🔥همه چیز درباره انواع استراتژی پاکت آپشن 2023 – Pocket Option Strategies

آیکون همه چیز بروکربررسی دقیق و آموزش انواع استراتژی پاکت آپشن

در این مقاله با این پیش فرض که شما با معاملات باینری آپشن آشنا بوده و از بهترین بروکر های باینری آپشن اطلاع دارید، قصد داریم به بررسی بهترین استراتژی های معاملاتی در بروکر پاکت آپشن پرداخته و نحوه کسب درآمد از آنها را بیان کنیم.

لذا اگر اطلاعاتی در این زمینه ندارید، پیشنهاد میکنیم ابتدا مقاله بررسی بهترین بروکر های باینری آپشن را مطالعه نمایید.

آموزش استراتژی های پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن ، استراتژی صددرصد پاکت آپشن ، تریدینگ سنتر

وقتی وارد معاملات باینری آپشن می شوید خیلی مهم است که علاوه بر تحقیق و مطالعه زیاد، باید توانایی استفاده از سیگنال ها و یک بروکر باینری آپشن عالی مانند پاکت آپشن و همچنین استراتژی معاملاتی قوی داشته باشید.

با توجه به ماهیت معاملات باینری آپشن که با پیش بینی روند قیمت در یک بازه زمانی مشخص همراه می باشد، استفاده از یک استراتژی عالی پاکت آپشن باید شامل استفاده از سیگنال ها، شیوه های مدیریت ریسک ،‌ مدیریت سرمایه و کنترل کامل احساسات باشد.

بهترین استراتژی های معاملاتی باینری آپشن مورد استفاده معامله گران شامل استراتژی معاملاتی بررسی روند بازار، استراتژی معاملاتی بررسی اخبار، استراتژی معاملاتی استرادل ، استراتژی پینوکیو ، استراتژی الگوهای نمودار شمعی (کندل استیک)، استراتژی تحلیل  فاندامنتال و استراتژی معاملاتی هجینگ می باشند که در ادامه معرفی می نماییم.

همچنین در زیر تعدادی از بهترین بروکرهای باینری آپشن مناسب ایرانیان جهت استفاده از استراتژی های معاملاتی باینری آپشن را معرفی نموده ایم.

 

🔵بروکر پاکت آپشن | Pocketoption 🔵ثبت نام در پاکت آپشن
🟠بروکر الیمپ ترید | Olymptrade 🟠ثبت نام در الیمپ ترید
🟢بروکر آلپاری | Alpari 🟢ثبت نام در آلپاری
🔴بروکر کوتکس | Quotex 🔴ثبت نام در کوتکس

 

 

ایکون استراتژیاستراتژی معاملاتی پاکت آپشن چییست

معمولا اولین سوالی که در این زمینه به ذهن معامله گران تازه کار می رسد این است که استراتژی های معاملاتی چیست؟ لذا بهتر است ابتدا به بررسی مفهوم و معرفی استراتژی معاملاتی بپردازیم.

اکثرا معامله گران حرفه ای ازانواع استراتژی های معاملاتی در بازار فارکس و باینری آپشن استفاده می نمایند. لذا آشنایی با مفهوم استراتژی بسیار مهم می باشد.

یک استراتژی معاملاتی به این معنی می باشد که با استفاده از ابزار تحلیل تکنیکال و فاندامنتال از جمله اندیکاتورها و اوسیلاتورها، یافتن الگوها و سیگنال های معاملاتی، شیوه های مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه و همچنین کنترل احساسات، یک یا چند روش معاملاتی تنظیم شده و منظم را برای معاملات خود انتخاب نمایید.

این کار باعث می شود از تصمیم گیری های احساسی اجتناب کنید و با امتحان استراتژی معاملاتی متوجه شوید که روش معاملاتی شما طبق انتظارتان سودآور می باشد یا خیر.

