🔥افتتاح حساب استاندارد آلپاری – اسپرد حساب استاندارد آلپاری

آیکون همه چیز بروکربررسی حساب استاندارد آلپاری – افتتاح حساب واقعی در آلپاری alpari

حساب استاندارد (Standard) در بروکر آلپاری، بهترین انتخاب برای معامله گرانی است که به دنبال تجربه ای جامع در معاملات با استراتژی های قابل اعتماد می باشند. از طرفی بروکر آلپاری، حساب استاندارد را بهترین حساب برای شروع معاملات در بازار فارکس معرفی نموده است.

با ثبت نام در آلپاری که یکی از بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان می باشد، به راحتی می توانید از طریق کابین شخصی آلپاری نسبت به افتتاح حساب استاندارد اقدام نمایید. امکان افتتاح حساب حقیقی و دمو برای این حساب ارایه شده است.

ثبت نام در بروکر باینری آلپاری

این حساب با مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و مزایا طراحی شده است که به خوبی به نیازهای معامله‌گران مبتدی و حرفه‌ای پاسخ می‌دهد و آنها را با ابزارهای لازم برای موفقیت در بازارهای مالی مجهز می‌کند.

پس با تریدینگ سنتر همراه باشید تا اطلاعات مفیدی را درباره حساب استاندارد آلپاری یدست آورید.

حساب استاندارد آلپاری چیست - اسپرد حساب استاندارد آلپاری - تریدینگ سنتر

 

💰حساب استاندارد آلپاری چیست؟

حساب استاندارد الپاری در واقع حسابی است که آلپاری سعی نموده، تمامی قابلیت های مورد نیاز برای معامله گران مبتدی و حرفه ای را در یک جا فراهم آورد.

حداقل مبلغ واریزی برای حساب استاندارد در متاتریدر 4 معادل 20 دلار و در متاترید 5 معادل 100 دلار می باشد. همچنین میزان اسپرد در آن به صورت شناور و از 0.8 پیپ شروع می شود. همچنین قیممت ها در حساب استاندارد تا پنج رقم اعشار نمایش داده می شوند که بدین ترتیب قیمت‌های بسیار دقیقی را در اختیار معامله گران قرار می دهد.

از مزایای مهم حساب استاندارد عدم دریافت کمیسیون برای انجام معاملات می باشد.  از طرفی حداکثر لوریج ارائه شده 1:1000 بوده که اهرم جذابی برای معامله گران می باشد. همچنین امکان درخواست حساب اسلامی آلپاری برای این نوع حساب ارایه شده است.

حساب استاندارد الپاری بر روی پلتفرم های محبوب متاتریدر ۴ و ۵ ارائه گردیده است.  لذا با توجه به موارد ذکر شده  در صورت تمایل جهت افتتاح حساب می توانید از لینک ثبت نام در جدول زیر استفاده نمایید.

 

 

آیکون مدارکجدول مشخصات حساب استاندارد آلپاری

🔥معرفی بروکر آلپاری 🔥ثبت نام در آلپاری
🙍🏻‍♀️تماس با مشاور آلپاری 🔵پشتیبانی آلپاری در تلگرام
🔰نوع حساب معاملاتی حساب استاندارد آلپاری Standard
💵ارز پایه دلار و یورو
💰حداقل واریزی 20 دلار در MT4 و 100 دلار در MT5
🔷سیستم اجرای معامله اجرای آنی – Instant Execution
⬆️حداکثر لوریج 1:1000
🪙کمیسیون ندارد
💎حساب پم PAMM دارد
پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5
🔵اسپرد شناور از 0.8 پیپ
🕋حساب اسلامی دارد
🟣سود سالانه ندارد
♦️حداکثر تعداد سفارش 100 در MT4 و 500 در MT5
⛔️کال مارجین 50٪
☀️استاپ اوت 20٪

 

 

ثبت نام در بروکر آلپاری - افتتا حساب آلپاری

 

میزان کمیسیون . اسپرد در بروکربررسی اسپرد حساب استاندارد آلپاری – Spread

حداقل اسپرد در حساب استاندارد بروکر  آلپاری می تواند بسته به شرایط بازار و نماد معاملاتی مورد معامله متفاوت باشد. اسپردها تفاوت بین قیمت خرید و فروش یک نماد معاملاتی را نشان می دهند و می توانند بر اساس نقدینگی بازار، نوسانات و عوامل دیگر در نوسان باشند.

آلپاری در تلاش است تا اسپردهای رقابتی را به مشتریان خود ارائه دهد تا شرایط معاملاتی مطلوبی را برای آنها فراهم نماید. با این حال، توجه به این نکته مهم است که اسپردها شناور و متغیر هستند و می‌توانند در زمان نوسانات بالا در بازار یا بخاطر نقدینگی پایین، افزایش پیدا کنند.

برای به دست آوردن دقیق ترین و به روزترین اطلاعات در مورد حداقل اسپرد برای حساب استاندارد آلپاری، توصیه می شود به سایت رسمی آلپاری مراجعه کنید و با انتخاب حساب مورد نظر در قسمت افتتاح حساب در کابین شخصی، میزان حداقل اسپرد حساب مورد نظر را در بخش “جزییات حساب” مشاهده نمایید.

حساب استاندارد آلپاری چیست - اسپرد حساب استاندارد آلپاری - تریدینگ سنتر

 

یا با پشتیبانی آلپاری فارسی تماس بگیرید. آنها می توانند جزئیات خاصی را در مورد اسپرد برای نمادهای معاملاتی مختلف و هرگونه تغییر احتمالی در اسپرد بر اساس شرایط بازار را به شما ارائه دهند.

