🪙افتتاح حساب نانو آلپاری nano – حساب میکرو آلپاری چیست؟

حساب سنتی آلپاریویژگی های حساب نانو آلپاری – اسپرد حساب نانو الپاری

در بروکر آلپاری که در حال حاضر یکی از بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان می باشد، حساب سنتی (Cent) یا حساب نانو آلپاری، مناسب معامله گرانی طراحی شده است که ترجیح می دهند با مبالغ کم به معامله پرداخته و همچنین حداقل میزان واریزی را داشته باشد.

در این نوع حساب معامله گران می تواند با واحد پولی سنت به جای دلار و یورو به معامله بپردازند. برای افتتاح حساب نانو آلپاری نیاز به هیچ گونه واریزی نبوده ولی برای انجام معاملات، حداقل مبلغ شارژ 1 دلار می باشد.

در نتیجه حساب سنتی الپاری، بهترین نوع حساب برای مبتدیان و معامله گرانی است که سرمایه محدودی دارند. البته اسکالپرها نیز از این حساب استفاده می نمایند. لذا در صورت تمایل برای افتتاح حساب نانو، حتما باید در بروکر آلپاری ثبت نام نمایید.

ثبت نام در بروکر باینری آلپاری

جهت مشاهده آموزش ثبت نام در این کارگزاری می توانید مقاله ثبت نام در آلپاری را مطالعه نمایید. تریدینگ سنتر در این مقاله به آموزش افتتاح حساب سنتی در آلپاری به صورت تصویری و همچنین بررسی مزایا و معایب حساب سنتی خواهد پرداخت.

حساب نانو آلپاری – اسپرد حساب نانو آلپاری - حساب سنتی آلپاری - تریدینگ سنتر

 

 

حساب نانو آلپاری چیست؟حساب نانو آلپاری چیست؟

حساب نانو الپاری در واقع حسابی است که معاملات در آن با واحد پولی سنت صورت می پذیرد. نام های دیگر این حساب، حساب سنتی یا حساب میکرو می باشد. حداقل واریزی در این حساب 1 دلار بوده که کمترین مبلغ شارژ را در بین حساب های معاملاتی دارا می باشد.

از طرفی حداقل اسپرد به صورت شناور از 0.3 پیپ شروع شده و حداکثر اهرم ارایه شده 1:500 می باشد. حداقل حجم معامله 100 لات و حداکثر آن 1000 لات در نظرگرفته شده است.

این حساب بهترین گزینه برای یک شروع عالی در بازار فارکس برای افراد مبتدی و کسانی است که سرمایه کمی دارند. با استفاده از این حساب با کمترین ریسک می توانید به انجام معاملات با پول واقعی پرداخته و با شرایط آن اشنا شوید. همچنین می توانید مهارت معامله گری خود را افزایش داده و استراتژی های معاملاتی را آزمایش نمایید.

سپس با آگاهی و مهارت کافی، با سرمایه بیشتر در سایر حساب های معاملاتی مانند حساب استاندارد یا ECN به معامله بپردازید. لازم به ذکر است حساب نانو تنها بر روی متاتریدر 4 ارایه شده است و حساب دمو برای آن وجود ندارد.

 

 

🌐بررسی بروکر آلپاری 💻ثبت نام در بروکر آلپاری
🙍🏻‍♀️تماس با کارشناسان آلپاری 🔵پشتیبانی آلپاری در تلگرام
🔰نام حساب تجاری حساب نانو آلپاری – Mt4
💵ارز پایه USD cents (USC) – EUR cents (EUC)
🟠پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 – MT4
🔴نحوه اجرای معاملات اجرای آنی – Instant Execution
🟢حداقل مبلغ واریزی 1 دلار
♦️حداکثر لوریج 1:500
🔷تعداد نمادها در بازار فارکس 33
☀️تعداد در بازار فلزات گرانبها 2
💹نمادها در معاملات  CFD ندارد
✳️حداکثر حجم معامله 100 لات
🪙حداقل اسپرد در حساب nano شروع از 0.3 پیپ
♦️حداکثر تعداد سفارشات باز 50
❇️حداکثر تعداد سفارشات معلق | Pending Order 50
☀️استاپ اوت – Stop Out 10 ٪
⛔️کال مارجین – Margin 50 ٪
کمیسیون – Commission ندارد
🕋حساب اسلامی | Islamic Account ندارد

 

 

افتتاح حساب نانو آلپارینحوه افتتاح حساب سنتی در آلپاری برای ایرانیان

همانطور که به آن اشاره شد با حداقل واریزی 1 دلار می توانید نسبت به افتتاح حساب سنتی آلپاری اقدام نمایید. حداکثر لوریج ارایه شده 1:500 بوده و مقدار هر لات در این حساب معادل 0.01 لات استاندارد می باشد.