با توجه به ماهیت معاملات باینری آپشن که به “همه یا هیچ” شناخته می شود و همچنین وجود ریسک بالا در این نوع معاملات در صورت عدم آگاهی کافی، استفاده از استراتژی آزمایش شده  و استراتژی قوی در پاکت آپشن، بسیار مهم می باشد.

 

 

شاخص اقتصادیمعرفی بهترین استراتژی های پاکت آپشن – آموزش استراتژی های پاکت آپشن

لازم به ذکر است که اگر چه همه این استراتژی ها آزمایش شده و استراتژی معاملاتی سودده باینری آپشن می باشند. اما در این بازار استراتژی ۱۰۰ درصد پاکت آپشن یا باینری اپشن وجود ندارد. بازار باینری آپشن، بازاری با نوسانات بسیار زیاد می باشد.

بهترین استراتژی های معاملاتی با بیشترین شانس موفقیت ، استراتژی فوق العاده پاکت اپشن ، استراتژی معاملاتی پاکت آپشن ، تریدینگ سنتر

حتی با داشتن دانش کافی و استراتژی عالی نیز ممکن است معامللات شما موفق نباشد،‌ لذا مدیریت سرمایه یکی از اصول مهم این معاملات می باشد و توصیه می شود حداکثر ۵ درصد سرمایه خود را درگیر این معاملات نمایید.

معاملات باینری آپشن همانطور که می توانند منجر به سود سرشاری شوند، می توانند باعث از بین رفتن کل سرمایه شما گردند.

شدیداً توصیه می شود قبلا از انجام معاملات واقعی، یه حساب دمو پاکت آپشن افتتاح نموده و استراتژی های معاملاتی در حساب دمو تست نمایید.

انواع استراتژی رایگان پاکت آپشن برای معاملات باینری آپشن ارایه شده است که در اینجا قصد داریم ۷ تا از بهترین استراتژی های معاملاتی با بیشترین شانس موفقیت در پاکت آپشن را معرفی نماییم.

 

معامله براساس دنبال کردن روند قیمت، از پر کاربردترین و مشهورترین استراتژی های معاملاتی است که معامله گران از آن استفاده می نمایند. این استراتژی عالی پاکت آپشن یک انتخاب عالی برای مبتدی ها نیز می باشد.

یکی از مزایای مهم این استراتژی معاملاتی این است که در هر جایی از نمودار می توان از آن استفاده نمود.

برای استفاده از این استراتژی پاکت آپشن، ابتدا باید نمودار و الگوهای خطوط و کندل ها را بررسی نمایید و مشاهده می نمایید که تغییرات نمودار قیمت معمولا به صورت زیگزاگ می باشد.

این کار به ظاهر ساده به نظر می آید، اما نیاز به تمرین و آموزش دارد. لذا توصیه می گردد که در ابتدا نحوه خواندن نمودار و تشخیص الگوها را در حساب دمو یاد بگیرید، سپس پیش بینی اینکه تغییرات قیمت به سمت بالا یا پایین خواهد بود، کار سختی نمی باشد.

لازم به ذکر است این استراتژی معاملاتی، خیلی مناسب معاملات کوتاه مدت نمی باشد.

همانطور که اشاره شد برای استفاده از این استراتژی باید نمودار را بررسی کرده و نحوه حرکت خطوط (روند) تشخیص دهید. در صورتیکه روند به سمت بالا حرکت کند، قیمت افزایش خواهد یافت و در صورتیکه روند به سمت پایین حرکت نماید، قیمت کاهش خواهد یافت.

همچنین در صورتیکه روند به صورت افقی و مستقیم می باشد، برای استفاده از این استراتژی بهتر است نماد معاملاتی دیگری را بیابید.

استفاده از اوسیلاتور شاخص جریان (گردش) نقدینگی (MFI) می تواند در این استراتژی کمک نماید. اوسیلاتور شاخص نقدینگی (Money Flow Index) اوسیلاتوری است که مشابه اندیکاتور RSI عمل می نماید و اشباع خرید و فروش را به در محدوده ۲۰ الی ۸۰ به معامله گر نشان می دهد.

