معرفی مسابقات بروکر کوتکس | جایزه 5 هزار دلاری واقعیت دارد؟

مسابقات کوتکس

مسابقات کوتکس چیست و با چه هدفی برگزار میشود؟!

مسابقات و تورنومنت های متنوعی که توسط بروکر های باینری آپشن برگزار می شود، افراد زیادی را به سمت خود جذب می کند. تمامی کاربران می توانند علاوه بر شرکت در مسابقات بروکر کوتکس و رقابت، فرصتی برای کسب سود بیش تر و بهبود مهارت های معاملاتی برای خود فراهم کنند.

بروکر کوتکس نیز به عنوان یکی از بروکر های پیشرو در حوزه معاملات باینری آپشن، مسابقات هفتگی جذابی را برای کاربران خود برنامه ‌ریزی و برگزار می ‌کند؛ این مسابقات معمولاً شامل چالش ‌های مختلفی است که شرکت کنندگان می‌ توانند با مهارت ‌های خود در معاملات، رتبه ‌بندی برتر را کسب کنند و جوایزی ارزشمند را به دست آورند.

تیم کوتکس با توجه به تعداد بالای کاربران خود در داخل ایران، این مسابقات را با هدف ایجاد رقابت سالم و جذاب بین معامله‌ گران برگزار می‌کند. این مسابقات به عنوان یک فرصت برای تلاش و بهبود مهارت‌ های تجاری، همواره مورد استقبال و توجه کاربران بروکر کوتکس قرار گرفته‌اند.

ثبت نام بروکر کوتکس

مسابقات کوتکس چیست و با چه هدفی برگزار میشود؟
مسابقات بروکر کوتکس- انواع مسابقات بروکر کوتکس کدامند؟!

 

انواع مسابقات بروکر کوتکس

 • مسابقه چهارشنبه دیوانه در کوتکس / Crazy Wednesday
 • مسابقه جمعه رایگان کوتکس / مسابقه باینری آپشن رایگان کوتکس
 • رقابت آخر هفته در مسابقات بروکر کوتکس/ (Quotex Weekend Battle)
 • مسابقه بزرگ MENA/ (Big MENA Contest)

 

مسابقه آخر هفته بروکر کوتکس

رقابت آخر هفته کوتکس -(Quotex Weekend Battle)  یکی از محبوب ‌ترین مسابقات بروکر کوتکس است که هر هفته در روزهای شنبه و یکشنبه برگزار می ‌شود. این رقابت جوایز ارزشمندی را بین شرکت‌ کنندگان برتر توزیع می ‌کند.

مجموع جوایز مسابقه آخر هفته کوتکس 3000 دلار است که به ترتیب بین نفرات اول، دوم، سوم و… به صورت تقسیم می ‌شود:

نفر اول 1300$
نفر دوم 800$
نفر سوم 400$
نفر چهارم 300$
نفر پنجم 200$

[شرکت در این رقابت بسیار مقرون به صرفه است، زیرا هزینه ورود تنها 1 دلار آمریکا است].

مدت زمان رقابت آخر هفته کوتکس از شروع روز شنبه تا پایان روز یکشنبه است؛ شرکت کنندگان باید ابتدا شرکت کردن خود را در رقابت آخر هفته از مجموعه مسابقات کوتکس تایید کنند و سپس هزینه ورود 1 دلار را پرداخت کنند. در زمان شروع رقابت، یک حساب ویژه به هر شرکت کننده اختصاص داده می ‌شود و مبلغ 100$ مجازی در آن حساب واریز می ‌شود.

برندگان رقابت آن هایی هستند که در طول دو روز توانسته ‌اند بالانس حساب خود را نسبت به سایرین بیش تر افزایش دهند؛ [به عبارت دیگر، شرکت کننده ‌ای که توانسته با موجودی 100 دلاری خود مبلغ بیش تری را کسب کند، برنده رقابت می‌شود].

«در صورتی که در طول رقابت، موجودی حساب شما به صفر برسد، به صورت خودکار از تورنومنت حذف خواهید شد».

مسابقات کوتکس

مسابقه چهارشنبه دیوانه در کوتکس (Crazy Wednesday)

مسابقه چهارشنبه دیوانه (Crazy Wednesday)  در بروکر کوتکس به صورت هفتگی و در روز چهارشنبه هر هفته برگزار می ‌شود. این مسابقه یک فرصت برای شرکت‌ کنندگان است تا در طول یک روز به رقابت با سایر معامله ‌گران بپردازند و جوایز ارزشمندی را کسب کنند.

زمان مسابقه به مدت یک روز کامل در روز چهارشنبه است؛ شما برای شرکت در این مسابقه باید مبلغ 10 دلار را پرداخت کنید. در صورتی که سرمایه اولیه شما در طول مسابقه به پایان برسد، شما می‌ توانید تا 10 بار حساب خود را مجدداً شارژ کنید و در مسابقه ادامه دهید.