این حساب تنها بر روی پلتفرم متاتریدر 4 ارایه گردیده است و حساب دمو برای آن وجود ندارد. از مزایای این حساب، عدم دریافت کمیسیون بوده و اسپرد حساب سنتی الپاری به صورت شناور و از 0.3 پیپ می باشد.

پس از ثبت نام در آلپاری، وارد کابین شخصی شده و مطابق تصویر و دستورالعمل های زیر اقدام نمایید.

ثبت نام در بروکر باینری آلپاری

مرحله اول: ورود به صفحه افتتاح حساب در کابین شخصی

۱- در کابین آلپاری بر روی دکمه “افتتاح حساب” کلیک نمایید.

 

حساب نانو آلپاری - حساب سنتی آلپاری - نحوه افتتاح حساب نانو در آلپاری - تریدینگ سنتر

 

مرحله دوم: تکمیل فرم افتتاح حساب نانو

1- در اینجا بازار معاملات فارکس (فارکس، فلزات و CFD) را با کلیک بر روی سربرگ مربوطه انتخاب نمایید.

2- گزینه “معامله مستقل” (حساب تجاری) را انتخاب کنید.

3- برای افتتاح حساب نانو الپاری، گزینه “حقیقی” را انتخاب نمایید. (حساب دمو برای نانو ارایه نشده است.)

4- حساب نانو متاتریدر 4 (nano.mt4) انتخاب نمایید. (حساب نانو متاتریدر 5 ارایه نشده است.)

5- پس از انتخاب حساب نانو، در این بخش می توانید مشخصات حساب شامل نوع پلتفرم معاملاتی، حداقل واریزی و حداقل اسپرد را مشاهده نمایید.

6- ارز معاملاتی مورد نظر برای نمایش موجودی و انجام معاملات را از بین ارزهای دلار یا یورو انتخاب کنید.

7- در صورت تمایل با تیک زدن این گزینه  و سپس وارد نمودن نام کاربری برای شرکت در انجمن MQL5 (شرکت سازنده متاتریدر) می توانید در این انجمن به گفتگو و فعالیت بپردازید.

8- در آخر بر روی دکمه “افتتاح حساب” کلیک کنید.

حساب نانو آلپاری - حساب سنتی آلپاری - نحوه افتتاح حساب نانو در آلپاری - تریدینگ سنتر
افتتاح حساب نانو آلپاری

 

مرحله سوم: مشاهده جزییات حساب نانو

در صفحه بعدی اطلاعات حساب استاندارد افتتاح شده از جمله نام کاربری، نام سرور، نوع ارز پایه، کلمه رمز، رمز تلفنی و رمز سرمایه گزار ارایه می گردد. همچنین می توانید در این صفحه می توانید نرم افزار متاتریدر 4 آلپاری را دانلود نمایید.

حساب نانو آلپاری - حساب سنتی آلپاری - نحوه افتتاح حساب نانو در آلپاری - تریدینگ سنتر

 

 

 

مزایای حساب نانو آلپاری مزایای حساب سنتی آلپاری – Alpari Nano Account

این نوع مزایای زیادی باری معامله گران و به خصوص معامله گران مبتدی به همراه دارد که مهمترین مزایای حساب نانو آلپاری شامل موارد زیر می گردد.

 

🟢حداقل واریزی پایین

در مقایسه با سایر انواع حساب‌های لایت فارکس، حساب سنتی دارای حداقل میزان واریزی  یعنی 1 دلار می باشد. این امکان برای معامله‌گران بیشتری اجازه می دهد تا با مبلغ بسیار کمتری انجام معاملات خود را در بازار واقعی آغاز نمایند.

 

🟢ارز پایه سنت

استفاده از ارز پایه سنت به جای دلار و یورو به معامله گران این اجازه را می دهد که با حجم سرمایه کمتری معاملات خود را انجام داده و مدیریت سرمایه بهتری انجام دهند.