محدوده کلی این نمودار 0 الی 100 می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شاخص نقدینگی می توانید مقاله آموزش استفاده از شاخص نقدینگی MFI را مطالعه نمایید.

 

📰استراتژی معاملاتی بر اساس اخبار در پاکت آپشن – Follow the News

این استراتژی پاکت آپشن کاملا با استراتژی روند هماهنگ می باشد. معامله گران تحلیل بنیادی معمولا بر اساس اخبار مهم و نوسانات ناشی از آن به معامله می پردازند. بدیهی است اخبار امیدوار کننده  معمولا باعث افزایش قیمت می گردد و بلعکس.

بررسی رویداد های خبری ای که به دارایی های معامله گر مربوط می باشد می تواند او را در پیش بینی روند قیمت کمک نماید.

استفاده از این استراتژی پاکت آپشن برای معامله گران مبتدی نیز بسیار مناسب است زیرا دنبال کردن اخبار از تحلیل تکنیکال بسیار ساده تر می باشد.

اگر استراتژی مدیریت سرمایه شما شامل بررسی اخبار می باشد، این کار می تواند روش خوبی باشد.

زیرا با دنبال کردن اخبار و بررسی خبرهای ارایه شده در مورد یک دارایی، می توان تا حدود زیادی پیش بینی نمود که قیمت یک دارایی چه تغییری خواهد نمود.

برای استفاده از این استراتژی پاکت آپشن، همانطور که مشخص است تنها به منابع خبری مانند تقویم اقتصادی ، سایت های خبری، روزنامه ها و تلویزیون نیاز دارید.

همچنین برای استفاده از این استراتژی اجباری به استفاده از تحلیل تکنیکال نمی باشد. البته بهتر است برای بررسی تداوم روند و بررسی زمان اتمام روند از آن استفاده نمایید.

به عنوان مثال اگر بر روی سهام یک شرکت تکنولوژی مانند اپل معامله می نمایید، باید اخبار آن شرکت را بررسی نموده و مثلا تاریخ عرضه محصول جدید آن را بیاید. معمولا این نوع خبرها باعث افزایش ارزش سهام آن شرکت می گردد. در نتیجه به این طریق می توانید کسب سود نمایید.

 

ربات پاکت آپشن، دانلود رایگان ربات پاکت آپشن، استراتژی ربات پاکت آپشن ، تریدینگ سنتر

💰کسب درآمد دلاری با ربات پاکت آپشن

با توجه به اهمیت روز افزون هوش مصنوعی در زندگی انسان ها، بسیاری از معامله گران در بازار فارکس و باینری آپشن از ربات معامله گر برای کسب سود استفاده می نمایند.

در صورتیکه شما هم دوست دارید به راحتی با ربات پاکت آپشن (هوش مصنوعی پاکت آپشن) به کسب درآمد بپردازید، پیشنهاد می کنیم حتما مطلب زیر را مطالعه نمایید.

🔥استفاده از ربات در پاکت آپشن🔥

 

🏇استراتژی معاملاتی استرادل – The Straddle Strategy

این استراتژی پاکت آپشن زمانی مناسب است که بازار نوسانات زیادی داشته باشد اما جهت نوسان مشخص نباشد (زمانی که تحلیگران نمی دانند بازار به کدام جهت حرکت می کند) و درست قبل از انتشار خبر مهم از آن استفاده نمایید.

از استراتژی استرادل پاکت آپشن همراه با استراتژی خبر استفاده می شود. برای استفاده از این استراتژی معاملاتی همانطور که به آن اشاره شد، باید قبل از رویداد خبری مهم اجرا شود.

بر اساس این استراتژی باید بر روی دارایی ای معامله انجام دهید که پیش بینی کرده اید قیمت برای مدت زمان کمی بعد از انتشار خبر افزایش یافته ولی بعد از آن قیمت دوباره باز خواهد گشت.

