🕔ساعت کاری بروکر لایت فارکس به وقت ایران – بهترین ساعت معامله در لایت فایننس

ساعت کاری لایت فارکسساعت کاری بروکر لایت فارکس – ساعت بروکر پشتیبانی لایت فایننس

در دنیای معاملات فارکس، آگاهی معامله گران از ساعات کاری یک بروکر جهت برنامه ریزی موثر برای استراتژی ها و استفاده از فرصت های بازار بسیار مهم می باشد.

بروکر لایت فارکس با بیش از 18 سال سابقه به عنوان یکی از بهترین بروکرهای فارکس، طیف متنوعی از نمادها و فرصت های معاملاتی را در اختیار معامله گران قرار می دهد. برای ثبت نام در لایت فارکس می توانید از دکمه زیر استفاده نمایید.

ثبت نام در بروکر لایت فارکس یا لایت فایننس

برای آشنایی با مراحل ثبت نام در این بروکر می توانید مقاله آموزش ثبت نام در لایت فارکس را مطالعه نمایید. در این مقاله به صورت تصویری به بر روی فرآیند ثبت نام پرداخته ایم.

در این مقاله، تریدینگ سنتر به بررسی ساعات کاری لایت فارکس در بازارهای مالی مختلف مانند بازار فارکس و بازار ارز دیجیتال می پردازد. اطلاع از ساعت کاری بروکر لایت فارکس شما را برای تصمیم گیری آگاهانه و انجام معاملات موفق کمک خواهد نمود.

ساعت کاری بروکر لایت فارکس - ساعت بروکر لایت فارکس - تریدینگ سنتر

 

ساعت کاری لایت فارکسساعت کاری بروکر لایت فارکس چیست؟

در بروکر لایت فارکس می توانید در بازار فارکس، کالاها، سهام ها یا معاملات رمزارزهای CFD  به شرح زیر به معامله بپردازید.

ساعات کار در بازار فارکس و سهام: 5 روز در هفته به صورت شبانه روزی (5/24) – دوشنبه تا جمعه

ساعات کار در بازار CFD رمزارزها: 7 روز هفته به صورت شبانه روزی (7/24)

ساعت کار پشتیبانی لایت فارکس: 5 روز در هفته به صورت شبانه روزی (5/24) – دوشنبه تا جمعه

نکته:

تنها نکته ای  باید توجه نمایید این است که از ماه اکتبر تا مارس، ساعت رسمی یک ساعت به جلو تغییر می کند.

 

🔥بروکر لایت فارکس – Liteforex ثبت نام در بروکر لایت فارکس
💎پشتیبانی لایت فایننس فارسی پشتیبانی لایت فارکس
🕔ساعت کار لایت فارکس در بازار فارکس 5/24 – دوشنبه الی جمعه
🕔ساعت کار معاملات CFD ارزهای دیجیتال 7/24 – 7 روز هفته
🕔ساعت کار پشتیبانی لایت فارکس 5/24 – دوشنبه الی جمعه

 

 

ساعت کاری لایت فارکسبررسی ساعت کاری بروکر لایت فارکس در بازارهای مختلف به وقت ایران

با توجه به اینکه بازارهای مالی مختلف مانند بازار فارکس، بازار سهام و بازار ارزهای دیجیتال شرایط کاری متفاوتی دارند، در ادامه به معرفی ساعات کاری این بازارها در بروکر لایت فارکس می پردازیم.

از طرفی باید بدانید که ساعت بروکر لایت فارکس بر طبق ساعت گرینویچ GMT+2 تنظیم شده است که عدد 2+ در جلوی GMT نشانده اختلاف زمانی 2 ساعت جلوتر از ساعت گرینویچ می باشد.

حال آنکه ساعت در کشور ایران معادل GMT+3:30 می باشد. لذا معامله گران ایرانی برای دستیابی به ساعت کاری لایت فارکس به وقت ایران باید 1:30 ساعت اختلاف زمانی را به ساعت های ارایه شده در بروکر لایت فارکس اضافه نمایند.

