✅کلاهبرداری کوتکس واقعیت دارد؟ – بررسی اعتبار quotex

بررسی کلاهبرداری بروکر کوتکس – روش مقابله با کلاهبرداری کوتکس

در سال های اخیر بروکرهای باینری آپشن از محبوبیت زیادی در بین کاربران پیدا کردند. اما به دلیل کلاهبرداری زیادی که در این بازار رخ داد، بسیاری از کشور قوانین سختگیرانه ای برای فعالیت بروکر های باینری آپشن تعیین نمودند.

به همین دلیل بسیاری از این بروکر ها از بازار حذف گردیدند و در حال حاضر تعداد کمی بروکر های باینری آپشن رگوله و معتبر و مناسب برای ایرانیان وجود دارد که بروکر کوتکس یکی از آنها می باشد. برای ثبت نام در می توانید از دکمه زیر استفاده نمایید.

ثبت نام بروکر کوتکس

در این مقاله قصد داریم امنیت و اعتبار این بروکر و همچنین شایعات موجود درباره کلاهبرداری بروکر کوتکس بررسی نماییم. با تریدینگ سنتر همراه باشید.

کلاهبرداری بروکر کوتکس، آیا بروکر کوتکس معتبر است ، سایت رسمی کوتکس ، تریدینگ سنتر

لازم به ذکر است در دنیای معاملات آنلاین همواره در کمین کاربران نشسته اند. لذا حفظ اطلاعات مهم از قبیل ایمیل کاربری، رمز عبور، کد تایید و موارد هویتی از مسایل ضروری برای فعالیت در بازارهای مالی می باشد.

در صورتیکه با فرایند ثبت نام در این بروکر آشنایی ندارید می توانید مقاله آموزش ثبت نام کوتکس به صورت تصویری را از طریق لینک زیر مطالعه نمایید:

ثبت نام در کوتکس - ثبت نام در بروکر کوتکس

♦️آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس

بروکر کوتکس در حال حاضر یکی از معتبرترین بروکرهای باینری آپشن در جهان و برای ایرانیان می باشد. برای آشنایی با نحوه ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

ثبت نام در کوتکس

 

 

لیست روش های کلاهبرداری بروکر کوتکس

در جدول زیر می توانید با مشخصات مهم بروکر کوتکس و روش های کلاهبرداری و را های مقابه با آنها را ملاحظه نمایید.

💎ثبت نام در بروکر کوتکس 🔵پشتیبانی کوتکس تلگرام
راه های کلاهبرداری کوتکس راه های مقابله
❌ایجاد کانال تلگرام تقلبی ✅استفاده از کانال اصلی ارایه شده در سایت کوتکس
❌کلاهبرداری در نقش پشتیبانی ✅عدم ارایه اطلاعات مهم به افراد ناشناس
❌سایت های تقلبی مشابه ✅استفاده از سایت اصلی – تحقیق از پشتیبانی
🌱سال تاسیس 🌱2019
🏢محل دفتر مرکزی 🏢سنت وینسنت
💡رگولاتور برای ایرانیان IFMRRC
💵حداقل مبلغ معامله 💵1 دلار
💵حداقل مبلغ واریزی (دپوزیت) 💵10 دلار
💻سایت فارسی 💻دارد

 

 

آیا بروکر کوتکس کلاهبرداری است؟ – آیا کوتکس معتبر است؟

در پاسخ به این سوال باید بگیم که تا کنون گزارش رسمی ای در ارتباط با تخلف ، تقلب یا کلاهبرداری بروکر کوتکس منتشر نشده است. البته با جستجو در اینترنت ممکن است با مطالب و شایعاتی در این باره مواجه شوید که هیچ گونه پایه و اساسی نداشته و بیشتر جهت جلب توجه و یا کینه ورزی منتشر گردیده اند.

از طرفی تعداد کمی نظرات منفی و یا مطالبی در ارتباط با مشکلات موجود در بروکر کوتکس وجود دارد که نشان از رضایت اکثر کاربران این بروکر دارد. البته منکر این مساله نمی توان شد که مشکلات فنی و غیر فنی ای برای مشتریان کوتکس وجود داشته ولی اکثر این موارد توسط بروکر کوتکس رفع شده است.

 

 

روش های کلاهبرداری کوتکس – راه های مقابله با کلاهبرداری کوتکس

کلاهبرداران از روش های مختلفی مانند تماس های تلفنی، ایجاد کانال تلگرام مشابه، ایجاد سایت های مشابه، معرفی به عنوان پشتیبانی، ایمیل های جذاب و گمراه کننده و بسیاری راهای دیگر برای کلاهبرداری از مشتریان کوتکس استفاده می نمایند، که به معرفی مهمترین موارد و همچنین روش های پیشگیری از آنها می پردازیم.