لذا گزینه پوت Put را با پیش بینی افزایش قیمت و دوباره باز گشت آن به پایین انتخاب کرده و همچنین گزینه کال Call را در هنگام بازگشت قیمت، با فرض دوباره افزایش قیمت اجرا نمایید.

در واقع معامله گر از نوسانات روند قیمت (سویینگ) بدون توجه به تغییرات قیمت گزینه هایی که انتخاب نموده ، کسب درآمد می نماید.

 

🤥استراتژی پینو کیو – The Pinocchio Strategy

استراتژی پینوکیو پاکت آپشن نیز کاملا مشابه استراتژی استرادل است، با این تفاوت که برای نوسانات سریع و زیاد نمی باشد.

در این استراتژی معاملاتی پاکت آپشن، اگر روند قیمت یک نماد معاملاتی افزایشی باشد، معامله گر باید پوزیشن شورت یا Put را با انتظار کاهش قیمت ثبت نماید و بلعکس.

به عبارت دیگر با مشاهده نمودار شمعی متوجه می شویم که روند بازار خرسی (نزولی) یا گاوی (صعودی) است. اگر کندل ها رو به پایین بودند باید گزینه کال Call و اگر رو به بالا بودند باید گزینه پوت Put را انتخاب نماییم.

به عنوان مثال قیمت نفت یا گاز در حال حاضر پایین است و روند نزولی دارد اما شما اخبار هواشناسی را بررسی کردید و می دانید که یک جبهه بزرگ هوای سرد در مسیر ورود به اروپا می باشد.

لذا بر خلاف شرایط کنونی بازار شما یک سفارش لانگ (Call) را انتخاب می کنید.  زیرا پیش بینی کردهاید با توجه به این شرایط و تقاضای مردم برای گرمایش، قیمت نفت یا گاز به صورت تصاعدی افزایش می یابد. بنابراین در صورتیکه این اتفاق بیفتد سود خوبی عاید شما می گردد.

 

🕯استراتژی الگوهای نمودار شمعی (کندل استیک) – The Candlestick Patterns Strategy

اگر شما توانایی خواندن نمودار شمعی (کندل استیک) را دارید،‌می توانید از این استراتژی پاکت آپشن استفاده نمایید.

نمودار شمعی در استراتژی کندل استیک پاکت آپشن، تاریخچه تغییرات قیمت یک نماد معاملاتی را در طول زمان به معامله گران نشان می دهد.

قسمت پایین یک کندل در یک بازه زمانی (تایم فریم) مشخص،‌ پایین ترین قیمت آن دارایی را درآن بازه زمانی مثلا تایم فریم یک روزه نشان می دهد و همینطور قسمت بالای نمودار بالا ترین قیمتی را که آن نماد در آن بازه زمانی به آن رسیده را نشان می دهد.

همچنین با بررسی نمودار شمعی، می توانید قیمت های باز و بسته شدن بازار آن نماد معاملاتی را نیز  مشاهده نمایید.(مطابق تصویر زیر)

با بررسی تاریخچه قیمت یک نماد معاملاتی بر اساس نمودار شمعی،‌ متوجه می گردید که الگوهای خاصی در نمودار به وجود آمده است که بر طبق انها قیمت در زمان مشخصی افزایش یا کاهش یافته است.

البته لازم به ذکر است مطالب و کتاب های آموزشی زیادی در مورد الگوهای کندل استیک و تحلیل تکنیکال وجود دارد که با مطالعه آنها می توانید به خوبی این الگو ها را تشخیص دهید.

در نتیجه با در نظر گرفتن این الگوها،‌ معامله گران می توانند معاملات باینری آپشن کال یا پوت خود را بر اساس روند تاریخی قیمت یک نماد معاملاتی انجام دهند.

به عنوان مثال اگر در نمودار شمعی یک نماد معاملاتی دو کوه همسان و یک دره در وسط مشاهده نمودید، الگوی دبل تاپ نامیده می شود که پس از آن انتظار کاهش قیمت و تشکیل یک دره دیگر می رود.

