✅ ورود به سایت رسمی کوتکس (quotex) بدون فیلتر شکن🔥

آدرس quotex بدون فیلتر – ورود به بروکر کوتکس بدون فیلتر شکن

تقریبا سایت تمام بروکرهای فارکس و باینری آپشن مانند بروکر کوتکس به دلیل قوانین و سیاست های کشور ایران و همچنین شرایط تحریم، فیلتر می باشند.

از طرفی یکی از دغدغه های کاربران ایرانی دسترسی به سایت quotex بدون فیلتر برای ثبت نام در این بروکر می باشد. زیرا این کارگزاری از بهترین بروکرهای باینری آپشن و جز محدود بروکرهایی است که از ایرانیان پشتیبانی نموده و  از اعتبار و محبوبیت خوبی برخوردار است.

ثبت نام بروکر کوتکس

برای آشنایی با فرایند ثبت نام می توانید مقاله آموزش ثبت نام در کوتکس را مطالعه نمایید. در نتیجه تریدینگ سنتر قصد دارد در این مقاله روش های دسترسی به سایت رسمی کوتکس بدون فیلتر و همچنین دلیل فیلتر شدن کوتکس را بررسی نماید.

quotex بدون فیلتر - سایت رسمی کوتکس بدون فیلتر شکن - ورود به کوتکس بدون فیلتر شکن - تریدینگ سنتر

بروکر کوتکس سعی نموده تمرکز خود را بر سادگی بگذارد. لذا یکی از کاربرپسند ترین پلتفرم های باینری آپشن را ارایه نموده است. این کارگزاری امکانات قابل قبولی را ارایه داده و یکی از مزایای مهم آن ارایه معاملات دیجیتال آپشن می باشد.

در جدول زیر به مهمترین مشخصات این بروکر اشاره نموده ایم.

🔥بروکر باینری کوتکس – Quotex ثبت نام در بروکر کوتکس
💎پشتیبانی فارسی کوتکس پشتیبانی کوتکس در تلگرام
🌱سال تاسیس 2019
💻سایت فارسی دارد
🤵🏻‍♂️پشتیبانی فارسی دارد
💵حداقل واریزی 10 دلار
✳️دیجیتال آپشن دارد
💡روش دسترسی به کوتکس بدون فیلتر اپلیکیشن – پشتیبانی – مقاله بررسی کوتکس

 

 

سایت رسمی کوتکس بدون فیلتر چیست؟  – نحوه ورود به quotex بدون فیلتر

بروکرهای معتبر برای حمایت از مشتریان خود که با مشکل فیلتر مواجه هستند، معمولا دامنه سایت را به صورت دوره ای تغییر می دهند. بروکر کوتکس نیز چندین آدرس سایت بدون فیلتر را ارایه نموده که برای اطلاع از آدرس های به روز آن روش های زیر وجود دارد.

1- دریافت ایمیل حاوی دامنه بدون فیلتر کوتکس از بروکر برای مشتریانی که ثبت نام نموده اند.

2- ارتباط با پشتیبانی کوتکس فارسی در ایران

3- مطالعه مقاله بررسی بروکر کوتکس در سایت تریدینگ سنتر

ثبت نام بروکر کوتکس

 

 

 روش های دسترسی بدون فیلتر شکن به سایت کوتکس چیست؟

روش های دسترسی به بروکر کوتکس شامل استفاده از VPN، اپلیکیشن کوتکس، دامنه های بدون فیلتر  در ایمیل ارسالی توسط بروکر و دامنه های ارایه شده در مقاله بروکر کوتکس در سایت تریدینگ سنتر می باشد که در ادامه به معرفی هر کدام می پردازیم.

 

استفاده از نرم افزار کوتکس برای اندروید

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن کوتکس (Quotex – investing Platform)، می توانید بدون هیچ مشکلی از پلتفرم کوتکس کاملا مشابه نسخه وب استفاده نمایید. متاسفانه این نرم افزار تنها برای اندروید ارایه شده است.

