مالک بروکر کوتکس Quotex کیست و دفتر آن در کدام کشور است؟

بروکر کوتکس (Quotex) یکی از کارگزاری فعال در بازار فارکس است که در زمینه معاملات باینری آپشن (Binary Options) فعالیت می کند. باینری آپشن نوعی متفاوت از معاملات دیجیتالی محسوب می شود که پلتفرم کوتکس به طور انحصاری بر روی این سبک معاملات کار می کند. این بروکر در سال 2019 تأسیس شد و از آن زمان تا به امروز، خدمات با کیفیتی را در اختیار معامله گران خود گذاشته است. معمولا اطلاعاتی همچون «مالک بروکر کوتکس» یا «دفتر بروکر کوتکس» برای بسیاری از معامله گران از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. از همین روی، ما در این مقاله قصد داریم همه چیز درباره تیم کوتکس، مالک بروکر کوتکس، شروع فعالیت این بروکر، دفتر بروکر کوتکس و … را برای شما عزیزان شرح دهیم.

ثبت نام بروکر کوتکس

دفتر بروکر کوتکس
دفتر بروکر کوتکس در کشور سنت وینسنت و گرانادین ها [به آدرس خیابان مانوئل شماره 10 کاستریس، سنت لوسیا] قرار دارد.

 

مالک و موسس بروکر کوتکس (quotex)

کوتکس/ Quotex جزو بروکرهای محبوب باینری آپشن قرار دارد که از سال 2019 وارد بازار های مالی آنلاین شد؛ این بروکر به واسطه خدمات خوبی که در اختیار مشتریان خود قرار داده است، روز بروز بر شهرت آن افزوده می شود. اما مالک بروکر کوتکس کیست؟ در این باره باید بگوییم که شرکت “Maxbit LLC“مالک بروکر کوتکس است. البته شایان ذکر است که کمپانی “Awesomo Limited” به عنوان «شرکت مادر» این پلتفرم معاملاتی شناخته می شود. همچنین، این بروکر از یک تیم توسعه دهنده قوی نیز برخوردار می باشد که اهداف خود را در راستای “ارائه یک پلتفرم بی نقص” تلاش می کنند. به گفته خود بروکر، تمامی افرادی که بر روی این بروکر کار می کنند از سال ها تجربه و تخصص بهره مند هستند. کوتکس در قسمت معرفی خود این چنین توضیح می دهد:

” تیم ما این پروژه را از سال 2019 آغاز کرد، اما اکنون شروع کار خود را به صورت رسمی اعلام کرده است. هر یک از توسعه دهندگان ما متخصصانی در با سال ها تجربه در بالاترین سطح هستند. برخی از آن ها بیش از 10 سال از عمر خود را برای ارتقا مهارت های توسعه صرف کرده اند و کل تجربه تیم به 200 سال می رسد.؛ این تجربه به ما کمک کرد تا بهترین مکانیزم ها را برای ایجاد یک بستر مدرن فراهم کنیم.”

در نهایت، می توان گفت مالک بروکر کوتکس شرکت Maxbit LLC است، اما متخصصین دیگری نیز بر روی این پروژه جذاب فعالیت می کنند.

 

دفتر اصلی بروکر کوتکس کجاست؟

بروکر کوتکس- Quotexدر بسیاری از کشورها نمایندگی دارد، اما دفتر اصلی بروکر در کشور سنت وینسنت و گرانادین [جزیره ای کوچک و کم جمعیت در دریای کارائیب] قرار دارد. درواقع کوتکس یک بروکر آفشور [بروکر فراساحلی/ کارگزاری که در کشوری به غیر از کشور محل اقامت شما قرار دارد] است که به کاربران ایرانی خدمات می دهد. این بروکر در بیش از 20 کشور جهان نمایندگی دارد، اما دفتر اصلی این کارگزاری در کشور جزیره ای کوچک سنت وینسنت و گرانادین، قرار دارد. در ادامه آدرس دفتر اصلی بروکر کوتکس را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

  • آدرس دفتر بروکر کوتکس: خیابان مانوئل شماره 10 کاستریس، سنت لوسیا.

همچنین شاید برایتان جالب باشد که این بروکر تحت نظارت چه مرجعی فعالیت می کند؟! در این باره باید بگوییم که بروکر کوتکس تحت رگوله FSASVG است و طبق قوانین این نهاد نظارتی فعالیت می کند.

مالک بروکر کوتکس
دفتر بروکر کوتکس در کشور سنت وینسنت و گرانادین قرار دارد. همچنین، باید گفت که مالک بروکر کوتکس شرکتی تحت عنوان ” Maxbit LLC” است.

 

بروکر Quotex در کدام کشورها نمایندگی دارد؟

درست است که دفتر بروکر کوتکس در کشور سنت وینسنت و گرانادین ها قرار دارد، اما این بروکر از شعبه های دیگری که به عنوان نمایندگی شناخته می شوند، در سایر کشورها برخوردار است. کوتکس یک بروکر جهانی است و خدمات خود را به بیش از 20 کشور جهان ارائه می دهد. یکی از این کشور ها ایران است؛ بروکر کوتکس از معامله گران ایرانی با آغوش باز استقبال می کند. این در حالی است که کوتکس به افراد زیر 18 سال، اتحادیه اروپا، آمریکا، کانادا، هنگ کنگ و … خدمات ارائه نمی دهد.

 

نمایندگی بروکر کوتکس در ایران

بروکر کوتکس (Quotex) از زبان فارسی پشتیبانی می کند و پشتیبانی فارسی کوتکس خدمات خود را بدون هیچ چالشی در اختیار معامله گران ایرانی قرار می دهد، اما این امر به معنای داشتن نمایندگی در ایران نیست! متأسفانه بروکر کوتکس در ایران نمایندگی ندارد و خدمات خود را به شکل آفشور-فراساحلی در اختیار کاربران ایرانی قرار می دهد.

سوالات متداول

🟢 کوتکس در کدام کشور قرار دارد؟

دفتر مرکزی این بروکر باینری آپشن در جزیره سیشل در اقیانوس هند است.

🟢 آیا بروکر کوتکس معتبر است؟

این بروکر رگوله و مجوز معتبر اروپایی ندارد؛ اما تا به حال هیچ مشکلی در فعالیت این شرکت وجود نداشته و کسی از آن شکایت نکرده است.

🟢 آیا در کوتکس امکان انجام معاملات فارکس و قرارداد های آتی وجود دارد؟

خیر؛ کارگزاری کوتکس تنها معاملات باینری آپشن را ارائه می دهد.


نظرات (2)
  1. بروکر خوبیه و خدمات و امکانات عالی برای ایرانی ها داره

    • بله این بروکر همواره در تلاش است تا خدمات و امکاناتش را بهبود دهد

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.