نحوه ورود و ثبت نام در سایت اصلی لایت فارکس یا لایت فایننس

 

ساعت کاری لایت فارکسساعت کاری بروکر لایت فارکس در بازار فارکس و سهام

در بازار فارکس و معاملات کالاها، فلزات گرانبها، شاخص ها و  سهام ها می توانید در 5 روز هفته یعنی روزهای دوشنبه تا جمعه به صورت شبانه روزی به معامله بپردازید. (24/5)

یعنی از ساعت 00:00 روز دوشنبه الی ساعت 23:59 روز جمعه به وقت گرینویچ GMT+2 در لایت فارکس که معادل ساعت 01:30 روز سه شنبه الی ساعت 1:29 روز شنبه به وقت ایران GMT+3:30 می باشد.

 

 

ساعت کاری بروکر لایت فارکسساعت کاری بروکر لایت فارکس در بازار ارزهای دیجیتال CFD

ساعت کاری لایت فارکس برای معاملات بازار ارزهای دیجیتال به صورت شبانه روزی در 7 روز هفته می باشد. (24/7)

یعنی از ساعت 00:00 روز دوشنبه الی ساعت 23:59 روز یکشنبه به وقت گرینویچ GMT+2 در لایت فارکس که معادل ساعت 01:30 روز سه شنبه الی ساعت 01:29 روز دوشنبه به وقت ایران GMT+3:30 می باشد.

 

راهنمای ثبت نام و افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس

 

 

پشتیبانی لایت فارکسساعت کار پشتیبانی بروکر لایت فارکس به وقت ایران

یکی از مزایای بخش پشتیبانی لایت فارکس ارایه خدمات به فارسی زبانان می باشد. لذا ایرانیان می توانند به صورت 24 ساعته در 5 روز هفته با تیم پشتیبانی لایت فارکس فارسی در ارتباط باشند. در واقع ساعت کاری پشتیبانی این بروکر از ساعت 01:30 روز سه شنبه الی ساعت 01:29 روز شنبه به وقت ایران (GMT+3:30) می باشد.

اما از طرفی می توانید با نمایندگی رسمی لایت فارکس در ایران (پشتیبانی تریدینگ سنتر) از طریق لینک زیر در تمام طول هفته از ساعت 9 الی 19 ارتباط برقرار نمایید.

تماس با پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام فارسی (تریدینگ سنتر)

نظر تریدینگ سنتر درباره ساعت کاری لایت فارکسنظر تریدینگ سنتر درباره ساعت کاری بروکر لایت فارکس

معامله گرانی که به دنبال موفقیت در معاملات خود می باشند باید از ساعات کاری لایت فارکس اطلاع دقیق داشته باشند و دارای برنامه ریزی و نظم بالای باشند. آگاهی از همپوشانی زمانی سشن های معاملاتی و تغییرات مربوطه در حجم نقدینگی برای همه معامله گران از اهمیت زیادی برخوردار بوده و می تواند  بر استراتژی ها و نتایج معاملات آنها تأثیرگذار باشد.

تریدرها می توانند با اطلاع از ساعات پیک معاملات، رویداد ها و اخبار باز، شرایط بازار را به خوبی بررسی نموده و بهترین تصمیم را اتخاذ نمایند و در با انجام معاملات در بروکرهای معتبر فارکس  مانند بروکر آلپاری یا بروکر لایت فارکس، سود خود را به حداکثر برسانند.

سوالات متداول

🟢ساعت کاری پشتیبانی لایت فارکس چیست؟

پشتیبانی لایت فارکس فارسی به صورت 24 ساعته در 5 روز هفته یعنی از ساعت 01:30 سه شنبه الی 01:29 شنبه به وقت گرینویچ GMT+3:30

برای ارتباط با کارشناسان لایت فارکس می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

🔵پشتیبانی لایت فارکس 🔵

🟢ساعت کاری بروکر لایت فارکس در بازار فارکس چیست؟

با ثبت نام در بروکر لایت فارکس می توانید در بازار فارکس و سهام، 5 روز در هفته از ساعت 01:30 سه شنبه الی 01:29 شنبه به وقت ایران (GMT+3:30) به انجام معامله بپردازید.


نظرات (2)
  1. اینکه ساعت کاری بروکر لایت فارکس یکسره و 24 ساعته هست خیلی خوبه

    • بله، ساعت کاری بروکر لایت فارکس، بسیار مناسب برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال است و به معامله‌گران این امکان را می‌دهد تا در هر زمان از روز و هر روز هفته، معاملات خود را انجام دهند.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.