilot
 • نظر کارشناسان: با مطالعه بررسی ها در سایت های معتبر مانند TradersUnion
 • صحت اطلاعات شرکت: دارای آدرس ثبتی دفتر مرکزی و اطلاعات تماس واقعی
 • پشتیبانی مناسب: ارایه سال ها خدمات پشتیبانی به ایرانیان
 • اعتبار سایت: سابقه ثبت دامنه سایت بالا

 

معاملات طلا در ICM Brokers ، خرید و فروش طلا در بروکر آی سی ام بروکرز ، تریدینگ سنتر

 

 

بررسی کلاهبرداری بروکر icm – چرا آی سی ام بروکرز کلاهبرداری نیست!

در اینجا قصد داریم تعدادی از مهمترین موارد در ارتباط با ادعای کلاهبرداری بروکر icm را بررسی نماییم:

 

سابقه بروکر ای سی ام (ICM Brokers)

این بروکر در سال 2008 و در شهر نیویورک آمریکا تأسیس گردید. لذا یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین بروکرها در بازار فارکس می باشد که سالیان زیادی است به ایرانیان خدمات ارائه می دهد. بنابراین در صورتیکه بروکر icm کلاهبرداری بود، نمی توانست همچین سابقه طولانی ای در این بازار داشته باشد.

 

رگولاتوری آی سی ام بروکرز

وجود رگولاتوری، یکی از مهمترین عوامل جهت اطمینان، امنیت و اعتبار یک بروکر می باشد. اما متاسفانه به دلیل وجود شرایط تحریم برای کشور ایران، هیچ بروکری نمی تواند تحت رگولاتوری معتبر به کاربران ایرانی خدمت رسانی نماید.

بنابراین برای حل این موضوع بروکرهای مانند بروکر icm از رگولاتوری های آفشور که انعطاف پذیری بیشتری دارند، استفاده می نمایند. این بروکرها از اعتبار زیادی برخوردار نبود ولی تا حدی می توانند اطمینان خاطر ایجاد نمایند.

بروکر ای سی ام توسط رگولاتوری کمیسیون خدمات مالی وانواتو (VFSC) به شماره ثبت 40320 رگوله شده است. همچنین آدرس ثبتی در رگولاتوری [Govant Building, Kumul Highway, 1st Floor, Port Vila, Vanuatu] می باشد.

 

بررسی نظرات مشتریان بروکر ICM

با مراجعه به  شیکه های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام و همچنین سایت های معتبر و مرجع مانند تریدرز یونیون (Traders Union) و تراست پایلوت (Trust Pilot) متوجه می شویم که این بروکر از امتیاز خوبی در بین مشتریان برخوردار است.

البته شکایات نیز در رابطه با این بروکر وجود دارد که بیشتر درباره کند بودن فرایند برداشت، طراحی نامناسب سایت و عدم وجود سایت فارسی می باشد.

 

بررسی نظرات متخصصین

در سایت های مرجع و معتبر مانند سایت تریدرز یونیون [Traders Union] و تریدینگ سنتر می توانید بررسی های ارائه شده توسط کارشناسان مجرب را درباره بروکر آی سی ام مطالعه نمایید. البته ممکن است در سایت تریدرز یونیون با نظرات بسیار خوبی از جانب کارشناسان مواجه نشوید. زیرا آنها معیارهای بررسی و مقایسه را با توجه به بهترین بروکرهای جهانی در نظر می گیرند.

اما همانطور که تصویر زیر ملاحظه می فرمایید، بروکر آی سی ام، مدت ها است که بدون هیچ گونه مشکلی از کاربران ایرانی خود پشتیبانی می نماید.