جوایز مسابقه:

مجموع جایزه مسابقه “Crazy Wednesday” به ارزش 5000$ است. جایزه بین برندگان بر اساس رتبه‌ بندی نهایی تقسیم خواهد شد. نفر اول 1500$، نفر دوم 1200$، نفر سوم 1000$، نفر چهارم 800$ و نفر پنجم 500$ جایزه دریافت خواهند کرد.

شرایط مسابقه:

قوانین مسابقه به این صورت است که در روز مسابقه، مبلغ 100$ به حساب تورنومنت هر شرکت ‌کننده اضافه خواهد شد. برندگان مسابقه، کسانی هستند که در پایان روز چهارشنبه بالانس حساب بیش تری نسبت به بقیه شرکت‌ کنندگان داشته باشند.

مسابقات کوتکس

مسابقه جمعه رایگان باینری آپشن در بروکر کوتکس

«مسابقه جمعه رایگان کوتکس» یک مسابقه هفتگی است که هر هفته در روز جمعه برگزار می ‌شود؛ این مسابقه به صورت رایگان بوده و شانسی برای شرکت‌ کنندگان فراهم می ‌کند تا به جوایز نقدی دست یابند.

جوایز مسابقه:

مجموع جایزه نقدی این مسابقه 600$ است که بین نفات اول، دوم و … به شکل جدول زیر تقسیم می ‌شود:

نفر اول 300$
نفر دوم 200$
نفر سوم 100$

همچنین، در این مسابقه امکان شارژ مجدد حساب شما نیز وجود دارد؛ به این صورت که می ‌توانید تا 10 بار با پرداخت 1$ حساب خود را مجدداً شارژ کنید و در رقابت ‌ها شرکت کنید.

قوانین مسابقه:

قوانین این مسابقه به شرح زیر است:

 1. مدت زمان مسابقه یک روز کامل بوده و در روز جمعه برگزار می‌ شود.
 2. با شروع مسابقه، مبلغ 100$ به حساب مسابقات شما اضافه می‌ شود.
 3. برنده مسابقه کسی است که در پایان روز جمعه بیش ترین تعادل حساب را داشته باشد.

مسابقه بزرگ MENA/ (Big MENA Contest):

مسابقه “Big MENA Contest” یکی از مسابقات محبوب این بروکر است که جایزه‌ی کلی آن 80000$ است؛ برای شرکت در این مسابقه، شما باید ثبت نام کنید و هزینه‌ ورودی را پرداخت کنید. پس از ثبت نام، مبلغ 100$ به حساب ویژه‌ مسابقه برای شما واریز می ‌شود.

شرایط مسابقه:

شرایط اولیه در این مسابقه برای همه شرکت‌ کنندگان یکسان است.

در طول یک ماه، شرکت کنندگان باید در حساب مسابقه معاملاتی انجام دهند و در پایان مدت زمان مسابقه، 33 معامله‌ گر با بیش ترین موجودی در حساب مسابقه به عنوان برنده ‌ها انتخاب می ‌شوند.

 

نظر کارشناس:

در این مقاله، به معرفی و بررسی انواع مسابقات بروکر کوتکس، شرایط شرکت در آن و جوایز آن ها پرداختیم. برای انتخاب هر یک از مسابقات کافیست پس از ثبت نام و وارد شدن به پنل کاربری خود از منوی سمت چپ صفحه به قسمت مسابقات رفته و مسابقه ای که قصد شرکت در آن دارید را انتخاب کنید.

سوالات متداول

🔷 پس از برنده شدن در مسابقات چه زمانی پول به حساب برنده واریز می شود؟!

وجوه افراد برنده 24 ساعت پس از اتمام مسابقات به موجودی حساب تجاری اضافه می شود.

🔷 چه زمانی افراد در مسابقات رد صلاحیت می شوند؟!

اگه افراد شرکت کننده در تا پایان مسابقه هیچ معامله ای انجام ندهند به صورت خودکار رد صلاحیت می شوند.

🔷 انواع مسابقات در بروکر کوتکس کدام اند؟!

در حال حاضر مسابقات زیر در این بروکر برگزار می شوند:

 • مسابقه چهارشنبه دیوانه در کوتکس / Crazy Wednesday
 • مسابقه جمعه رایگان کوتکس / مسابقه باینری آپشن رایگان کوتکس
 • رقابت آخر هفته در مسابقات بروکر کوتکس/ (Quotex Weekend Battle)
 • مسابقه بزرگ MENA/ (Big MENA Contest)


نظرات (2)
 1. عالیه و انگیزه خوبی برای شرکت کنندگان ایجاد میکنه این مسابقات

  • نظر شما کاملاً درسته. مسابقات کوتکس، یک فرصت عالی با جوایز ارزشمنده

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.