بنابراین می توانید معاملات باینری آپشن خود را بر اساس این پیش بینی تنظیم نمایید.

 

🔍استراتژی تحلیل بنیادی – Fundamental Analysis Strategy

این استراتژی معاملاتی یکی از رایج ترین استراتژی های مورد استفاده معامله گران در بروکرهای باینری آپشن مانند پاکت آپشن می باشد و بیشتر به عنوان ابزرای برای انجام معامله در آینده استفاده می شود.

البته بسیاری از معامله گران روزانه استراتژی معاملاتی تحلیل بنیادی استفاده می نمایند.

با استفاده از این استراتژی ، معامله گران می توانند اطلاعات زیادی مانند اخبار و اتفاقات را در مورد نماد یا نماد های معاملاتی مورد نظر خود کسب نمایند ( در این روش بهتر است بر روی یک یا دو نماد معاملاتی تمرکز داشته باشید.) و با دقت بیشتری آنها را آنالیز نمایند.

در نتیجه در زمان مناسب نسبت به انجام معامله اقدام نموده و بیشترین سود را کسب نمایند.

البته بهتر است در ابتدا و در صورتیکه اطلاعات کافی در مورد یک دارایی ندارید و بازار نیز نوسانات زیادی دارد، با معاملات کوچک شروع کنید تا بتوانید عملکرد استراتژی خود را آزمایش نمایید.

در صورت موقیت آمیز بودن استراتژی می توانید با سرمایه بیشتری به انجام معامله بپردازید.

 

🛡استراتژی معاملاتی هجینگ – The Hedging Strategy

استراتژی هجینگ پاکت آپشن (استراتژی پوشش ریسک) برای انواع سرمایه گذاری ها و به خصوص معاملات باینری اپشن استفاده می شود. این استراژی معاملاتی می تواند یک استراتژی عالی برای افراد مبتدی جهت کاهش ریسک و آشنایی با معاملات باینری باشد.

در این استراتژی پاکت آپشن باید دو گزینه کال Call و پوت Put برای یک نماد معاملاتی و دقیقا در یک زمان ثبت نمایید. با ستفاده از این روش میزان ریسک به صورت قابل توجهی کاهش می یابد.

استراتژی هجینگ کاملا متضاد استراتژی پیش بینی می باشد، زیرا در این روش سعی شده میزان ریسک را تا جایی که می توان کاهش داد و ممکن است سود کمتری نسبت به روش پیش بینی بدست آورید ولی ریسک روش حدس و گمان بسسیار بیشتر است.

این استراتژی معاملاتی مشابه استراتژی استرادل می باشد، زیرا معامله گر بدون توجه به جهت روند بازار به کسب درآمد می پردازد.

 

در بالا ۷ تا از بهترین استراتژی های باینری آپشن و انواع استراتژی رایگان پاکت آپشن را معرفی نمودیم. از این استراتژی ها می توانید برای به عنوان استراتژی برای ربات پاکت آپشن نیز استفاده نمایید.

البته استراتژی های معاملاتی باینری آپشن دیگری نیز وجود دارد که جهت آشنایی شما عزیزان، تعدادی از معروفترین آنها را در زیر نام می بریم.

 • استراتژی معاملاتی پرایس اکشن
 • استراتژی معاملاتی فراکتال
 • استراتژی معاملاتی شکارچی
 • استراتژی معاملاتی رابرت ماینر
 • استراتژی معاملاتی شکست خط روند
 • استراتژی معاملاتی تمساح
 • استراتژی معاملاتی پیوت
 • استراتژی معاملاتی پایپو
 • استراتژی معاملاتی طلا
 • استراتژی معاملاتی تیموتی مورگ

 

آیکون اعتبارمعرفی بهترین استراتژی معاملاتی پاکت آپشن

بهترین استراتژی برای معاملات باینری آپشن در بروکر پاکت آپشن ، استراتژی ای است که با کمترین ریسک و به صورت متداوم می توان از آن سود کسب نمود.