 

🔷روش های کلاهبرداری

مهمترین شیوه های کلاهبرداری عبارتند از:

🔹 ایجاد کانال تلگرام تقلبی کاملا مشابه کانال اصلی کوتکس: ساخت کانال های تلگرامی و اینستاگرامی تقلبی مانند quoteX@ در تلگرام و ارتباط سودجویانه با اعضا

🔹 ایجاد سایت های تقلبی مشابه سایت اصلی: ساخت سایت هایی با قالب و طرحی کاملا مشابه سایت اصلی کوتکس مانند iran-quotex.com

🔹 ارتباط با کاربر به عنوان پشتیبانی کوتکس: درخواست رمز عبور و اطلاعات کاربری جهت حل مشکل به عنوان کارشناس پشتیبانی

🔹 ارسال ایمیل های جذاب و گول زننده: ایمیل های با قالب و تم بروکر کوتکس حاوی مطالب جذاب مانند بونوس های عالی و جوایز فوق العاده

🔹 تماس تلفنی به عنوان تیم پشتیبانی: شماره کاربران را از گروه های تلگرامی یا سایر پیام رسان ها بدست می آورند.

 

🔷راه های مقابله با کلاهبرداری

بهترین روش های پیشگیری و مقابله با کلاهبرداری به نام بروکر کوتکس شامل موارد زیر می شود:

🔹استفاده از کانال تلگرام رسمی کوتکس (Quotex Official Channel) با آي دی تلگرام quotex_official@

🔹استفاده از سایت اصلی بروکر کوتکس www.qxbroker.com

🔹عدم ارایه اطلاعات مهم مانند رمز عبور و نام کاربری یا آدرس ایمیل کاربری به افراد ناشناس در پیام رسان ها مانند تلگرام که خود را پشتیبانی کوتکس معرفی می کنند.

🔹بررسی آدرس ایمیل دریافتی که متعلق به بروکر کوتکس باشد. آدرس ایمیل رسمی کوتکس noreply@qxbroker.com می باشد.

🔹عدم پاسخگویی به افراد ناشناسی که در تماس تلفنی با شما خود را از تیم پشتیبانی کوتکس معرفی کرده و اطلاعات مهمی را از شما درخواست می نمایند.

🔹ارتباط با مجموعه های معتبر با چندین سال سابقه، مانند تریدینگ سنتر جهت دریافت مشاوره

پشتیبانی بروکر کوتکس (تریدینگ سنتر) با تلگرام

 

نظرات مشتریان درباره کلاهبرداری کوتکس – مشکلات کوتکس

با مراجعه به سایت مرجع تراست پایلوت (www.trustpilot.com)، مطابق تصویر زیر، ملاحظه می کنید که بروکر کوتکس از امتیاز بسیار بالایی (4.9 از 5) در این سایت برخوردار است. البته نمی توان صد درصد به این آمار اعتماد نمود، زیرا ممکن است خود بروکر با هزینه های گزافی نسبت به ایجاد نظرات مثبت اقدام نموده باشد.

اما به هرحال با وجود 5648 نظر و 93 درصد نظرات 5 ستاره می توان فهمید که مشتریان این بروکر از رضایت بالایی برخوردارند.

کلاهبرداری بروکر کوتکس - نظر مشتریان

 

از طرفی با توجه به بررسی ما، اکثر نظرات منفی و مشکلات مطرح شده مربط به بلوکه شدن یا حذف حساب مشتریان بدون اطلاع قبلی می باشد، که در زیر نمونه ای از آن را ارایه نموده ایم.

کلاهبرداری بروکر کوتکس

نمونه نظر مشتری درباره کلاهبرداری کوتکس در Trustpilot

این کاربر اعلام نموده که او درخواست برداشت 102 دلار موجودی خود را داده، اما بروکر کوتکس بدون اعلام قبلی حساب او را بلوکه نموده است.

او برای آنها ایمیلی با درخواست بازپرداخت پول خود را ارسال نموده، ولی کوتکس از پس دادن پول او امتناع کرده است.

 

 

بر طبق این نوع نظرات نمی توان نظر خاصی در ارتباط با آنها ارایه نمود. چون اطلاع دقیقی در این باره نداریم که آیا مشکل از کاربر بوده یا بروکر؟ ولی باید بگیم که بر اساس تجربه بیشترین این مشکلات ناشی از عدم آکاهی مشتریان از قوانین کوتکس می باشد.

بروکر قوانین کاملی را در ارتباط با واریز، برداشت، انجام معامله، حفظ حریم خصوصی و بسیاری موارد دیگر در سایت خود ارایه نموده که متاسفانه تنها به زبان انگلیسی ارایه شده است. به عنوان مثال این بروکر در قالب یک پست در کانال تلگرام خود اعلام نموده که به چه دلایلی می تواند یک حساب را بلوکه نماید که در زیر مشاهده می نمایید.

