نظرات در مورد بروکر کوتکس (quotex) | دیدگاه مردم و کارشناسین

بعید است صحبت از «معاملات باینری آپشن» شود و نام بروکر کوتکس (Quotex) برای معامله گران نا آشنا باشد! چراکه این پلتفرم معاملاتی محبوب، یکی از بهترین ها در زمینه ارائه خدمات باینری آپشن (Binary Options) محسوب می شود. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که نظرات در مورد بروکر کوتکس بسیار متفاوت است… یقینا نظر یک تریدر حرفه ای با یک شخص مبتدی، یکی نیست! از همین روی، ما در این مقاله قصد داریم نظرات در مورد quotex توسط معامله گران حرفه ای –مبتدی را با یکدیگر بررسی کنیم. با ما تا پایان این مقاله همراه شوید تا به شما بگوییم که طبق نظرات مردم، آیا کوتکس بروکر خوبی برای سرمایه گذاری است یا خیر؟!

نظرات در مورد بروکر کوتکس
نظرات در مورد بروکر کوتکس

 

معرفی بروکر کوتکس (quotex)

پیش از آن که به سراغ «نظرات در مورد بروکر کوتکس» برویم، در مورد این بروکر توضیحاتی را ارائه می دهیم تا آشنایی نسبی با این پلتفرم معاملاتی محبوب داشته باشید. کوتکس- quotexیک بروکر باینری آپشن/معاملات دودویی است که از سال 2019 شروع به فعالیت کرد. این بروکر توسط شرکت Maxbit LLC تاسیس شده است و در کشور سنت وینسنت و گرنادین ها قرار دارد؛ البته این بروکر در بیشتر از 20 کشور جهان نمایندگی دارد. کوتکس تحت رگوله FSASVG فعالیت می کند و افتتاح حساب در این کارگزاری مبلغ 10$ است. تمامی حساب های معاملاتی که در کوتکس در دسترس هستند، برای معاملات باینری آپشن/دودویی مورد استفاده قرار می گیرند. حالا که با بروکر کوتکس آشنایی دارید، می توانیم نظرات در مورد quotex را با یکدیگر بررسی کنیم.

 

مردم چه نظری در مورد بروکر کوتکس دارند؟

اگر بخواهیم به طور دقیق نظرات در مورد بروکر کوتکس را بررسی کنیم، باید به سراغ نظرسنجی هایی که در مورد این پلتفرم انجام شده است برویم. در این زمینه، می توانیم سایت تراست پایلوت (trustpilot) را مثال بزنیم. این وب سایت بروکرها را از لحاظ اعتبار ارزیابی می کند و از 1 تا 5 ستاره، به آن ها امتیاز می دهد. همچنین، مردم عادی نیز می توانند در این وب سایت به کارگزاری ها امتیاز بدهند و نظرات خود را در زیر هر یک از بروکر ها بنویسند.

در حال حاضر، بروکر کوتکس از امتیاز 4.8 در تراست پایلوت برخوردار است که امتیاز بالایی در نظر گرفته می شود [این رتبه بندی می تواند در آینده متغییر باشد]. اگر نظرات در مورد quotex در این سایت را بخوانید، متوجه خواهید شد که تقریبا 90% از معامله گران از کارکرد این پلتفرم راضی هستند. در ادامه، چند مورد از کامنت ها[نظرات] که درباره بروکر کوتکس در تراست پایلوت نوشته شده است را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

 

نظرات در مورد بروکر کوتکس

اگر می خواهید بدانید که “آیا بروکر کوتکس برای شروع معاملات باینری آپشن مناسب است یا خیر؟” ما هیچ چیزی به شما نمی گوییم! چراکه بهتر است خودتان نظرات کاربران در این باره را بخوانید و بهترین تصمیم را بگیرید. در ادامه برخی از مهم ترین نظرات درباره بروکر کوتکس در وب سایت تراست پایلوت را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