در واقع بهترین استراتژی ای وجود ندارد و بستگی به شرایط مختلفی یک استراتژی معاملاتی برای شما مناسب است و ممکن است دیگری نباشد که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم.

 • خلق و خوی
 • سابقه معاملات
 • اهداف مالی
 • نماد معاملاتی و بازاری که انتخاب می کنید
 • سیگنال های مورد استفاده

البته قبل از همه این ها انتخاب یک بروکر باینری آپشن مناسب و معتبر ، از مهمترین فاکتورهای موفقیت می باشد. در ادامه چند تا از بهترین بروکرهای بانیری اپشن مناسب ایرانیان را معرفی می نماییم.

 

🔥لیست بهترین بروکرهای باینری اپشن برای ایرانیان

لوگو نام بروکر باینری آپشن ثبت نام معرفی
معرفی و ثبت نام بروکر باینری آپشن پاکت آپشن بروکر پاکت آپشن

Pocket Option

ثبت نام بروکر آلپاری،آمارکتس، آی سی ام بروکرز، لایت فارکس، پاکت آپشن و آی اف سی مارکتس و فیبوگروپ معرفی بروکر آلپاری،آمارکتس، آی سی ام بروکرز، لایت فارکس، پاکت آپشن و آی اف سی مارکتس و فیبوگروپ
معرفی و ثبت نام بروکر باینری آپشن الیمپ ترید بروکر الیمپ ترید

Olymp trade

ثبت نام بروکر آلپاری،آمارکتس، آی سی ام بروکرز، لایت فارکس، پاکت آپشن و آی اف سی مارکتس و فیبوگروپ معرفی بروکر آلپاری،آمارکتس، آی سی ام بروکرز، لایت فارکس، پاکت آپشن و آی اف سی مارکتس و فیبوگروپ
معرفی و ثبت نام بروکر باینری آپشن الیمپ ترید بروکر آلپاری

Alpari

ثبت نام بروکر آلپاری،آمارکتس، آی سی ام بروکرز، لایت فارکس، پاکت آپشن و آی اف سی مارکتس و فیبوگروپ معرفی بروکر آلپاری،آمارکتس، آی سی ام بروکرز، لایت فارکس، پاکت آپشن و آی اف سی مارکتس و فیبوگروپ
معرفی و ثبت نام بروکر باینری آپشن کوتکس بروکر کوتکس

Quotex

ثبت نام بروکر آلپاری،آمارکتس، آی سی ام بروکرز، لایت فارکس، پاکت آپشن و آی اف سی مارکتس و فیبوگروپ معرفی بروکر آلپاری،آمارکتس، آی سی ام بروکرز، لایت فارکس، پاکت آپشن و آی اف سی مارکتس و فیبوگروپ

 

 

آیکون پشتیبانینحوه ارتباط با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن فارسی

یکی از مزایای بروکر پاکت آپشن این است که با توجه به وجود شرایط تحریمی برای کشور ایران ، به کاربران ایرانی بدون هیچ مشکلی خدمات ارایه داده و دارای پشتیبانی فارسی ۲۴ ساعته برای فارسی زبانان می باشد.

همچنین در صورت درخواست هرگونه مشاوره ای می توانید از طریق لینک های زیر با نمایندگی رسمی پاکت آپشن در ایران تماس حاصل فرمایید.

تماس با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن تریدینگ سنتر با واتساپ
تماس با پشتیبانی فارسی بروکر پاکت آپشن (تریدینگ سنتر) از طریق تلگرام

 

سوالات متداول

🔷چگونه با پشتیبانی پاکت آپشن فارسی تماس بگیرم؟

برای تماس با پشتیبانی فارسی نمایندگی رسمی بروکر پاکت آپشن می توانید از لینک های تلگرام و واتساپ زیر استفاده نمایید.