کلاهبرداری بروکر کوتکس - قوانین حذف حساب

نمونه قوانین بروکر کوتکس برای توقیف حساب کاربری

هنگام ثبت نام، اطلاعات شخصی را دقیقا همانطور که در مدارک شما ارایه شده، ثبت نمایید. در صورت ارایه اطلاعات نادرست، ممکن است حساب شما بدون هشدار و اعلام قبلی حذف شود.

همچنین متذکر می شویم که موارد زیر ممنوع می باشد:

• ثبت نام افراد زیر 18 سال
• داشتن بیش از یک حساب کاربری فعال
• برداشت وجه به حساب های شخص ثالث
• استفاده از روش های معاملاتی متقلبانه
• استفاده از پلتفرم برای مقاصد غیر تجاری مانند پولشویی

اگر می خواهید از مسدود شدن حساب خود جلوگیری کنید، لطفاً قوانین توافق نامه را در سایت کوتکس مطالعه نمایید.

 

 

بررسی امنیت و اعتبار بروکر کوتکس – رگوله کوتکس

موارد زیادی وجود دارد که باید برای میزان امنیت و اعتبار یک بروکر بررسی نمود ولی با توجه به اینکه مدت زیادی (4 سال) از تاسیس این بروکر نمی گذرد، نمی توان نظر قطعی در این باره ارایه نمود. لذا مهمترین موارد اعتبار سنجی را در مورد این بروکر بررسی می نماییم.

بررسی امنیت و اعتبار و رگوله بروکر کوتکس ، کلاهبرداری بروکر کوتکس ، تریدینگ سنتر

✅رگوله بودن بروکر

اولین نکته ای باید به آن توجه نمود، فعالیت بروکر تحت نظارت یک سازمان رگولاتوری می باشد که در ارتباط با بروکر کوتکس باید بگیم کوتکس یک شرکت رسمی ثبت شده است و تحت نظارت رگولاتوری IFMRRC به فعالیت می پردازد.

 

✅محبوبیت بروکر

با خواندن نظرات و بازخورد های معامله گران دیگر می توانید ذهنیتی نسبت به سابقه کارگزار و تجربه مثبت یا منفی سایر معامله گران با این بروکر کسب نموده و اعتبار آن را بررسی نمایید.

 

✅ارزیابی کیفیت پشتیبانی بروکر

یکی از مهمترین نکاتی باید برای انتخاب یک بروکر مد نظر داشته باشید، کیفیت و سرعت پاسخگویی تیم پشتیبانی یک بروکر می باشد.

پشتیبانی بروکر کوتکس فارسی به صورت ۲۴ ساعته به مشتریان فارسی زبان خود خدمات رسانی می نماید که از طریق لینک های زیر می توانید با آنها ارتباط برقرار نمایید.

تماس با پشتیبانی بروکر کوتکس (تریدینگ سنتر) با واتساپ تماس با پشتیبانی بروکر کوتکس (تریدینگ سنتر) با تلگرام

✅کیفیت پلتفرم معاملاتی

مورد دیگری که باید بررسی نمایید کاربر پسند بودن پلتفرم معاملاتی و کیفیت خدمات و امکانات ارایه شده در یک بروکر می باشد. بروکر کوتکس پلتفرم معاملاتی ساده و کاربرپسندی را با ابزار و اندیکاتورها و نمادهای معاملاتی متنوعی ارایه نموده است. تا بتواند نظر اکثرا معامله گران مبتدی و حرفه ای را جلب نماید.

 

✅قابلیت های امنیتی

بروکر کوتکس جهت امنیت بیشتر معامله گران قابلیت کد دوعاملی شناسایی را ارایه نموده است که امکان هک را تا حد زیادی کاهش می دهد.

 

✅عدم وجود خبر رسمی کلاهبرداری بروکر کوتکس

با جستجو در اینترنت و یا منابع و سایت های مرجع هیچ گونه گزارش رسمی ای در ارتباط با کلاهبرداری کوتکس یافت نمی شود.

 

 

آیکون اعتبارنتیجه گیری و نظر نویسنده

با توجه به مطالب ذکر شده، بروکر کوتکس را می توان در حال حاضر از بروکرهای معتبر به حساب آورد. اما برای انتخاب یک بروکر باینری آپشن معتبر و قابل اطمینان باید تحقیق خود را به صورت کامل انجام داده و همواره اصول مدیریت ریسک و سرمایه را رعایت نمایید.