✨ ” هنگامی که پول را در حساب واقعی واریز می کنیم و شما یک حساب آزمایشی در آنجا خواهید داشت، می توانید مهارت خود را برای کسب درآمد از بازار واقعی افزایش دهید. Quotex یکی از بهترین پلتفرم ها برای گزینه های باینری است که من بیش از 1 سال از این پلتفرم استفاده می کنم و Quotex بهترین و آسان برای استفاده است. “
✨ ” من یک تریدر [معامله گری که در بازارهای مالی فارکس، بورس، سهام و … فعالیت می کند] هستم. از چند ماه پیش شروع به استفاده از این پلتفرم کردم؛ از بازه های زمانی واریز و برداشت بسیار راضی هستم. این یک پلت فرم بسیار قابل اعتماد و پایدار است و سایت خوبیه…کیفیت تراکنش نیز خوب است. “
✨ ” کوتکس Quotex برای معامله گران بسیار مفید است. استراتژی آن نیز بسیار خوب عمل می کند. اگر نیاز به تمرین داشته باشید، 10000 دلار در تراز آزمایشی شما می دهد. فرآیند واریز / برداشت آسان است. “
✨ ” کوتکس یک گزینه عالی برای کسب درآمد است. من دانشجو هستم؛ تقریباً 1 سال است که در این زمینه کار می کنم. سرعت برداشت کوتکس- واریز بسیار سریع است. من کاملاً از کوتکس راضی هستم… “

 

نظرات در مورد بروکر کوتکس
امتیاز و نظرات در مورد quotex در سایت تراست پایلوت

 

نظر کارشناسان در مورد بروکر quotex چیست؟

تا این لحظه از مقاله نظرات در مورد quotex توسط مردم عادی را خواندیم، اما نوبت آن فرا رسیده است ا یک نظر تخصصی نیز در رابطه با این بروکر به دست بیاوریم. با توجه به بررسی هایی که تا سال 2023 انجام شده است، بیش از ۳۵۰۰ نظر مثبت در مورد بروکر کوتکس وجود دارد. بیشتر معامله گران استفاده از این بروکر را سود آور اعلام کرده اند و رضایت از پلتفرم کوتکس بالا است. اگر بخواهیم نگاه تخصصی به این بروکر داشته باشید، ویژگی هایی که باعث می شود بیشتر متخصصین ترید از این بروکر رضایت داشته باشند به شرح زیر است:

  • واریز/برداشت سریع؛
  • بازدهی سود تا 95%؛
  • دارای رابط کاربری ساده، حتی برای معامله گران مبتدی؛
  • برداشت سود بدون هیچ مشکلی؛
  • سهولت در معاملات.

 

آیا بروکر کوتکس معتبر و مطمئن است؟

کارگزاری کوتکس خدمات خود را به شکل صادقانه ای در اختیار معامله گران خود قرار می دهد و تا به امروز هیچ تخلفی از آن سر نزده است. از همین روی، می توان گفت بله این بروکر از اعتبار خوبی برخوردار است و رضایت بیشتر مشتریان خود را جلب کرده است.

سوالات متداول

🔵 آیا بروکر کوتکس کلاهبردار است؟

خیر؛ تا کنون هیچ گزارش یا شکایت رسمی درباره کلاهبرداری کوتکس ثبت نشده است.

🔵 بروکر کوتکس چه رگوله ای دارد؟

کوتکس رگوله (مرکز تنظیم روابط بازار بین الملل) یا همان IFMRRC را دارد.

🔵 آیا کوتکس پشتیبانی به زبان فارسی دارد؟

بله؛ تمرکز بروکر باینری آپشن کوتکس روی بازار ایران است و به همین دلیل پشتیبانی به زبان فارسی دارد.


نظرات (2)
  1. کوتکس برای ایرانی ها قابل دسترس است؟

    • بله، کوتکس برای ایرانی ها قابل دسترس است. این بروکر، خدمات خود را به کاربران ایرانی هم ارائه می دهد.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.