🙍🏻پشتیبانی پاکت آپشن با تلگرام🙍🏻

 

🙍🏻پشتیبانی پاکت اپشن با واتساپ🙍🏻

 

🔷نحوه ثبت نام در بروکر پاکت اپشن چگونه است؟

برای ثبت نام در بروکر پاکت آپشن، با استفاده از لینک زیر و ورود به صفحه فارسی ثبت نام پاکت آپشن به راحتی می توانید در کمتر از چند دقیقه ثبت نام نمایید.

🔥ثبت نام در بروکر پاکت آپشن🔥

🔷بهترین استراتژی در پاکت آپشن چیست؟

بهترین استراتژی ای وجود ندارد و استراتژی مناسب بستگس به عوامل مختلفی از جمله موارد زیر دارد. البته با توجه به همه این عوامل، استراتژی خوب است که به طور متداوم و با کمترین ریسک بتوان از کسب سود نمود.

 • خلق و خو
 • سیگنال های مورد استفاده
 • اهداف مالی
 • تاریخچه معاملات
 • نماد معاملاتی مورد نظر

اما قبل از همه این های انتخاب یک بروکر باینری آپشن عالی از مهمترین عوامل موفقیت می باشد. برای ثبت نام در بروکر معتبر پاکت آپشن می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

🔥ثبت نام در بروکر پاکت آپشن🔥

 

🔷انواع استراتژی رایگان بروکر پاکت آپشن چیست؟

در زیر تعدادی از بهترین استراتژی های معاملاتی با بیشترین احتمال موفقیت در بروکر پاکت آپشن را معرفی می نماییم.

۱- استراتژی معاملاتی بر اساس روند قیمت در پاکت آپشن | Follow Trends

۲- استراتژی معاملاتی بر اساس اخبار در پاکت آپشن | Follow the News

۳- استراتژی معاملاتی استرادل | The Straddle Strategy

۴- استراتژی پینو کیو | The Pinocchio Strategy

۵- استراتژی الگوهای نمودار شمعی (کندل استیک) | The Candlestick Patterns Strategy

۶- استراتژی تحلیل بنیادی | Fundamental Analysis Strategy

۷- استراتژی معاملاتی هجینگ | The Hedging Strategy

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این استراتژی ها می توانید مطلب معرفی بهترین استراتژی های پاکت آپشن را مطالعه نمایید. همچنین برای ثبت نام و استفاده از این استراتژی ها می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

🔥ثبت نام در بروکر پاکت آپشن🔥

🔷بهترین استراتژی رایگان برای ربات پاکت آپشن چیست؟

یکی از بهترین استراتژی های ربات پاکت آپشن، استراتژی معاملاتی پیوت می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

کسب درآمد دلاری با هوش مصنوعی با ربات پاکت آپشن

همچنین در صورتیکه تمایل به ثبت نام در این بروکر دارید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

🔥ثبت نام در بروکر پاکت آپشن🔥

 

🔷استراتژی صددرصد پاکت آپشن چیست؟

هیچ استراتژی 100 درصد پاکت آپشن وجود ندارد و برای استفاده از استراتژی های معاملاتی باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید.

البته با رعایت اصول معامله مانند کنترل احساسات ، مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه، استفاده از استراتژی های معاملاتی می تواند کمک زیادی در کسب درآمد نموده و درصد شانس موفقیت را به طور قابل توجهی بالا ببرد.


نظرات (2)
 1. تنوع استراتژی های پاکت آپشن، یکی از نکات مثبت اون هست. معامله گران می توانند با توجه به شرایط بازار و سبک معاملاتی خودشون، استراتژی مناسب رو انتخاب کنن.

  • درسته، انواع استراتژی پاکت آپشن، ابزارهای مفیدی هستند که می توانند به معامله گران کمک کنند تا سودآوری خود را افزایش دهند.

درج نظر

وب سایت "وی آی پی تریدینگ سنتر" تمام فعالیت های خود را براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی نموده و کاملا به این امر متعهد می باشد.