آیکون اندروید دانلود مستقیم اپلیکیشن کوتکس برای اندروید
quotex بدون فیلتر - دانلود مستقیم اپلیکیشن کوتکس

 

دریافت ایمیل حاوی لینک بدون فیلتر کوتکس از بروکر

با ثبت نام در بروکر کوتکس، اگر دامنه جدید بدون فیلتر ارایه گردد، ایمیلی حاوی آدرس جدید کوتکس برای مشتری ارسال می گردد.

 

ارتباط با پشتیبانی کوتکس فارسی

بروکر کوتکس، در بعضی مواقع دامنه های بدون فیلتر این بروکر را ارایه می نماید. برای اطلاع از لینک سایت کوتکس بدون فیلتر می توانید با پشتیبانی کوتکس فارسی از طریق دکمه زیر ارتباط برقرار نمایید.

تماس با پشتیبانی بروکر کوتکس (تریدینگ سنتر) با تلگرام

 

با مراجعه به مطلب بررسی بروکر کوتکس در سایت تریدینگ سنتر

مجموعه تریدینگ سنتر همواره در حال بروزرسانی مطالب ارایه شده در سایت خود می باشد. لذا در صورت ارایه دامنه جدید، آنها را در مقاله مربوطه اضافه می نماید. بنابراین با مراجعه به مقاله بررسی بروکر کوتکس به دامنه بدون فیلتر کوتکس دسترسی خواهید داشت.

 

استفاده از نرم افزار فیلتر شکن – VPN

البته این روش برای دور زدن فیلتر می باشد. ولی یکی از راه های دسترسی به سایت کوتکس استفاده از ابزار تغییر آی پی (وی پی ان) می باشد. برای استفاده از این روش حتما نرم افزار مورد نظر را از منابع معتبر تهیه کنید.

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن - افتتاح حساب پاکت آپشن

 

 

دلیل فیلتر شدن سایت کوتکس چیست – چرا سایت رسمی کوتکس فیلتر شد

متاضفانه قوانین شفافی در ارتباط با فعالیت بروکرهای فارکس و باینری آپشن در ایران وجود ندارد. از طرفی برخی از مراجع فعالیت در این بروکرها را حرام اعلام نموده اند. بعضی دیگر نیز آن را مانند قمار می دانند. بنابراین به دلایل مذکور و همچنین مسایل سیاسی و اقتصادی، سایت هایی مانند سایت کوتکس را در ایران فیلتر نموده اند.

 

 

نظر تریدینگ سنتر درباره دسترسی به سایت quotex بدون فیلتر

بهترین روش برای ایرانیان استفاده از نرم افزار کوتکس (Quotex – investing Platform) می باشد. ولی برای اطلاع از لینک های بدون فیلتر  این بروکر می توانید با پشتیانی کوتکس فارسی تماس برقرار نمایید. سعی کنید مطالب مورد نظر خود را در این باره از سایت های معتبر و مطمین جستجو نمایید.

تماس با پشتیبانی بروکر کوتکس (تریدینگ سنتر) با تلگرام

سوالات متداول

🔴آدرس جدید سایت رسمی کوتکس بدون فیلتر چیست؟

برای اطلاع از دامنه بدون فیلتر سایت quotex با پشتیبانی کوتکس فارسی ارتباط برقرار نمایید.

🔴بهترین روش برای ورود به کوتکس بدون فیلتر شکن چیست؟

نرم افزار کوتکس برای اندروید (Quotex – investing Platform)

با دانلود و نصب اپلیکیشن کوتکس، می توانید فرایند ثبت نام در بروکر کوتکس را انجام داده و بدون هیچ مشکلی به معامله بپردازید.


نظرات (2)
  1. هرروز یه مشکل جدید داریم

    • بهترین روش برای ایرانیان استفاده از نرم افزار کوتکس است. برای اطلاع از لینک های بدون فیلتر، می‌توانید با پشتیانی کوتکس فارسی تماس بگیرید.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.