همچنین سرمایه زیادی را در بروکر ها نگهداری نکنید و تنها به اندازه مورد نیاز جهت معاملات خود، حساب خود را شارژ نمایید. در آخر یکی دیگر از بروکرهای باینری آپشن معتبر را معرفی می کنیم که بروکر پاکت آپشن می باشد.

سوالات متداول

💎آیا بروکر کوتکس معتبر است؟

بله

با توجه به ارایه خدمات مناسب و با کیفیت ، رگوله بودن ، وجود نظرات و بازخورد مثبت معامله گران، پشتیبانی 24 ساعته مناسب و عدم گزارش رسمی کلاهبرداری کوتکس می توان این بروکر را معتبر دانست. برای ثبت نام در این بروکر می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

🔥ثبت نام در بروکر کوتکس🔥

💎راه های ارتباطی با پشتیبانی کوتکس فارسی چیست؟

برای ارتباط با پشتیبانی فارسی کوتکس از لینک های زیر استفاده نمایید.

🙍🏻‍♀️پشتیبانی کوتکس در تلگرام🙍🏻‍♀️

 


نظرات (10)
 1. من رفتم توی سایت IFMRRC و توی قسمتی که نوشته بود (شرکت هایی که رگوله را جعل کرده اند) بروکر Quotex بود لطفا چرتو پرت نزارین

  • سلام. در ابتدا از شما بابت اعلام نظرتون تشکر می کنیم. بر اساس پیگیری ما، بروکر کوتکس دارای گواهینامه رگوله IFMRRC بوده ولی در تاریخ 09/11/2021 مدت اعتیار این گواهینامه تمام شده و کوتکس نسبت به تمدید آن اقدام نکرده است. که از طریق لینک https://ifmrrc.com/news.html?news=318 می تونید به این خبر در سایت خود IFMRRC دسترسی داشته باشید.در اینجا حرفی از جعل مدارک وجود ندارد.
   با سپاس از همراهی شما

 2. معتبر هست اخر یا نه چون احساس میکنم جوایز مسابقاتشو پرداخت نمیکنه کلا ¡

  • سلام جناب شهروز. دوست عزیز مدت زیادی از تاسیس بروکر کوتکس quotex نمی گذرد و نمی توان در مورد آن اظهار نظر دقیقی نمود. ولی در حال حاضر گزارش رسمی ای از کلاهبرداری بروکر کوتکس منتشر نشده است و حتی بسیاری از سایت های مشهور در حال تبلیغ این بروکر می باشند.
   اما اگر نگرانی در این مورد دارید ما بروکر پاکت آپشن را به شما معرفی می کنیم که از بهترین بروکر های باینری آپشن در جهان می باشد و بدون هیچ مشکلی به ایرانیان خدمات ارایه می نماید.
   همچنین با ثبت نام در پاکت آپشن می توانید در مسابقات رایگان پاکت آپشن شرکت کنید و در صورت برنده شدن جوایز نقدی دلاری دریافت کنید.

 3. سلام من تو بروکر کوتکس حساب کاربری دارم ولی الان که میخواهم پولم رو برداشت بکنم نمی توانم چون اصلا در قسمت تراکنش برداشت قبول نمیکنه نمی‌دونم چیکار باید بکنم ممنون میشم راهنمایی کنید موجودی حساب من 87 دلار هست و به تتر واریز داشتم

  • سلام جناب مهرنیا عزیز. برای دریافت مشاوره و راهنمایی می تونید با پشتیبانی تریدینگ سنتر از طریق گزینه پشتیبانی آنلاین در قسمت راست پایین صفحه یا لینک های زیر ارتباط برقرار کنید. همکاران ما در تیم پشتیبانی حتما شما را راهنمایی خواهند کرد.

   🙍🏻‍♀️پشتیبانی کوتکس در تلگرام🙍🏻‍♀️

   🙍🏻‍♀️پشتیبانی کوتکس در واتساپ🙍🏻‍♀️

 4. به نظر من کوتکس بروکر بسیار عالی در زمینه باینری هست. از عوامل این بروکر نهایت سپاسگذاری را دارم

 5. با سلام اصلا قابل اعتماد نیست یه هفته برداشت زدم نمیاد به حسابم .بروکر کوتکس مورد اعتماد نیست.ولی پاکت اپشن هم سه ماهه کار کردم خوب بود ولی برداشت های اخری رو هم اون خدود ده روزیه نزده به خسابم نمیدونم چه اتفاقی افتاده اسا تمام اینها مشکل پیش اومده ما نمیدونیم لطفا اگه مسی اطلاعی داره راهنمایی کنه

 6. سلام. مقاله تون خوب قابل فهم بود حتی برا منکه تازه با این چیزا آشنا شدم.

  • خواهش میکنم، تمام تلاشمون رو میکنیم تا تمام مطالب رو قابل فهم و جذاب بنویسیم.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.