تماس با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن در تلگرام (تریدینگ سنتر)

همچنین می توانید در پلتفرم معاملاتی متاتریدر آلپاری به اسپرد انواع نمادهای معاملاتی به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید.

 

 

آیکون ثبت نام بروکرآموزش افتتاح حساب استاندارد آلپاری – حساب استاندارد حقیقی و دمو

پس از ثبت نام در آلپاری و تکمیل احراز هویت، وارد کابین شخصی آلپاری خود شوید.برای ثبت نام می توانید از دکمه زیر استفاده نمایید.

ثبت نام در بروکر باینری آلپاری

سپس برای افتتاح حساب استاندارد مطابق تصاویر و دستورالعمل های زیر عمل نمایید.

مرحله اول:

۱-  در کابین شخصی آلپاری بر روی دکمه “افتتاح حساب” کلیک نمایید.

حساب استاندارد آلپاری چیست - افتتاح حساب استاندارد آلپاری - تریدینگ سنتر

مرحله دوم:

1- در اینجا بازار معاملات فارکس (فارکس، فلزات و CFD) را با کلیک بر روی سربرگ مربوطه انتخاب نمایید.

2- گزینه “معامله مستقل” (حساب تجاری) را انتخاب کنید.

3- برای افتتاح حساب حقیقی استاندارد، گزینه “حقیقی” و برای افتتاح حساب استاندارد دمو، گزینه “مجازی” را انتخاب نمایید.

4- حساب استاندارد متاتریدر 4 (standard.mt4) یا حساب استاندارد متاتریدر 5 آلپاری (standard.mt5) را با توجه به نظر خود انتخاب نمایید.

5- پس از انتخاب حساب استاندارد مورد نظر، در این بخش می توانید مشخصات حساب شامل نوع پلتفرم معاملاتی، حداقل سپرده یا واریزی و حداقل اسپرد را مشاهده نمایید.

6- ارز معاملاتی مورد نظر برای نمایش موجودی و انجام معاملات را از بین ارزهای دلار یا یورو انتخاب کنید.

7- در صورت تمایل با تیک زدن این گزینه  و سپس وارد نمودن نام کاربری برای شرکت در انجمن MQL5 (شرکت سازنده متاتریدر) می توانید در این انجمن به گفتگو و فعالیت بپردازید.

8- در آخر بر روی دکمه “افتتاح حساب” کلیک کنید.

حساب استاندارد آلپاری چیست - افتتاح حساب استاندارد آلپاری - تریدینگ سنتر

 

در صفحه بعدی اطلاعات حساب استاندارد افتتاح شده از جمله نام کاربری، نام سرور، نوع ارز پایه، کلمه رمز، رمز تلفنی و رمز سرمایه گزار ارایه می گردد. همچنین می توانید در این صفحه نرم افزار متاتریدر 4 یا 5 آلپاری را دانلود نمایید.

حساب استاندارد آلپاری چیست - اسپرد حساب استاندارد آلپاری - تریدینگ سنتر

 

 

 

نمای کلی تقویم اقتصادینظر تریدینگ سنتر درباره حساب استاندارد الپاری

حساب استاندارد در آلپاری، از اسپردهای کمی بیشتر نسبت به حساب‌ ECN آلپاری برخوردار است، اما با حداقل واریز کمتری برای فعال شدن همراه است. همچنین، حداکثر اهرم مجاز در این حساب 1:1000 است و شما می‌توانید بر روی تمامی ابزارهای مالی موجود مانند ارزهای دیجیتال، شاخص‌ها و نفت معامله کنید.

با انتخاب حساب استاندارد در آلپاری، برای معامله‌ گران مبتدی و حرفه‌ای، یک محیط مناسب برای دستیابی به موفقیت در معاملات فراهم می گردد.

همچنین با ثبت نام در آلپاری و افتتاح حساب استاندارد، شما از اسپردهای رقابتی، قیمت‌های دقیق، و مجموعه‌ای جامعی از ابزارها و نمادهای معاملاتی بهره‌مند خواهید شد. با استفاده از این امکانات، می‌توانید در فعالیت‌ های معاملاتی خود پیشرفت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره، می‌توانید با کارشناسان فارسی زبان آلپاری از طریق لینک زیر ارتباط برقرار نمایید.

تماس با پشتیبانی فارسی بروکر لایت فارکس از طریق تلگرام

سوالات متداول

🟢حداقل واریزی برای افتتاح حساب استاندارد آلپاری چقدر است؟

20 دلار

حداقل واریزی برای حساب استاندارد در متاترید 4 معادل 20 دلار و برای متاتریدر 5 معادل 100 دلار می باشد. جهت افتتاح حساب استاندارد در بروکر آلپاری باید در این کارگزاری ثبت نام  نمایید. برای این کار می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

🔥ثبت نام در آلپاری🔥

🟢لینک افتتاح حساب استاندارد آلپاری چیست؟

برای ساخت حساب استاندارد در بروکر آلپاری می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

🔥حساب استاندارد آلپاری🔥

برای دریافت مشاوره از پشتیبانی آلپاری فارسی از لینک زیر استفاده نمایید.

🔥پشتیبانی آلپاری در تلگرام🔥

 


نظرات (2)
  1. حداقل سپرده برای افتتاح حساب استاندارد آلپاری چقدر است؟

    • حداقل سپرده برای افتتاح حساب استاندارد آلپاری 100 دلار است.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.