⛔️آموزش حذف حساب در لایت فارکس – حذف حساب دمو در لایت فارکس

دانلود اپلیکیشن موبایل تریدینگ لایت فارکسحذف حساب در لایت فارکس چگونه است؟ – راهنمای حذف اکانت لایت فارکس

یکی از مشکلاتی که مشتریان بروکر لایت فارکس با آن مواجه می شوند، این است که نمی دانند، چگونه می توانند حساب دمو یا واقعی خود را حذف نمایند. زیرا گزینه ای برای حذف حساب در لایت فارکس وجود ندارد. لذا در این مقاله قصد داریم یک بار برای همیشه این مشکل را برای شما عزیران حل نماییم.

حذف حساب در لایت فارکس – حذف حساب لایت فارکس – حذف اکانت لایت فارکس – حذف حساب دمو در لایت فارکس – نحوه حذف حساب در لایت فارکس - تریدینگ سنتر

دلایل زیادی  مانند محدودیت در تعداد حساب های افتتاح شده ممکن است باعث شود تا یک مشتری جهت حذف حساب خود اقدام نماید که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

معرفی بروکر لایت فارکس ثبت نام در لایت فارکس
نماینده لایت فارکس درتلگرام پشتیبانی لایت فارکس در واتساپ
نحوه حذف حساب دمو ارتباط با پشتیبانی
نحوه حذف حساب معاملاتی عدم استفاده از حساب به مدت 2 ماه
حداقل واریزی افتتاح حساب 10 دلار
انواع حساب ✅سنتی ✅ECN ✅کلاسیک
رگولاتوری سایسک (CySEC)

 

 

آیکون حذفدلایل حذف حساب در لایت فارکس چیست؟

با توجه به نیاز هر مشتری ممکن است دلایل بسیار متفاوتی برای حذف حساب لایت فارکس وجود داشته باشد که ما به تعدادی از مهمترین آنها اشاره می کنیم.

🔴۱- قصد افتتاح حساب جدید دارید و محدودیت در تعداد حساب ها این اجازه را به شما نمی دهد.

🔴۲- عدم رضایت از خدمات لایت فارکس

🔴۳- انتخاب یک بروکر دیگر برای انجام معاملات

🔴۴- دیگر معامله گر فارکس نیستید و نمی خواهید حسابی داشته باشید.

🔴۵- دیگر از پلتفرم لایت فارکس استفاده نمی کنید.

🔴۶- شما شرایط حداقل واریزی را برای انجام معامله ندارید و نیازی به آن حساب ندارید.

🔴۷- از عملکرد پشتیبانی لایت فارکس راضی نیستید.

و  بسیاری موارد دیگر، لذا در ادامه نحوه حذف حساب دمو در لایت فارکس و همچنین حذف حساب ریل یا واقعی را نیز توضیح خواهیم داد.

 

 

آموزش حذف حساب دمو در لایت فارکس – Liteforex

همانطور که اشاره کردیم تعداد حساب های دمویی که می توانید افتتاح کنید محدود است لذا جهت حذف حساب دمو مورد نظر باید با تیم پشتیبانی لایت فارکس از طریق چت زنده ارتباط برقرار نموده و درخواست حذف حساب دمو لایت فارکس مورد نظر را ارایه نمایید.

همچنین می توانید از طریق لینک های زیر با نماینده رسمی لایت فارکس در ایران نیز ارتباط برقرار نموده تا درکمتر از چند دقیقه این کار را برای شما انجام داده یا شما را راهنمایی نمایند.

لازم به ذکر است برای این کار حتما باید شماره حساب دمو مورد نظر که قصد حذف آن را دارید ارایه نمایید. ممکن است لایت فارکس  از شما مدارکی را جهت اطمینان درخواست نماید که باید برایشان ارسال نمایید. پس از تایید درخواست شما، در کمتر از چند دقیقه حساب مورد نظرتان حذف می گردد.

تماس با پشتیبانی فارسی لایت فارکس تریدینگ سنتر با واتساپ تماس با پشتیبانی لایت فارکس تریدینگ سنتر با تلگرام

 

 

نحوه حذف حساب ریل یا واقعی در لایت فارکس – Litefinance Account

در کابین شخصی لایت فارکس هیچ گزینه برای حذف حساب وجود ندارد. لذا در صورتی که با توجه به دلایل ذکر شده یا هر دلیل موجه دیگری تصمیم گرفتید که حساب معاملاتی خود را حذف نمایید، باید با پشتیبانی لایت فارکس ارتباط برقرار نمایید. برای این کار می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید.

البته بر اساس پیگیری ما از مشاوران لایت فارکس، در صورتیکه به مدت 2 ماه از حساب معاملاتی خود استفاده نکنید، حساب شما به صورت خودکار حذف می گردد. لازم به ذکر است که بروکر لایت فارکس یکی از بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان می باشد. لذا سعی کنید دلیل موجه ای برای حذف حساب داشته باشید.

به عنوان مثال اگر از میزان ریبیت یا کش بک این بروکر راضی نبوده اید، می توانید از طریق نماینده رسمی (IB) لایت فارکس در ایران نسبت به افتتاح حساب اقدام نمایید تا از خدمات ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده مانند ۵۰ درصد ریبیت یا کش بک IB و یا انواع بونوس های تشویقی برخوردار گردید.

برای این کار می توانید با تیم پشتیبانی تریدینگ سنتر (نماینده رسمی لایت فارکس) از طریق لینک های زیر ارتباط برقرار نمایید.

تماس با پشتیبانی تریدینگ سنتر با واتساپ تماس با پشتیبانی فارسی بروکر لایت فارکس از طریق تلگرام

سوالات متداول

🟢نحوه حذف حساب در لایت فارکس چگونه است؟

برای حذف حساب، هیچ گونه گزینه ای در بروکر لایت فارکس وجود ندارد و برای حذف حساب معاملاتی، کافیست 2 ماه از حساب خود استفاده نکنید. سپس حساب شما به صورت اتومات حذف می شود. همچنین می توانید با پشتیبانی لایت فارکس در ایران ارتباط برقرار نمایید.

🙍🏻‍♀️پشتیبانی لایت فارکس با تلگرام🙍🏻‍♀️

🙍🏻‍♀️پشتیبانی لایت فارکس با واتساپ🙍🏻‍♀️

 

🟢نحوه حذف حساب دمو در لایت فارکس چگونه است؟

برای حذف حساب دمو باید از طریق چت زنده لایت فارکس و با ارسال شماره حساب دمو برای پشتیبانی، درخواست خود را ارایه نمایید. همچنین می توانید از طریق لینک های زیر با نماینده رسمی لایت فایننس در ایران ارتباط برقرار نمایید.

🙍🏻‍♀️پشتیبانی لایت فارکس با تلگرام🙍🏻‍♀️

🙍🏻‍♀️پشتیبانی لایت فارکس با واتساپ🙍🏻‍♀️

 

پس از تایید در مدت کوتاهی حساب دمو لایت فارکس حذف می گردد.


نظرات (2)
  1. من از لایت فارکس رضایت داشتم، اما دیگر قصد معامله ندارم. حذف حساب در لایت فارکس راحت بود و در کمتر از 24 ساعت انجام شد.

    • از شنیدن رضایت شما از لایت فارکس خوشحال شدیم. ما همیشه تلاش می‌کنیم تا خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهیم.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.