 

🟢مدیریت ریسک

با اجرای معاملات با حجم کمی از سرمایه در حساب سنتی، می‌توانید ریسک خود را به حداقل برسانید. به همین دلیل، برای معامله‌گرانی که در حال یادگیری و تمرین استراتژی‌ های مختلف معاملاتی هستند و قصد دارند ریسک خود را به حداقل برسانند، این روش بسیار مناسب است.

 

🟢پلتفرم پیشرفته متاتریدر

حساب نانو الپاری بر روی دو پلتفرم معاملاتی بسیار محبوب، یعنی متاتریدر ۴ و متاتریدر ۵ در اختیار معامله گران ارایه شده است. این پلتفرم‌ها به عنوان یکی از پیشرفته‌ ترین و قدرتمندترین پلتفرم‌های معاملاتی در بازار شناخته شده‌اند و امکانات فراوانی از جمله نمودارهای گسترده، اندیکاتورها و اسیلاتورها، و قابلیت معاملات خودکار از طریق اکسپرت‌ ها را فراهم می‌کنند.

با استفاده از این پلتفرم‌ها، معامله‌گران می‌توانند به صورت حرفه‌ای و تخصصی در بازار فارکس فعالیت نموده و از امکانات پیشرفته آنها بهره‌برداری کنند.

 

🟢بهبود مهارت معامله گری

استفاده از حساب نانو آلپاری، به ویژه به منظور آموزش و بهبود مهارت‌ها، بسیار مفید است. با این نوع حساب، شما قادر خواهید بود استراتژی‌ های معاملاتی خود را آزمایش کرده و عملکرد پلتفرم را با ریسک مالی بسیار پایین مورد بررسی قرار دهید.

به این ترتیب، این فرصت را خواهید داشت تا تجربه عملی کسب کنید و مهارت‌ های معاملاتی خود را بدون نیاز به سرمایه‌ گذاری قابل توجه بهبود بخشید.

 

 

ثبت نام در بروکر آلپاری - افتتا حساب آلپاری

 

پشتیبانی برای حساب نانو آلپارینحوه ارتباط با مشاوران آلپاری برای افتتاح حساب سنتی

برای افتتاح حساب سنتی می توانید با پشتیبانی آلپاری در ایران  از ساعت 9 الی 19 از طریق دکمه زیر ارتباط برقرار نمایید. کارشناسان مجرب و فارسی زبان آلپاری همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهند بود.

تماس با پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری در تلگرام

 

نظر تریدینگ سنتر درباره حساب نانو آلپاری

یکی از مزایای مهمی که بروکر آلپاری برای مشتریان خود ارایه نموده حساب سنتی می باشد. بسیاری از معامله گران سرمایه زیادی برای ورود به بازارهای مالی ندارند. لذا این حساب بهترین گزینه برای معامله گران مبتدی است که سرمایه کمی داشته و یا می خواهند با سرمایه کمی وارد بازار شده و کسب تجربه نمایند.

این موضوع، به خصوص برای معامله گران ایرانی بسیار مفید می باشد، زیرا نیاز نیست از سرمایه زیادی برای انجام معاملات خود استفاده نمایند. از دیگر بروکرها ی معتبر فارکس که این نوع حساب را ارایه نموده، بروکر لایت فارکس می باشد.

سوالات متداول

🟢افتتاح حساب سنتی آلپاری چگونه است؟

پس از ثبت نام در بروکر آلپاری، برای افتتاح حساب نانو کافی وارد کابین شخصی آلپاری شده و از قسمت افتتاح حساب نسبت به ساخت حساب سنتی الپاری اقدام نمایید. برای دریافت مشاوره می توانید با پشتیبانی آلپاری در تلگرام ارتباط برقرار نمایید.

 

🟢حداقل مبلغ واریزی حساب نانو آلپاری چقدر است؟

1 دلار

یکی از مزایای مهم حساب سنتی الپاری، امکان افتتاح حساب نانو تنها با 1 دلار می باشد. برای دریافت مشاوره جهت افتتاح حساب با پشتیبانی آلپاری در تلگرام تماس حاصل فرمایید.


نظرات (2)
  1. حساب نانو آلپاری یک گزینه عالی برای معامله‌گرانی که می‌خوان با ریسک کم شروع کنن

    • دقیقا. این حساب دارای اسپرد بسیار پایین و لوریج بالا است، که به معامله‌گران این امکان را می‌دهد تا با حجم معاملات بیشتر و ریسک کمتری معامله کنند.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.