کلاهبرداری بروکر icm
کلاهبرداری بروکر icm – نظر کارشناسان

 

 

بررسی اطلاعات شرکت

یکی از راه هایی که می توان به معتبر بودن یک بروکر پی برد؛ بررسی صحت اطلاعات ثبتی آن بروکر می باشد. با پیگیری های انجام شده توسط تیم تریدینگ سنتر، اطلاعات بروکر آي سی ام از جمله آدرس و شماره تلفن صحیح می باشد که به شرح زیر است:

 

اطلاعات ثبت شده در سایت بروکر ICM:

 • آدرس: Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro MH96960, Marshall Islands
 • آدرس: Suite 382, Beachmont Business Centre, Kingstown, Saint Vincent & the Grenadines
 • تلفن: 9299 528-784-1+

 

اطلاعات ثبت شده در رگولاتوری:

آدرس: Govant Building, Kumul Highway, 1st Floor, Port Vila, Vanuatu

 

بررسی بخش پشتیبانی

یکی از ویژگی یک بروکر معتبر، ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت، سریع و مستمر می باشد. خوشبختانه تیم پشتیبانی بروکر آی سی ام، از تمامی این خصوصیات برخوردار می باشد. از طرفی این بروکر پشتیبانی فارسی را نیز برای کاربران ایرانی خود ارائه نموده است.

 

راه های ارتباطی با پشتیبانی بروکر icm:

 • ایمیل: info@icmbrokers.com
 • تلگرام: برای برقراری ارتباط از طریق تلگرام می توانید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

تماس با پشتیبانی بروکر icm (تریدینگ سنتر) با تلگرام

 

بررسی سابقه و اعتبار سایت آی سی ام بروکرز

با مراجعه به سایت ها و ابزارهای استخراج اطلاعات وب سایت های موجود در اینترنت مانند سایت [Who.is] و [moz.com]، می توان درباره اعتبار و سابقه یک سایت تخقیق نمود. با بررسی سایت بروکر ای سی ام در سایت “who.is” ملاحظه می گردد که دامنه این سایت در سال 2007 ثبت شده است. در نتیجه از سابقه بالایی برخوردار است.

کلاهبرداری بروکر icm
کلاهبرداری بروکر icm – تاریخ ثبت دامنه سایت آی سی ام

 

همچنین نتایج حاصله از سایت “moz” نیز نشاندهنده اعتبار این سایت می باشد.

 • اعتبار دامنه [Domain Authority]: 23
 • امتیاز اسپم [Spam Score]: %2
کلاهبرداری بروکر icm
کلاهبرداری بروکر icm – اعتبار دامنه سایت آی سی ام

 

 

جمع بندی تریدینگ سنتر درباره کلاهبرداری بروکر icm

با توجه به سابقه بیش از 15 ساله، رگوله بودن، نظرات مشتریان و کارشناسان، اعتبار سایت و پشتیبانی با کیفیت بروکر icm از ایرانیان، به هیچ وجه نمی توان این بروکر را کلاهبرداری محسوب نمود. بروکر آی سی ام به دلیل اسپردهای ثابت و پایین و قیمت های دقیق خود از اعتبار زیادی در بین کاربران ایرانی (بخصوص معامله گران طلا) برخوردار می باشد.

برای دریافت مشاوره برای ثبت نام و دریافت ریبیت و کش بک در این بروکر می توانید با پشتیبانی فارسی آی سی ام بروکرز ارتباط برقرار نمایید.

تماس با پشتیبانی بروکر icm (تریدینگ سنتر) با تلگرام

سوالات متداول

🔷آیا کلاهبرداری بروکر icm واقعیت دارد؟

خیر. این بروکر از سابقه بالا، رگولاتوری، بازخورد مثبت مشتریان و کارشناسان، آدرس و اطلاعات ثبتی واقعی برخوردار است. همچنین تا کنون هیچ گونه خبر رسمی ای در رابطه با کلاهبرداری بروکر icm منتشر نگردیده است. لذا با ثبت نام بروکر ای سی ام می توانید با اطمینان خاطر به انجام معاملات خود بپردازید.

🔷آیا بروکر آی سی ام بروکرز رگوله است؟

بله. این بروکر تحت نظارت رگولاتوری [VFSC] فعالیت می نماید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با پشتبانی فارسی بروکر icm ارتباط برقرار نمایید.

 


نظرات (2)
 1. پس چرا انقدر گزارش منفی از ICM Brokers هست

  • گزارش های منفی زیادی در مورد ICM Brokers وجود دارد، اما این بدان معنا نیست که این بروکر کلاهبردار است.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.